E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

kundra

Prangoset polici që u filmua duke marrë ryshfet (VIDEO) Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm ka arrestuar në flagrancë shtetasin Gentian Beqir Kërtoçi, 24 vjeç, lindur në Tropojë
Gjoba deri në 10 mijë euro për Kundravatjen Qeveria parasheh në Ligjin e ri për Kundravajtje gjoba të cilat i ka cilësuar se denime të rënda. Nëse miratohet projekt
Audi në kundravajtje, përplas 6 makina (FOTO-LAJM) Gjashtë automjete janë përfshirë në një aksident pranë vendit të njohur si Parku i Autobusëve në kryeqytet. Sipas dëshmi
Kundravajtjet që rrezikojnë heqjen e lejes së drejtimit Sistemi i patentës me pikë parashikon se leja e drejtimit të një personi që është pajisur me këtë dokument ka 20 pikë gj
Nissan, dhuratë për Usain Bolt Një GT-R speciale e lyer në ngjyrë argjendi i është dhuruar nga Nissan kampionit olimpik Usain Bolt në shenjë mirënjohje
Policia Rrugore: Masa të ashpra për kundravajtësit Policia e Tiranës u bëri thirrje drejtuesve të mjeteve që të zbatojnë me korrektësi rregullat e qarkullimit rrugor, ndër
Këshilla kundra djersitjes Po të gjithë djersitin në momente të caktuara të jetës. Për shembull kur vrapojnmë, kur jemi në stres dhe më shumë gjatë
Miratohet ligji kundra duhanit Në Kuvendin e Kosovës ditën e sotme është miratuar ligji kundër pirjes së duhani dhe kufizimin e produketeve të tij. Me
Ami: Ja pse u largua Ermali nga “Apartamenti 2XL” Aktori dhe këngëtari Ermali Mamaqi, protagonist në shfaqjen komedi “Apartamenti 2XL”, pak javë më parë ka lënë spektakl
Një makinë në kundravajtje ndërpret eskortën e Kryeministrit Një makinë në kundravajtje e tipit Mercedes Benz E Class i ndërpreu rrugën eskortës së Kryeminsitrit Sali Berisha, njoft
Përleshje katolikë-protestantë, plagosen 29 policë 29 policë kanë mbetur të plagosur në përleshjet midis protestantëve dhe katolikëve në kryeqytetin e Irlandës së Veriut,
Mourinho nuk është frikacak, respektojeni Jose Mourinho, pas vërshëllimave që ka marrë nga tifozët e "Santiago Bernabeu"-t, në derbin e fundit kundër Atletico Mad
Berisha i jep kohë opozitës për votimin e ligjeve brenda datës 20 Kryeministri Berisha i ka propozuar opozitës që në datën 20 nëntor të votohen ligjet e vendosura si kusht nga Bashkimi E
Vlorë, tre të arrestuar për prodhim të kundraligjshëm të pijeve alkolike Tre persona të akuzuar për prodhim të kundraligjshëm të pijeve alkolike janë arrestuar sot nga policia e Vlorës gjatë nj
Patentat e reja, heqje pikësh për çdo kundravajtje Ndryshimet në Kodin Rrugor detyrojnë që brenda 18 muajve shqiptarët të pajisen me patentën e re, e cila do të funksionoj
Dermatologët amerikanë gjejnë ilaçin kundra rënies së flokut Brenda dy viteve, personat që kanë probleme me rënien e flokëve do të mund të gjejnë një zgjidhje. Dermatologët amerikan
Policia masa ndaj kundravajtësve, vetëm në Tiranë 1200 gjoba Policia rrugore vazhdon aksionet e saj për normalizimin e trafikut, por edhe parandalimin e aksidenteve. Kontrolle të pë
Antibiotikët, fushatë kundra përdorimit të përditshëm Fushata për heqjen dorë nga përdorimi i përditshëm i antibiotikëve ka vazhduar edhe gjatë ditës së sotme nga Ministria e
Galatasaray-Inter luhet sot në Gjermani Sot në 18:00 Interi do të luajë ndeshjen e katërt miqësore kundra Galatasarayt dhe fillohet të flitet seriozisht sepse t
Gjykimi i deputetes Vokshi shtyhet për në shtator Gjykimi i deputetes së Partisë Demokratike, Albana Vokshi, për kundravajtje, të shtyhet për në shtator. Kryetari i Gjyka