999 rezultate për

kuka

Flet punëtori i drogës: E pranova punën për të ushqyer fëmijën Një nga tetë të ndaluarit në Fier gjatë aksionit antidroge në fshatin Ninesh të njësisë administrative Fratar, ka deklar
Kukan: Drug trafficking remains a huge problem for the country One of the two negotiators of the European Parliament for the law on decriminalization, Eduard Kukan, said in an intervi
Kukan: Droga mbetet problem gjigant për vendin Një prej dy ndërmjetësuesve të Parlamentit Europian të ligjit për dekriminalizimin, Eduard Kukan, në një intervistë eskl
Ja përgatitjet për pritjen e Majlinda Kelmendit (FOTO) Në Aeroportin e Prishtinës kanë filluar përgatitjet për pritjen e Majlinda Kelmendit së bashku me ekipin e saj Driton Ku
Akuzat për doping ndaj Majlinda Kelmendit, zbardhet e vërteta Agron Kuka, kryetari i Federatës Kosovare të Xhudos, ka reaguar ndaj akuzave të Agjencisë Franceze të Anti-dopingut, se
Meta-Kukan: Konsensusi është vendimtar për suksesin Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta zhvilloi një bisedë telefonike me eurodeputetët, Eduard Kukan dhe Knut Fleckenstein. G
Kukan: Implementation of the reform paves the way to join EU The European Parliament MEP, Eduard Kukan has welcomed the adoption of the Justice Reform in Albania, where through a po
Kukan: Zbatimi i reformës hap rrugën për në BE Edhe Eurodeputeti i Parlamentit Europian, ka përshëndetur miratimin e Reformës në Drejtësi në Shqipëri, ku përmes një po
Kukan: Përgëzime liderëve politikë për konsensusin! Eurodeputeti Eduard Kukan, në rrjetin social Twitter, ka përgëzuar liderët e politikës shqiptare për arritjen e konsensu
Kukan: Urime, e merituat Eurodeputeti Knut Fleckenstein ka uruar Kombëtaren për fitoren me Rumaninë, një rast historik për vendin tonë duke shënu
Takimi Basha-Meta, biseda telefonike e Kukan me kreun Kuvendit Sot do të zhvillohet takimi Basha-Meta, një takim i kërkuar nga kryetari i Kuvendit Ilir Meta, për Reformën në Drejtësi.
Vajgl, Howitt dhe Kukan: Qeveria dhe Ivanov po rrezikojnë Marrëveshjen e Përzhinos Negociatorët për Marrëveshjen e Përzhinos, Richar Howitt, Ivo Vajgl dhe Eduard Kukan kanë diskutuar mbi ecurinë dhe sigu
Pukë, portieri shënon gol nga porta në portë (VIDEO) Tërbuni humbi sot në fushën e vet në Pukë përballë Kukësit me rezultatin 1:2. Pukjanët edhe pse humbën, shënuan një g
"Buzëqesh" Majlinda, Kosova me simbolet e saj në Europianin e Xhudos Rusia më në fund ka dhënë dritën jeshile. Përfaqësuesja e Kosovës në xhudo do të lejohet që të marrë pjesë në Kampionati
Rusia nuk lejon flamurin e Kosovës, Majlinda bojkoton Europianin Kosova mund ta bojkotojë Kampionatin Evropian të xhudos, i cili do të mbahet në Rusi, nga 21 deri më 24 prill. Arsyej
Hahn mbledhje urgjente për Maqedoninë me Vajgl, Hovit dhe Kukan Eurokomesari për zgjerim dhe fqinjësi të mirë, Johanes Hahn, mëngjesin e ditës së sotme ka organizuar një takim urgjent
Kukan: Rasti i Prengës i papranueshëm, s'duhet të përsëritet! Eurodeputeti Eduard Kukan do të prezantojë një amendament të ri për rezolutën e integrimit të Shqipërisë në BE, për zgje
Vazhdojnë arrestimet në Vetëvendosje, rradha e Dren Kukajt Sot në mesditë aktivisti i Lëvizjes VETËVENDOSJE! Dren Kukaj është arrestuar në ambientet e stacionit policor numër 2 në
Kukan: Maqedonia në gjendje të rëndë Eurodeputeti sllovak Eduard Kukan pas debatit të djeshëm në Parlamentin Evropian dhe votimi i sotëm për Rezolutën për R
Shoqërohen në polici deputetët Salihu dhe Haskuka Deputeti i Vetëvendosjes, Salih Salihu, u arrestua brenda objektit të Kuvendit të Kosovës. “Qeverisë antikushtetuese