999 rezultate për

kulmi

Kulmi i "solidaritetit", i moshuari humb ndjenjat por askush nuk afrohet ta ndihmojë (VIDEO) Një i moshuar ka humbur ndjenjat si pasojë e temperaturave të larta që kanë pushtuar Kosovën këto ditë. Por, sikur t
Demirajt nuk i del inati me Kodhelin: Më shkarkoi në kulmin e karrierës Mban mbi supe dekoratën “Nderi i Kombit” si dhe 24 të tjera në ushtri e 27 në sport dhe shpesh kemi dëgjuar ta thërrasin
Kujdes! Evitoni daljet në mesditë, temperaturat në Shqipëri arrijnë kulmin Dita e sotme padyshim që do të jetë një ndër ditët më të nxehta të kësaj stine e për këtë arsye duhet të evitoni daljet
Katari blen super avionët amerikan në kulmin e krizës me Arabinë Saudite (FOTO LAJM) Pak ditë pasi presidenti i SHBA-ve e akuzoi se mbështeste terrorizmin dhe nën bllokadën e vendeve arabe, Katari ka nënsh
"O zemra jam pa punë, në kulmin e rinisë", por Rama i jep një përgjigje befasuese komentuesit Kryeministri Edi Rama merr komente të shumta në postimet e tij në rrjetin social Facebook. Mes tyre ka edhe shumë person
Cinizmi i Asadit arrin kulmin: Vërtetë vdiqën ata fëmijë?! (FOTO LAJM) Presidenti sirian Basha al Asad ka deklaruar se nuk ka patur një sulm të ushtrisë së tij me armë kimike në zonën e Idlib
Dëshpërimi ka arritur kulmin, s'do ta besoni ku është futur kjo shqiptare për të kaluar në Angli (FOTO LAJM) Anglia është kthyer në një "tokë të premtuar" duke bërë që edhe trafikantët të përdorin forma të ndryshme për futjen e e
Vijon bora dhe akulli, kulmi arrin të mërkurën dhe të enjten Qendra me presion të ulët atmosferik e pozicionuar në detin Mesdhe ka ndikuar këtë të hënë vendin tonë duke sjellë reshj
Shënohet kulmi i epidemisë së gripit, ja sa do zgjasë Situata e rënduar me gripin, tashmë është ne kulmin e saj dhe sipas mjekëve, kjo situatë do të zgjasë 3 deri ne 4 javë.
Trepça arrin kulmin e suksesit që nga paslufta Ahmet Tmava, drejtori i "Trepçës", i cili ka mbajtur një konferencë me gazetarët, ka thënë se viti 2016 në aspektin e pr
E djathta populiste në kulmin e popullaritetit në Gjermani Një sondazh i zhvilluar në Gjermani ka treguar se popullariteti i të djathtës populiste gjermane është rritur ndjeshëm,
Inflacioni arrin kulmin në Eurozonë Inflacioni në eurozonë arriti në 0.5% në tetor, niveli më i lartë që nga qershori 2014 sipas "Eurostat". Masat për të
Gjylameti: Ngjarja me Nokën ishte kulmimi i incidenteve Koordinatorja e Partisë Socialiste për procesin elektoral, Blerina Gjylameti, është shprehur se “ngjarja e sotme me Flam
Mistura: Alepo është në “kulmin e tmerrit” Luftimet midis ushtrisë siriane dhe rebelëve në Alepo në një qytet ku jetojnë 250,000 njerëz, janë përshkallëzuar rënd
Mustafa: Të ndihemi krenar me atdheun tonë Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, me rast të pranimit të Kosovës në UEF në llogarinë e tij në Facebook, ka shkruar se
Armina në kulmin e suksesit, fashionista e revistës "Velvet" (FOTO LAJM) Pas fotos që tronditi rrjetin, Armina Mevlani na vjen me lajme mjaft të mira. Ajo është imazhi i zgjedhur për editor
Kulmi i budallëkut: Për Gjuriçin, Ivanoviçi është "Mandela i Ballkanit" Drejtori i Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, e ka cilësuar “trajtim johuman” atë që po i bëhet polit
Rikthimi në Kosovë i Rugovës kur UÇK ishte në kulmin e saj (VIDEO) Presidenti historik i Kosovës, Ibrahim Rugova do të kthehej në Kosovë disa javë pas përfundimit të luftës. Ai kishte qën
Kulmi i zhvatjes në Ksamil, qytetari paguan edhe karikimin e celularit (FOTO) Duket se qytetarët janë ankuar kot me faturat ku çmimet bënin kërdinë, pasi kur ta shikoni këtë faturë, do të kuptoni se
Borxhi grek do arrijë kulmin në dy vite Borxhi i Greqisë është terësisht i paqëndrueshëm, bën me dije agjencia e lajmeve Reuters e cila ka zbardhur raportin sek