999 rezultate për

kuotohet

Messi te City? Për bastexhinjtë po (FOTO LAJM) Presidenti i Manchester City-t, sheiku Mansour ka një ëndërr të madhe: Lionel Messin. Për të siguruar shërbimet e yllit
Top 12 favoritët e Champions League (FOTO LAJM) Sipas një sondazhi të zhvilluar nga e përditshmja sportive spanjolle "Marca" Bayern Munchen, Barcelona dhe Real Madrid j
Ja sa kuotohet "remuntada" e Messit me shokë Bastet as që e mendojnë një përmbysje të avantazhit 4-0 të Barcelonës në "Camp Nou", ndërsa sipas tyre shanset që ata të
Fiton Reali, kualifikohet Borussia Kompanitë e basteve sportive kanë dhënë parashikimin e tyre nëpërmjet kuotave për duelin e mbrëmjes së sotme mes Real Ma
Ja si kuotohet Norvegji-Shqipëri Kombëtarja shqiptare shihet si sfiduesja në përballjen me noervegjezët të cilët janë dukshëm favoritë për fitoren në sfi
Osvaldo te Juve, De Rossi te City Daniele De Rossi dhe Pablo Osvaldo, 2 futbollistët e Romës që nuk pëlqyen aspak stolin në ndeshjen përballë Atalantës du
Juve-Dzeko, bastvënësit nuk besojnë Edin Dzeko mund të jetë sulmuesi i ri i Juventusit për sezonin e ardhshëm. Këto janë zërat që qarkullojnë gjatë kësaj me
Euro 2012, kuotat E fundit për Kampionin (FOTO LAJM) Fitorja 2-1 ndaj Holandës në ndeshjen e djeshme e ka transformuar Gjermaninë në pretendenten kryesore për fitimin e Euro
Grupi B, kuotat për golat e futbollistëve (FOTO LAJM) Kuota interesante nga kompanitë e basteve në prag të dy ndeshjeve të Grupit B të Euro 2012, Danimarkë-Portugali dhe Hola
Lojrat Zynga do kuotohet në bursë Ju nuk e dini se sa është vlera e Zungës por shumë prej jush luajnë lojrat e saj në Facebook. Ndër më populloret janë Fa