999 rezultate për

kulmi

Foto të tmerrshme, indiferenca njerëzore ka arritur kulmin (FOTO LAJM) Sipas statistikave, rreth 100,000 krijesa detare ngordhin çdo vit për shkak të mbeturinave plastike. Dhe kjo nuk është e
Tirana pa ujë në kulmin e të nxehtit, paralajmërohen protesta Kjo e hënë shënoi dhe temperaturat më të larta të vitit. Termometri në kryeqytet shënoi rreth 40 gradë. Një pjesë e mirë
Turp, kulmi i sezonit e gjen Durrësin të mbytur në plehra (VIDEO) Ndërkohë që ndodhemi në kulmin e sezonit turistik, dhe që bregdeti i Durrësit është nga më të frekuentuarit në vend, por
Temperatura ekstreme në fundjavë, të hënën arrin kulmi Një tjetër valë e të nxehtit afrikan përfshinë Shqipërinë. Ndonëse vendi ynë ndodhet në periferi të saj pasi në epiq
Punime në kulmin e sezonit, irritohen qytetarët në Durrës Një ditë nëpër rrugët e Durrësit do të thotë mes pluhurit. Punimet paralel në dy destinacionet kryesore siç është buleva
Temperaturat kapin kulmin, 10 këshilla si t'ia dilni Temperaturat e larta që mbretërojnë në sezonin e verës ndikojnë negativisht në organizmin e njeriut sidomos te të moshua
Oriola Marrashi në kulmin e karierës, si u shfaq modelja në sfilatën e rradhës të Guess (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një prej modeleve më të suksesshme jo vetëm në Shqipëri por edhe në botë. Së fundmi modelja ka
Fitoi titullin në Maqedoni, flet Mici: Kulmi i karrierës, dua të luaj në Champions me Shkëndijën Gledi Mici i cili u transferua te Shkëndija verën e kaluar ka fituar titullin e parë me skuadrën nga Tetova e Maqedonisë
Sfidon veten para kamerës por bëhet gazi i botës (VIDEO) Ky djalë gjenial jeton në Finlandë, ndërsa ka vendosur të lëshohet me snouboard në klum, ende i përgjumshëm. Që në pe
Kulmi i gripit, por Ramadani thotë se s'ka vend për panik Drejtori i Klinikës Infektive në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), Hamdi Ramadani, në një intervistë dhënë
Legjenda e United: Solskjaer mund ta arrijë kulmin e karrierës së tij me Djajtë e Kuq Ish-mbrojtësi anësor legjendar i Manchester Unitedit, Gary Neville, beson se Ole Gunnar Solskjaer mund ta arrijë kulmin
Kulmi i karrierës dhe planet e së ardhmes, Bogdani: Dua të jem trajner, Shqipëria nuk ka talente Erjon Bogdani ka folur gjerë e gjatë. Ish-sulmuesi i kombëtares, i cili tani ka nisur edhe karrierën si trajner, është k
Ish e dashura e Dybalas, urim "hot" për Krishtlindjet (FOTO LAJM) Antonella Cavalieri, ish-e fejuara e Paulo Dybalas, është larguar për momentin nga Milano, për të shijuar pushimet e fun
Euro në pikiatë, arrin kulmin e rënies që nga viti 2008 Monedha e përbashkët, euro vijoi edhe sot nënçmimin në tregun e këmbimit duke rënë nën vlerën e 123 lekëve dhe poshtë no
Rama "falet" tek Erdogani në kulmin e protestave dhe skandaleve Në këtë lëmë protestash dhe shpërthimesh, kryeministri Rama ka vendosur të largohet nga Shqipëria për të takuar Erdogani
Raporti i OECD: Rritja globale ka arritur kulmin Instituti Ekonomik më i njohur në perëndim ka paralajmëruar se zgjerimi i ekonomisë globale mund të ketë arritur kulmin
Në kulmin e tensionit, Meta takon Thaçin në Durrës Presidenti i Republikës Ilir Meta është takuar sot në Durrës me Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi. Meta ka publikuar
SHBA, rritja vjetore e pagave kap kulmin në 9 vite Rritja vjetore e pagave ka kapur nivelin më të lartë të 9 viteve të fundit gjatë muajit të kaluar në Shtetet e Bashkuara
Në kulmin e bisedimeve për ekipin e ri, Mavraj gjen kohë të takojë këngëtaren seksi Futbollisti i kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj, është në bisedime për të gjetur klubin e ri që do të luajë në sezonin
Çudira shqiptare: Në kulmin e turizmit mbyllin memorialin e Skënderbeut Vendvarrimi i Skënderbeut tregon shumë pak nga mistikja ende e pazbuluar dhe e ekspozuar. Aktualisht “my memorial” po i