999 rezultate për

kulmi

Shpërthen deputetit i PS: Ky është kulmi i paaftësisë, do ngrihemi në protestë Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka shpërthyer në akuza ndaj OSHE-së pasi zona turistike e Tales është prej katër orësh pa dr
Skandal në Rusi, racizmi në këtë klub arrin kulmin Futbolli në Rusi është bërë pjesë e një skandal racist për shkak të ngjyrës së lëkurës së një futbollisti. Ekipi i l
Kulmi i pushimeve, bllokohen 11 hotele në Jug të Shqipërisë Drejtoria e Hetimit Tatimor ka bllokuar një mori hotelesh ku kanë konstatuar shkelje. Mësohet se janë bllokuar 11 hot
Kulmi i rehatisë? Kur bashkohet me dembelizmin (FOTO LAJM) Mund t’u ndodhë të gjithëve që në momente të veçanta pavarësisht se ku jeni apo çfarë po bëni dëshironi që të qetësoheni
Kur fantazia e njerëzve arrin kulmin! (FOTO LAJM) Sipas statistikave, një person ka më shumë se 60.000 mendime çdo ditë. Por 95% e tyre vazhdimisht përsërisin idetë.
Ky është kulmi i budallallëkut (VIDEO) Dailymail ka publikuar një video e cila shfaq një moment jo aq të zakonshëm. Një person mundohet të kryejë punë dhe ta l
RTSH u vjedh kohën shqiptarëve për PR ndaj Metës në kulmin e shikueshmërisë Ndeshja e sotme i bëri të gjithë shqiptarët të ndihen sikur ishin pjesë e Botërorit. Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri
Euro bie sërish, afrimi i kulmit të sezonit turistik pritet të trondisë kursin e këmbimit Euro dhe dollari kanë humbur sot pikë në tregun e brendshëm, pas disa ditësh që valutat kishin shënuar një rritje të leh
Kulmi i papërgjegjshmërisë, gjermanët tërbohen me lojtarin e tyre (FOTO LAJM) Kampionët në fuqi të Botërorit, Gjermani zhgenjeu në përballjen e saj të parë në "Russia 2018", ku u mund nga Meksika me
Në kulmin e karrierës, Rita Ora bën deklaratën shokuese Rita Ora është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura në të gjtihë botën. Por nesë kënga e saje fundit “LGBT Ant
Kur dembelizmi arrin kulmin! (FOTO LAJM) Dembelizmi është një lloj arti. Ne të gjithë jemi ndjerë dembelë në shumë raste. Ju mund të kritikoheni fort që jeni
Në kulmin e krizës, Forcat Speciale greke betohen për luftë në kufi me Turqinë (VIDEO) Greqia feston nesër 25 Marsin, ditën e nisjes së luftës kundër çlirimit nga Perandoria Osmane, kontribut për të cilën ka
Tragjedi në familjen tiranase, e reja vret veten në kulmin e moshës Një ngjarja e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një vajzë vetëm 20-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke pirë një sasi të madhe f
Lot e dhimbje në familjen e Anxhelos: Na iku djali në kulmin e moshës "Nuk di çfarë të them. S’ka dhimbje më të madhe se kjo. Na iku djali në kulmin e moshës." Kështu janë shprehur familj
Kur fantazia e njerëzve arrin kulmin! (FOTO LAJM) Sipas statistikave, një person ka më shumë se 60.000 mendime çdo ditë. Por 95% e tyre vazhdimisht përsërisin idetë.
Kur sensi i humorit arrin kulmin! (FOTO LAJM) Ata që përkrahin me mjeshtëri aftësitë e sarkazmës mund të gjejnë diçka të këndshme në situatat më të zakonshme apo edhe
Arsenali i armëve të SHBA-ve arrin kulmin, pas Rusisë edhe Kina del kundër Kina kritikoi sot një raport të qeverisë amerikane që e përkufizon si një kundërshtar të mundshëm bërthamor, si dhe i bë
Kur dembelizmi arrin kulmin! (FOTO LAJM) Ne të gjithë jemi ndjerë dembelë në shumë raste. Ju mund të kritikoheni fort që jeni dembelë, të mos qenit veçanëris
Në kulmin e nervave, Majlinda Bregu nxjerr inatin në palestër (FOTO LAJM) Ish-ministrja dhe ish-deputetja Majlinda Bregu mbetet një ndër politikanet më të pëlqyera nga demokratët por edhe nga so
Në kulmin e të ftohtit Termkos ndal ngrohjen për qytetarët Që nga dita e djeshme Termokos ka ndalur ngrohjen në kryeqytet, duke lënë kështu qytetarë të shumtë pa ngrohje në këto d