999 rezultate për

kuka

Dramë edhe në Prizren: Vetëm 53 vota ndajnë kandidatët nga njeri-tjetri Wshtë e pabesueshme ajo që po ndodh në Prizren ku kandidatët e PDK-së dhe VV-së ndryshojnë vendet me njeri-tjetrin në pa
Fitoi Prizrenin, Totaj ka një kërkesë për kundërshtarin Gjatë ditës së sotme janë mbajtur zgjedhjet lokale të balotazhit në Kosovës. Kutitë e votimit janë hapur në orën 07:00 t
Haskuka: Kam folur me Baxhakun që LDK-ja ta përkrahë VV-në në Prizren Mytaher Haskuka, kandidat i Vetëvendosjes për kryetar të Komunës së Prizrenit ka thënë se beson që më 19 nëntor, shumica
Ndryshojnë numrat në Prizren, sa vota e ndajnë PDK-në nga Vetëvendosja Vijon numërimi në Prizren ku sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com, rezultati deri më tani është si më p
Kutitë e para në Prizren: Sa vota morën PDK, LDK dhe Vetëvendosja Janë hapur kutitë e para edhe në Prizrën, ku sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com, rezultati deri më ta
DALIN REZULTATET/ Haskuka i afrohet PDK-së në Prizren Ka përfundur procesi i votimit në zgjedhjet lokale të Kosovës. Në orën 19:00 kutitë e votimit janë mbyllur dhe menjëherë
Loxha e Kuka mësojnë kundërshtaret për në Botërorin e xhudos Xhudistet kosovare Flaka Loxha e Loriana Kuka kanë mësuar kundërshtaret në botërorin e junioreve që do të nisë sot në Za
I afërmi i Mytaher Haskukës: Pas 100 vjetëve, Prizreni sërish në duar të turqve Një i afërm i Mytaher Haskukës, i cili ka shumë fotografi me të në Facebook, po pret me padurim që Vetëvendosja ta marrë
Skandal, xhudistet serbe braktisën podiumin kur dëgjuan himnin e Kosovës në Kampionatin Ballkanik Ketë Kampionatin Ballkanik të xhudos për të rritur, që u zhvillua këtë fundjavë në Shkup të Maqedonisë, përfaqësuesja e
Eurodeputetët Vajgel, Fleckenstein dhe Kukan takohen me Menduh Thaçin Në takimin që u zhvillua sot u bisedua për situatën politike në vend, për proceset integruese, si dhe për procesin e mba
Xhaferi takon eurodeputetët Vajgel, Kukan dhe Flekenshtajn Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, z. Talat Xhaferi ka realizuarditën e sotme një takim me eurodeputetët
Haskuka, kandidat i VV-së për kryetar në Prizrenit Mytaher Haskuka është kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Prizrenit, në zgjedhjet lokale të 22 tetorit.
Artan Kuka, komandanti i RENEA-s që hyri në Lazarat Nga Hile Lushaku Artan Kuka, 6 nëntor 2013- 13 tetor 2014, komandanti që drejtoi “RENEA-n” në operacionin mbarëp
Eurodeputeti Kukan jep vlerësimin e BE-së për procesin zgjedhor në Shqipëri Eurodeputeti Eduard Kukan ka dhënë vlerësimin e tij për zgjedhjet në Shqipëri, në cilësinë e drejtuesit të misionit të v
Kukan flet për zgjedhjet: Me rëndësi për të ardhmen e Shqipërisë Eurodeputeti Eduard Kukan deklaroi se zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit në Shqipëri janë të rëndësishme për drejtim
Përfundon rikonstruksioni i rrugës “Shefqet Kuka”, investime edhe në periferi Bashkia e Tiranës ka përfunduar rindërtimin e rrugës “Shefqet Kuka”, si dhe të rrugëve lidhëse në Njësinë Nr. 4, çka u v
Kukan përshëndet Ramën e Bashën për marrëveshjen Eurodeputeti Eduard Kukan ka reaguar në lidhje me marrëveshjen e lidhur mes kryeministrit Edi Rama dhe liderit të PD-së,
Kukan: Meta president pro-europian, Rama I dha shumë opozitës "Shpreh besimin se presidenti i sapozgjedhur Ilir Meta do të sillet si një president pro-europian." Kshu është shprehur
Parlamenti Evropian i jep dy jave kohë Ivanovit për të dorëzuar mandatin Eduar Kukan, Knut Fleckenstein dhe Ivo Vajgl sot kanë kërkuar nga Gjorge Ivanov të respektojë vullnetin e shumicës së re
Kukan mesazh politikanëve: Po presim ndryshimet politike Eurodeputeti i Bashkimit Europian për Maqedoninë, Eduard Kukan, gjatë një interviste për "European Western Balkans", ka