999 rezultate për

kupa

Superkupa e Europës: Formacionet zyrtare, Bayern-Sevilla (FOTO LAJM) Bayern dhe Sevilla do të tentojnë të fitojnë trofeun e Superkupës së Europës. Bavarezët që fituan Championsin do të p
SUPERKUPA/ Bayern Munchen - Sevilla, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Bayern Munich dhe Sevilla përballen në finalen e Superkupës së Evropës. Kjo finale, zhvillohet në Budapest të Hungari
Superkupa e Europës, merret vendimi për tifozët Kjo javë do të shohë të luhet në Budapest ndeshja e Superkupës së Europës mes Bajern Mynih dhe Seviljes, fitues përkatës
"Kupa ka filluar të derdhet", Ruçi vendos afat të prerë për Kushtetuesen Kreu i Parlamentit, Gramoz Ruçi në nisjen e sesionit të ri parlamentar thotë se Këshillit të Emërimeve në Drejtësisë iu
"Kupa u mbush", Gjermania merr kurs konfrontimi me Rusinë Deklaratë e ashpër e qeverisë gjermane, vetë kancelarja Merkel flet për “përpjekje për vrasje me helmim”. Helmimi i
Superkupa e Shqipërisë: Tirana-Teuta, dalin formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet e Superkupës së Shqipërisë Tirana-Teuta. Kampionët e Shqipërisë nuk do të kenë titullarë E
Zhbllokohet Superkupa, Arsenal kalon në avantazh (VIDEO) Zhbllokohet Superkupa e Anglisë mes Arsenalit dhe Liverpoolit. Janë "Topçinjtë" që kanë kaluar në avantazh në minutën e
SUPERKUPA/ Arsenal - Liverpool, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Arsenal – Liverpool, e vlefshme për Superkupën e Anglisë. Kjo do të je
"Larg duart nga Kupa" Larg duart nga Kupa! Kështu shkruan Goal.com duke publikuar këtë foto të Neymar pas finales së madhe mes Bayern Mynih
Superkupa e Evropës do luhet me praninë e tifozëve Koronavirusi bëri që një pjesë e mirë e ndeshjeve të sezonit 2019-2020 të luhen pa praninë e tifozëve, megjithatë rikthi
KUPA/ Teuta përmbys Kukësin dhe shkon në finale me Tiranën (VIDEO) Është mbyllur me fitoren e Teutës ndeshja e kthimit për gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë. Durrsakët kanë mundur me
Kupa e teatrit, "Sport Integrity Team" që në 0-1 kuota absurde: Do mbyllet 2-1 (FOTO LAJM) Përmbysja e Bylisit ndaj Tiranës në Kupën e Shqipërisë është shoqëruar me dyshime të mëdha se ndeshja është njollosur ng
KUPA/ Teatër në Ballsh, Bylis fiton me përmbysje ndaj Tiranës (VIDEO) Bylisi ka arritur të fitojë me përmbysje ndaj Tiranës në shifrat 2-1. Ky takim ishte i vlefshëm për Kupën e Shqipërisë d
Kupa e Shqipërisë: Hidhet shorti, ja gjysmëfinalet Përballje interesante garanton faza gjysmëfinale e Kupës së Shqipërisë. Kampionët në fuqi të këtij kompeticioni Kukësi d
Humb jetën tragjikisht në Itali 19 vjeçari shqiptar, çfarë ndodhi para aksidentit (FOTO LAJM) Një 19 vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Itali. Nga postimet në Instagram, mësohet se pak para momentit
Kupa e Shqipërisë, ja rezultatet e 4 ndeshjeve U luajtën sot 4 sfidat e vlefshme për raundin e parë cerefinal të Kupës së Shqipërisë, ku u shënuan plot 14 gola në 4 nd
Kupa e Italisë ndryshon rregullat, ja çfarë do të ndodhë në gjysmëfinale dhe finale Futbolli italian do të kthehet të premten dhe të shtunën me dy gjysmëfinalet e kthimit Juventus-Milan dhe Napoli-Inter.
KUPA/ Këto janë formacionet e mundshme të super sfidës, Juventus – Milan Milani dhe Juventusi po përgatiten për përballjen e dytë në Kupën e Italisë, ndërsa ndeshja e parë në “San Siro” përfund
Kupa e Italisë: Formacionet e mundshme të derbit Juventus-Milan Milani ka provuar disa skema në stërvitje, derisa ka përdorur Lucas Paquetan dhe Giacomo Bonaventuran, por Rafael Leao n
UEFA përjashton nga Kupat e Europës ekipin kryesues turk (FOTO LAJM) Tabloja e skuadrave të kualifikuara në Champions League e ardhshme është ende e paplotësuar, por me siguri nuk do të jet