999 rezultate për

kulmi

Mistura: Alepo është në “kulmin e tmerrit” Luftimet midis ushtrisë siriane dhe rebelëve në Alepo në një qytet ku jetojnë 250,000 njerëz, janë përshkallëzuar rënd
Mustafa: Të ndihemi krenar me atdheun tonë Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, me rast të pranimit të Kosovës në UEF në llogarinë e tij në Facebook, ka shkruar se
Armina në kulmin e suksesit, fashionista e revistës "Velvet" (FOTO LAJM) Pas fotos që tronditi rrjetin, Armina Mevlani na vjen me lajme mjaft të mira. Ajo është imazhi i zgjedhur për editor
Kulmi i budallëkut: Për Gjuriçin, Ivanoviçi është "Mandela i Ballkanit" Drejtori i Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, e ka cilësuar “trajtim johuman” atë që po i bëhet polit
Rikthimi në Kosovë i Rugovës kur UÇK ishte në kulmin e saj (VIDEO) Presidenti historik i Kosovës, Ibrahim Rugova do të kthehej në Kosovë disa javë pas përfundimit të luftës. Ai kishte qën
Kulmi i zhvatjes në Ksamil, qytetari paguan edhe karikimin e celularit (FOTO) Duket se qytetarët janë ankuar kot me faturat ku çmimet bënin kërdinë, pasi kur ta shikoni këtë faturë, do të kuptoni se
Borxhi grek do arrijë kulmin në dy vite Borxhi i Greqisë është terësisht i paqëndrueshëm, bën me dije agjencia e lajmeve Reuters e cila ka zbardhur raportin sek
Miriam Cani i përgjigjet fansave për urimet Përkundrejt lajmit mjaft të bukur se Miriam Cani ishte shtatzëne, menjeherë një sërë urimesh janë bërë për të, e ndërsa
Romanca Chicharito-Lucia në kulmin e saj (FOTO LAJM) Lidhja e dashurisë mes Javier Hernandez dhe gazetares Lucia Villalon tashmë është zyrtare. Reporterja e Formula 1 e konf
"Championsi në Libonë, kulmi i karrierës sime" Championsi i dhjetë i Real Madrid, i fituar në finalen e Lisbonës përballë Atletico Madrid, vlen më shumë se çdo gjë për
Tre momentet kulminante në La Liga për 2014-ën (FOTO LAJM) La Liga spanjolle publikoi 3 momentet kulminante për vitin 2014 duke përmbledhur një sezon fantastik për futbollin spanj
Në kulmin e krizës, Ukraina kërkon të hyjë në NATO Presidenti i Ukrainës, Petro Poroshenko ka përsëritur dëshirën e vendit të tij, Ukranës, për të qenë pjesë e NATO-s.
Neymar: Jam në kulmin e karrierës Neymar ka folur për Canal SprTV pas dopietës së shënuar në miqësoren e djeshme kundër Turqisë, e fituar 0-4 nga Seleçao.
Tetovari i vë flakën shtëpisë së vet Një tetovar, mbrëmë rreth orës 02.00 ka djegur shtëpinë e vet. Dyshohet se ai ka qenë në gjendje të dehur. Ngjarj
Parashkimi i zonjës Meri: Haradinaj do arrijë kulmin e karrierës në 2015-tën Nuk kanë të ndalur parashikimet e zonjës Meri lidhur me atë çka po luhet me skenën politike në Kosovë. Astrologia nga
Në kulmin e publicitetit, Bleona sjell foto e jo këngë (FOTO LAJM) Për ditë me radhë sapo ajo ka ardhur në Tiranë, nuk ndalet së bëri publike të gjitha intervistat që ka dhënë, ndërsa e s
Kuqi: Kulmi i patriotizmit shqiptar është në PDK Nënkryetari i PDK-së, Hajredin Kuqi është shprehur se kulmi i patriotizmit shqiptar gjendet në Partinë Demokratike. Një
PDSH: Dje kulmi i diktaturës, do ta shembim më 27 prill Partia Demokratike Shqiptare ditën e djeshme ka mbajtur qëndrimin se shqiptarët e vërtetë dolën në zgjedhje dhe votuan m
Bale: Jam në kulmin tim Mëngjarashi uellsian i Tottenham, Gareth Bale, beson se është në formën më të mirë të karrierës së tij deri më tani, ndo
Ferrari, 20 vite në Kinë (FOTO-LAJM) Ferrari ka festuar 20-vjetorin e prezencës së tij në tregun kinez. Në këtë ceremoni ishte i pranishëm edhe presidenti Mo