999 rezultate për

kuka

Eduard Kukan përdor termin denigrues për Macron: Jam i neveritur ish-ministër i Jashtëm i Sllovakisë, Kukan ka deklaruar se është i neveritur dhe i indinjuar nga vetoja që vendosi Franc
Haskuka kapitullon në Prizren Anëtarët e opozitës nga PDK-ja dhe AAK-ja në Kuvendin Komunal të Prizrenit braktisën seancën e sotme të Kuvendit Komunal
Negociatat, Kukan: Maqedonia e Veriut mund të marrë një datë në vjeshtë, Shqipëria pak shanse Maqedonia e Veriut mund të marrë një datë për fillimin e negociatave në vjeshtë, ndërsa ky skenar është më pak realist p
Peja, qyteti që prodhon kampionët botërorë të xhudos AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thye
Vrau gruan dhe më pas u vetëmbyt, del ekspertiza për Ardian Kukën Dyshimet se gruaja e tradhtonte çuan në vrasjen e 36-vjeçares dhe më pas vetëmbytjen e autorit. Ardian Kuka, pak orë pas
Dje vrau bashkëshorten me thikë, sot gjendet i mbytur autori Një ditë më parë qëlloi me thikë dhe vrau bashkëshorten e tij. Policia u vendos në kërkim të tij, por sot është gjetu
Ngjarja që tronditi Durrësin, dalin fotot e viktimës dhe autorit (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Durrësit pasditen e sotme. Adriatik Kuka nga Korça vrau gruan me thikë në zem
E masakroi gruan në sy të djalit 10-vjeçar, i mituri shoqëron në spital nënën të mbuluar me gjak (FOTO LAJM) Të tjera detaje janë zbardhur nga krimi makabër në familje që tronditi pasditen e sotme Durrës. Viktima Hasbije Kuka, 36
Vajgël, Kukan dhe Flekenshtajn tregojnë se kur hapen negociatat për Maqedoninë Republika e Maqedonisë së Veriut do të merr datë për fillim të negociatave në tetor, kanë shprehur bindje eurodeputetët
Kryefinancierja e stomatologjisë me diplomë false: Mbrojta vendin e punës (VIDEO) Në shumë raste punonjës dhe drejtues të administratës shtetërore, rezultojnë me diploma false. Një denoncim i tillë ka a
Shqiptarët në Amerikë mblodhën 45 mijë dollarë për nënat gjakovare Veprimtari shqiptar nga Shtetet e bashkuara të Amerikës, Ramiz Kukaj, ka bërë publike shumën e mjeteve të grumbulluara
"Fjalët ia mori era", Haskuka nuk është shumë i hapur me qytetarët Monitoruesit e Institutit Demokratik të Kosovës (KDI) kanë bërë të ditur se gjatë vitit të shkuar në Komunën e Prizrenit
Tjetër sukses për Loriana Kuka, siguron medalje në Grand Prix Xhudistja kosovare, Loriana Kuka, ka siguruar një vend në finalen e garës Grand Prix në Tel Aviv të Izraelit, në kategor
Kjo grua ka nevojë për ndihmën tuaj Refije Kukaj nga Korisha e Prizrenit, ka nevojë për ndhihmën tuaj. Ajo vuan nga sëmundja e zemrës. Për vendosjen e a
Kujdes, rruga për në Prevallë është e rrezikshme Kreu i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, ka treguar për gjendjen e rrugës për në Prevallë. “Për shkak të shiut d
Haskuka bllokoi teleferikun por ende asnjë projekt zëvendësues Qytetarët dhe vizitorët të cilët ia mësyjnë Kalasë së Prizrenit edhe më tutje duhet ngjiten në këmbë në një lartësi mbi
Osmani dhe Hila rrezikojnë ndëshkimin me pamjet filmike Gjyqtari Klajdi Kola dhe ndihmësit e tij të shumtë në fushë e kaluan pa ndëshkim përplasjen fizike gjatë lojës mes kapit
Kush është kokrra e injorantit që Mytaher Haskuka mban në punë në Komunën e Prizrenit? (FOTO LAJM) Duket e pabesueshme, por taksapaguesit e Prizrenit paguajnë me rrogë të majme mujore një injorant që nuk di të lidhë dy
Haskuka i Vetëvendosjes me paratë e qytetarëve blen laptop 1 mijë euro Partia duket si është në të vërtetë kur merr pushtetin dhe këtë po e shohim te Lëvizja Vetëvendosje. Populli asnjëher
Vartësi i Haskukës kapet i alkolizuar në orar të punës (FOTO LAJM) Vartësi i Kryetarit të Prizrenit, Mytaher Haskuka është kapur duke pirë aokol në vendin e punës. Skënder Susuri, Drej