999 rezultate për

kumbulla

Kumbulla rrëfehet te "Corriere Della Sera", dëshiron Ligën e Kampionëve Ka lindur 20 vite më parë në Peschiera del Gadra nga një familje emigrantësh shqiptarë, që tani kanë në pronësi edhe një
Pas gjigandëve në Itali, për Kumbullën interesohet edhe Real Madridi Mbrojtësi i talentuar shqiptar Marash Kumbulla ka hyrë në valët e radarit të Real Madridit. Sipas medias pranë klubit
Kumbulla e Rrahmani të paralajmëruar, shoku i skuadrës rezulton pozitiv Marash Kumbulla e Amir Rrahmani me siguri nuk do të flenë aq të qetë këto net, të paktën deri më datën 25 mars. Klubi
Në karantinë për 2 javë, Kumbulla zbulon si mbijeton me "dashurinë" e tij (FOTO LAJM) Ashtu si të gjithë futbollistët e Veronës edhe Marash Kumbulla, ka përfunduar në karantinë këtë javë pasi u mësua se fut
Marash Kumbulla dhe Rrahmani futen në karantinë Klubi i Veronës vendosi që të merrte menjëherë masa sot pasi u mësua se Manolo Gabiadini, pjesëtar i Sampdorias me të ci
Broja dhe Kamberi pritet të jenë risitë e Rejas në Kombëtare Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Edy Reja ka folur pak ditë para grumbullimit të kombëtares për dy ndeshjet miqësore me,
Performancat e shkëlqyera e vendosin Kumbullën në krye të listës së lojtarëve që kanë rritur më shumë vlerën Sezoni 2019-2020 do të mbahet mend gjatë nga Marash Kumbulla sepse nga një panjohur 20-vjeçari shqiptar u shndërruar në
Kumbulla e Rrahmani të pakalueshëm, Verona dhe Udinese ndajnë pikët Verona ka marrë një pikë me mjaft vlera në transfertën ndaj Udineses. Djemtë e Juric ia dolën të mos pësonin gol as n
Rrahmani: Kumbulla më i fort se De Ligt Futbollisti i Veronës dhe kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani ka dhënë një intervistë të gjatë për “L’Arena” , ku ka folur
Kumbulla objektivi kryesor i Interit, por "zikaltërit" duhet të përballen me një konkurrencë të fortë Interi tentojë të nënshkruaj me Kumbullën në afatin kalimtar të janarit, por nuk ia arriti. Për Interin, Kumbulla ësh
Jo vetëm Interi, edhe dy gjigandë anglezë po ndjekin nga afër Kumbullën Vetëm 19 vjec por është nga mbrojtësit më të mirë në Serie A dhe më gjerë. Marash Kumbulla ka fituar vëmendjen e skua
Mundën Juven, mediat italianë elozhe Kumbullës dhe Rrahmanit Futbollisti i Shqipërisë Marash Kumbulla u vlerësua nga mediat italiane si njëri prej futbollistëve më të mirë në fitore
Formacionet zyrtare: Verona-Juve, Kumbulla për të ndalur CR7 Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Verona–Juventus. Nga minuta e parë do të luajë edhe mbrojtësi Kumbull
Kumbulla në një nivel me Van Dijk Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla, është duke zhvilluar një sezon fantastik, me Veronan në Serie A. 1
Kumbulla dhe Rrahmani bllokojnë Lazion e Strakoshës, buzëqesh Juventus (VIDEO) Lazio nuk ka shkuar më shumë se barazimi 0-0 në shtëpi ndaj Veronës. Bardhekaltrit kanë zhgënjyer dhe me lojë, madje
Kumbulla zgjedh Interin para Napolit Marash Kumbulla refuzon kalimin te Napoli. Është ky lajmi që vjen nga "La Gazzetta dello Sport", që zbulon se mbrojtësi
Lajm fantastik, Marash Kumbulla nuk ka dëmtim serioz Marash Kumbulla luajti vetëm 25 minuta në ndeshjen e së dielës ndaj Bolonjës. Talenti shqiptar i Hellas Veronës pësoi
Marash Kumbulla reagon pas dëmtimit, mesazh për tifozët Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Marash Kumbulla, i qetësoi të gjithë tifozët e Veronës se dëmtimi që pësoi në bara
Dëmtohet sërish Kumbulla, lë fushën në minutën e 25' Një përplasje e ka penalizuar mbrojtësin e kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla. Shtatlarti 19-vjeçar u detyrua të lint
Arrihet marrëveshja, Kumbulla vishet zikaltër në verë Gazzetta Dello Sport, e përditshmja më e madhe në Itali është e bindur. Marash Kumbulla verën e ardhshme do të mbajë ves