999 rezultate për

kujdes

Indeksi i Kujdesit Shëndetësor, Shqipëria e parafundit në Evropë Shqipëria u rendit e parafundit në Evropë për Indeksin i Kujdesit Shëndetësor në gjysmën e parë të vitit 2020 nga Numbeo
HOROSKOPI/ Bëni kujdes me financat, po prishni më shumë sesa përballoni Dashi Për të dashuruarit priten kontradikta të mëdha. Gjendja e financave do të vijë duke u përkeqësuar dhe nuk do të
Kini kujdes! Ekspertët iu tregojnë se cila maskë nuk iu mbron nga koronavirusi Maskat anticovid-19 janë të llojeve të ndryshme, ndaj edhe cilësia është po ashtu e ndryshme. Një grup studiuesish në Un
Hakmarrje, luftë dhe sherre! Meri Shehu zbulon si do jetë kjo javë për shenjat e zodiakut Astrologia e njohur Meri Shehu ka paralajmërua të gjitha shenjat por në veçanti shenjën e Dashit, Bricjapit, Gaforrës dh
Kini kujdes! Policia në aksion: Nga bregdeti drejt Tiranës dhe Morinës, hiqen 34 patenta Policia e Shtetit njofton se qysh prej orës 16:00 ka filluar kthimi nga zonat bregdetare, në drejtim të Tiranës dhe Mori
Aksidentohet një burrë në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital Një burrë ka mbetur i plagosur sot pasi u përfshi në një aksident rrugor në periferi të Tiranës. Ngjarja ndodhi pak m
HOROSKOPI/ Në dashuri bëni kujdes, shmangni debatet me partner-in/en Dashi Në dashuri duhet të bëni kujdes, pasi mund të hasni në debate të rrezikshme në raportin në çift. Mendohuni mirë
HOROSKOPI/ Kjo shenjë do jetë me fat, por nuk duhet të guxojë shumë Dashi Bëni kujdes nëse jeni në një lidhje, pasi partneri/ja, mund të mos i ketë idetë e qarta. Në punë, mund të ketë
Kini kujdes! Këto janë shenjat më mashtruese të horoskopit Sinqeriteti është një vlerë që vlerësohet gjithnjë e më shumë nga shoqëria. Rrjetet sociale janë shumë të dobishme, por
HOROSKOPI/ Kjo shenjë do të ketë takime të reja sot, po të tjerat Dashi Nëse në raportin në çift ka pasur zënka dhe probleme, tashmë duhet bërë kujdes dhe duhet munduar që të ruhet qe
Kujdes! Pse nuk duhet t'i lani dhëmbët menjëherë pas ushqimit Shumë persona priren që të lajnë dhëmbët pasi kanë konsumuar një vakt ushqimor. Ndonëse ata e bëjnë këtë veprim për t’i
Mjekja mesazh të fortë: Po dominojnë moshat e reja Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, publikon në "Facebook" mesazhin e mjekes Migena Qato, e cila iu bën thirrj
HOROSKOPI/ Kjo shenjë duhet të bëjë kujdes, gabimi me i vogël do ju rrënojë tërësisht Dashi Te dashuruarit do e përforcojnë lidhjen qe kane ndërtuar dhe do mendojnë si ta bëjnë sa me te bukur te ardhmen.
Kujdes! Këto janë 10 shenjat e kancerit Sot dhe ditët në vazhdim mos bëni më vetëm kontrollet rutinë. Ju duhet të shikoni edhe për shenjat apo ndryshimet e çudi
Ambasada e SHBA lavdëron emërimin e Aida Hajnaj: BKH nën kujdesin e FBI-së Ambasada e SHBA-ve në Tiranë ka uruar sot Shqipërinë për emërimin e Aida Hajnaj si Drejtoreshën e parë të Byrosë Kombëta
Alimadhi i shkujdesur në Kuvend, kolegët i kërkojnë të vendosë maskën Kreu i Ballit Kombëtar, deputeti Adriatik Alimadhi i cili u prek nga koronavirusi dhe u desh të kalonte shumë ditë në sp
Bënë për te Trauma 40 vjeçarin, kapen dy vëllezërit Policia e Fierit ka arrestuar dy vëllezër të citët kanë dhunuar me mjete të forta një 40 vjeçar për motive të dobta.
Aksident i rëndë në Kamëz, makina përplas 17-vjeçaren Një automjet ka pèrplasur një vajzë 17-vjeçare, të indentifikuar me inicialet B.H. E mitura ndodhet në spital nën ku
Gazetari i njohur shqiptar infektohet me Covid-19: Ju lutem kujdesuni! Një tjetër personazh publik shqiptar ka rezultuar sot i infektuar me Covid-19. Pasi ka bërë tamponin, gazetari Bledi
Të brendshme të gabuara çojnë në infeksione të rrezikshme, si të kujdeseni Të vishni të brendshmet e gabuara mund të çojë në krijimin e infeksioneve të ndryshme. Njerëzit përgjithësisht po bëj