999 rezultate për

kundra

Procedohet drejtori i Qendrës Shëndetësore në Fanë për shpërblime të kundraligjshme Një 44 vjeçar me detyrë drejtor i Qendrës Shëndetësore në Fanë po procedohet penalisht, pasi i ka dhënë personelit në ku
Policë pa uniformë për kundravajtësit rrugorë Të padallueshëm nga çdo drejtues mjeti, grupe oficerësh civilë veprojnë në kryqëzime në rast se ka kundravajtës rrugorë.
Kosi, 'ilaç' për dietën dhe kundra gripit Nëse kërkoni që të dobësoheni, por edhe të luftoni gripin, mjafton që të konsumoni kos. Kosi ka shumë vlera si dhe eleme
Papa në Tiranë, makinat "party" në unazë (VIDEO) Policia dje ishte e fokusuar e gjitha tek ardhja e Papës, dhe kontrolli në vendet e tjera linte shumë për të dëshiruar.
IMEI, Pollo: E kundraligjshme, ja procedura e përgjimit Për PD, rregjistrimi i kodit celularë IMEI është e kundraligjshme, pasi do të përgjohen 3 milionë shqiptarë. Reagimi i r
Mbante në shtëpi 15-vjeçaren, arrestohet prishtinaliu Një prishtinali është vënë në prangat e policisë, pasi mbante në mënyrë të kundraligjshme një vajzë 15-vjeçare në shtëpi
Vaji i borzilokut, ilaç natyral për fytyrë të pastër Për të gjithë ju që keni probleme me poret dhe aknet, mjafton të vini në përdorim vajin e borzilokut, pasi vetitë e tij
Zbuloni magjinë e maskës kundra rrezeve të diellit Gjatë sezonit veror, ne duhet të marrim një sërë masash për të mbrojtur lëkurën e fytyrës. Për një lëkurë të pastër, të
Maqedonasit paralajmërojnë kundra-protesta! Ditën e premte në Shkup është paraparë të mbahet edhe një protestë tjetër e madhe, ku pritet të marrin pjesë shqiptarë j
Berisha: Sytë e mbarë botës janë në sheshin Skënderbej Syte e mbare botes jane ne sheshin Skenderbej. Interes i jashtezakonshem i mediave shqiptare dhe boterore per protesten
Leverkusen-PSG, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Përveç Manchester City-Barcelona sot në mbrëmje luhet edhe dueli tjetër Bayer Leverkusen-Paris Saint Germain. Edhe pse u
Berat, plan masash për kundravajtësit e pyjeve Drejtoria e Policisë Pyjore ne Berat ka regjistruar 19 kundravajtjeve penale për vitin 2013.Këtë gjë e bën të ditur spec
Martesat gay, Doda: Të pengojmë nismën e Totozanit! Deputetja e Partisë Demokratike, Mesila Doda reagon në lidhje me deklaratën e Avokatit të Popullit, Igli Totozani për të
Prangoset polici që u filmua duke marrë ryshfet (VIDEO) Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm ka arrestuar në flagrancë shtetasin Gentian Beqir Kërtoçi, 24 vjeç, lindur në Tropojë
Gjoba deri në 10 mijë euro për Kundravatjen Qeveria parasheh në Ligjin e ri për Kundravajtje gjoba të cilat i ka cilësuar se denime të rënda. Nëse miratohet projekt
Audi në kundravajtje, përplas 6 makina (FOTO-LAJM) Gjashtë automjete janë përfshirë në një aksident pranë vendit të njohur si Parku i Autobusëve në kryeqytet. Sipas dëshmi
Kundravajtjet që rrezikojnë heqjen e lejes së drejtimit Sistemi i patentës me pikë parashikon se leja e drejtimit të një personi që është pajisur me këtë dokument ka 20 pikë gj
Nissan, dhuratë për Usain Bolt Një GT-R speciale e lyer në ngjyrë argjendi i është dhuruar nga Nissan kampionit olimpik Usain Bolt në shenjë mirënjohje
Policia Rrugore: Masa të ashpra për kundravajtësit Policia e Tiranës u bëri thirrje drejtuesve të mjeteve që të zbatojnë me korrektësi rregullat e qarkullimit rrugor, ndër
Këshilla kundra djersitjes Po të gjithë djersitin në momente të caktuara të jetës. Për shembull kur vrapojnmë, kur jemi në stres dhe më shumë gjatë