999 rezultate për

kumbulla

Interi i "ngjitet" Kumbullës, i jep Veronës këtë lojtar Interi i është vënë pas futbollistit shqiptar të Veronës, Marash Kumbulla. Mediat italiane shkruajnë se zikaltrit kan
Spal-Verona, Kumbulla e Rrahmani fitojnë kundër Etrit Berishës (VIDEO) Hellas Verona ka mposhtur me rezultatin 2-0 Spalin ditën e sotme në transfertë, në ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të
Kumbulla dëshira e madhe e Tares Lazio është përfshirë në garë për mbrojtësin e kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla. Futbollisti i Hellas Verona kërkoh
E besoni apo jo? Kumbulla në "radarët e gjigandëve anglez Mund të tingëllojë e çuditshme, por është e vërtetë. Marash Kumbulla ka përfunduar në orbitën e Manchester United. Mb
E konfirmon agjenti, Kumbulla drejt gjigantit italian Thashethemet e merkatos në këto ditë janë të shumta. Një prej tyre është edhe e ardhmja e mbrojtësit të kombëtares sh
Kjo është paga e Amir Rrahmanit te Verona (FOTO LAJM) Në Itali janë bërë të ditur edhe pagat e futbollistëve, ndërsa tani do të përqendrohemi te Verona. Atje luajnë dy futbol
Kumbulla objektivi kryesor i Lazios Marash Kumbulla është zbulimi i sezonit këtë vit në kampionatin italian Serie A. Qendërmbrojtësi shqiptar ka shkëlqye
Media prestigjoze, Kumbulla drejt Juventusit Interisimi i Juventusit për mbrojtësin e Kombëtares dhe Veronës prej ditësh është diskutuar në media. Së fundmi një n
Kumbulla nuk ia del, humb grumbullimin me Kombëtaren Marash Kumbulla e ka humbur grumbullimin me kombëtaren për ndeshjet me Andorrën dhe Francën. Mbrojtësi qendror u dëmtua
MËKAT/ Po shkëlqente në Seria A, dëmtohet Marash Kumbulla Një ndër lojtarët më në formë të Kombëtares kuqezi është padyshim Marash Kumbulla. Djaloshi po bën paraqitje fantasti
La Gazzetta dello Sport: Juventus synon Kumbullën Marash Kumbulla po kalon një formë, jashtë të gjitha pritshmërive. Mbrojtësi shqiptar po shkëlqen me Veronën, duke u bër
"Ai është më i mirë se De Ligt", prestigjozia italiane i thur elozhe mbrojtësit shqiptar (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Shqipërisë Marash Kumbulla është duke kaluar nëpër një formë mbresëlënëse në Serie A me Hellas Verona. An
E BUJSHME/ Juventusi synon mbrojtësin e Kombëtares (FOTO LAJM) Lajm i bujshëm nga Italia: Juventusi është duke vëzhguar nga afër mbrojtësin e Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla. Ni
Cilësohet si mbrojtës me të ardhme të ndritur, Kumbulla në 'radarët' e gjigandëve të Seria A Kur një 19-vjeçar sillet në fushë si të ishte veteran dhe në vitet më të arta të karrierës, atëherë suksesi për të ardhm
Marash Kumbulla ndër më të mirët në Evropë (FOTO LAJM) Ekipi i Veronas, që është ngjitur këtë sezon në elitën e futbollit në Itali, ka në gjirin e vet një talent që mund t’i j
Mbrojtësi i Kombëtares në formacionin e javës në Seria A (FOTO LAJM) Goli këtë fundjavë ndaj Sampdorias ia shtoi vlerat mbrojtësit shqiptar të Veronës, Marash Kumbulla. 19-vjeçari është
Strakosha dhe Gjimshiti marrin kreun, ngec Roma (VIDEO) Seria A ka zhvilluar pjesën më të madhe të ndeshjeve të javës së parë, ku mbetet për tu luajtur vetëm ai mes Interit dhe
Dieta me kumbulla të thata, ja sa kilogramë mund t’i humbisni për tre ditë Vetëm gjashtë kokrra të thata në ditë e furnizojnë organizmin me 15 gramë sheqer fruktozë dhe glukozë dhe diku rreth 25
Ndryshime në listën e Kombëtares, ikin 3 lojtarë Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë të ditur se lista e kombëtares për dy ndeshjet eliminatore, ndaj Islandës më 8 qe
Humbni kilet e tepërta duke konsumuar vetëm 3 kumbulla të thata në ditë Tani që po afron vera, kilet e tepërta e aq më keq dhjami, janë një nga gjërat më shqetësuese për njerzit. Problemet