999 rezultate për

kulla

E pranon edhe Batoni: Zgjedhjet janë përcaktuar nga kriminelë Teksa kanë qenë të ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” sot, Baton Haxhiu dhe Armand Shkullaku kanë folur mbi situatën polit
"Do merremi me Skënderbeun", Analisti thumbon live Elisa Spiropalin (VIDEO) Analisti Amrand Shkullaku mendon se qeveria duhet ta marrë seriozisht opozitën, pasi në të kundërt vendi mund të shkojë
Thaçi dekoron gazetarin Armand Shkullaku Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka dekoruar sot me Medalje Presidenciale gazetarin Armand Shkullaku, i cili nga vite
"Rama mund ta djegë Kuvendin për kulla" Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka mbërritur në protestën përpara Kuvendit. Ajo ka pë
Zgjidhni një detaj dhe zbuloni gjërat që s’i dinit për veten tuaj Ndonjëherë disa gjëra ne nuk i dimë akoma për veten. Ky test është krijuar për të zbuluar pak më shumë nga nënvetëdija j
Çfarë do të ndodhë pas ndryshimeve në qeveri, reagon Berisha Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha ka komentuar ndryshimet e sotme në qeveri, të bëra nga kryeministri Edi Rama.
Ende gjallë kjo rruspi? Debat i ashpër mes Muç Nanos dhe Armand Shkullakut në studio (VIDEO) Analisti Mustafa Nano dhe gazetari Armand Shkullaku janë përplasur gjatë emisionit “Opinion” ku po disktuhej rreth mesaz
Qeveria frikësohet nga protestat, mbyllet kulla Eiffel Autoritetet franceze kanë njoftuar për angazhim masiv të forcave të sigurisë, derisa shumë pika turistike është thënë se
Sapo u lirua, i "forti" i Shkodrës Lul Kulla pritet të prangoset sërish Lulzim Kulla (Ademi), i cili u lirua pak ditë më parë nga Gjykata e Gjirokastrës, ka shumë gjasa që në ditët në vijim të
Lirohet Lul Kulla, ndryshojnë balancat mes grupeve në Shkodër Gjykata e Shkallës së Parë në Gjirokastër ka lënë të lirë Lulzim Kullën, të cilit iu bë atentat me tritol në janar të kë
Komisari i "hekurt" Koseni: Si i kam rrahur të fortët e kohës nga Tan Kateshi tek Nehat Kulla “E vërteta është që atë Kateshin e kam rrahur. E kam rrahur para se ta dërgoja në qeli, që t’i thosha Elbasanit se sh
Rishfaqet "Gjeneral" Nehat Kulla: Kjo është kërkesa e tij e fundit I "forti" i Tiranë gjatë vitit të mbrapshtë 1997, Nehat Kulla është shfaqur në publik pas kërkesës për lirim nga burgu,
Kullat e Jasharve ende në gjendje të rëndë, shteti pret procedurat Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari ka pritur sot anëtarët e Komisionit Parlamentar për Bujqësi, Pylltari, Z
Policia sekuestron 20 ton “Kulla Eiffel” Policia franceze ka kapur 20 ton miniatura të "Kullës Eifel" në një operacion të tregtisë së paligjshme të suvenirëve në
Rama i jep fund: Teatri prishet, ndërtohen kullat Maxhoranca ka miratuar me 75 vota pro ligjin që i hap rrugën prishjes së Teatrit Kombëtar dhe ndërtimit në truallin e ti
Pamje të papublikuara: Tmerri i 11 shtatorit, si u thërmuan dy kullat me mbi 3 000 të vdekur (VIDEO) Të tjera pamje tronditëse të papublikuara më parë janë zbuluar lidhur me ngjarjet e 11 shtatorit. Në video shfaqen mo
Fillon projekti i Ramës për të ndërtuar kulla në Parkun e Liqenit (FOTO LAJM) Qeveria me vendimin numër 406 të datës 4 korrik ka miratuar kalimin në pronësi të Bashkisë Tiranë të territorit prej 25
Merr flakë makina në Llogara (FOTO LAJM) Një makinë është djegur në Llogara. Siç edhe duket në fotot e bëra nga Gent Shkullaku, makina tip ‘BMW’ ka marrë flak
Zënka e punëtorëve me menaxherët shkakton mbylljen e Kullës Eiffel (VIDEO) Është mbyllur kulla e Parisit për turistë ngaqë punëtorët kanë pasur një mosmarrëveshje me menaxherët. Gjithë ky prob
Videoja që i trembi të gjithë, kukulla e frikshme bëhet virale (VIDEO) Një kukull "Chucky-style" është filmuar ulur në një varr duke ndjekur kameran me sy ngado që shkon. Videoja ka shkuar