999 rezultate për

kujdes

HOROSKOPI/ Do të humbni lehtësisht durimin, bëni kujdes ditën e nesërme Dashi Venusi do të ketë ndikim mjaft të favorshëm, çka do të bëjë që ata që janë vetëm të jetojnë situata intriguese.
"Kujdes ekipet e vogla", Cikalleshi: Me Lituaninë do shikoni luanë në fushë Sokol Cikalleshi i hapi rrugën triumfit të Kombëtares ndaj Bjellorusisë. Bomberi kavajas shënoi golin e parë në fitoren
U konfirmua me COVID-19, Berluskoni shtrohet në spital Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi, është konfirmuar dy ditë më parë me koronavirus. Ai eshte shtruar në spit
Keni kujdes! Ja vendet më të papastra që mund të prekni gjatë një dite Me përhapjen e COVID-19 është më e rëndësishme se kurrë të bëni kujdes se ku vini duart. Këshilla e parë për t’u mbro
HOROSKOPI/ Tregohuni të kujdesshëm me fjalët që do përdorni, mund të hapni konflikte Dashi Tregohuni të kujdesshëm me fjalët që do përdorni, pasi mund të përballeni me një konflikt në punë. Maturia do j
Van de Beek te Man.United, Van der Sar paralajmëron "Djajtë e Kuq": Kujdesuni mirë për të Tashmë dhe zyrtarisht mesfushori i Ajaxit, Van de Beek ka firmosur kontratë me klubin e Man United. Lajmin e ka bërë
HOROSKOPI/ Po përpiqen t’jua hedhin, bëni kujdes ditën e sotme Dashi Jeta në çift do të ecë më së miri nesër. Nuk do të keni asnjë mosmarrëveshje me partnerin. Financat do të jenë
Si të kujdeseni për lëkurën dhe flokët pas pushimeve Pushimet verore kanë mbaruar dhe ju ndjeheni plotësisht të rikuperuar dhe të ekuilibruar. Fatkeqësisht, pamja në pasqyrë
Kujdes kë quani të shëmtuar, vajzat që bën transformime drastike dhe meshkujt u dashuruan (FOTO LAJM) Me kalimin e viteve apo nga rrethana të tjera, fytyra dhe trupi i njeriut ndryshojnë shumë. Një model i ri flokësh, pak
Aksident i trefishtë, nisen me urgjencë në spital dy vajza Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku janë përfshirë tre automjete e si pasojë janë dëmtuar drejtuesja e mje
Të brendshme të gabuara çojnë në infeksione të rrezikshme, si të kujdeseni Të vishni të brendshmet e gabuara mund të çojë në krijimin e infeksioneve të ndryshme. Njerëzit përgjithësisht po bëj
Mali i Zi shkon në zgjedhje, PDIU: Shqiptarët për shqiptarët, për Gjukanoviçin kujdeset Rama PDIU i bën thirrje shqiptarëve shtetas të Malit të Zi të votojnë masivisht përfaqësuesit e tyre shqiptarë në zgjedhjet e
Infektohen me koronavirus katër punonjës të Kujdesit Shëndetësor në Gjirokastër Pasditen e sotme janë diagnostikuar me koronavirus 4 punonjës të Njësisë Vendore të Kujdesit Shëndetësor në Gjirokastër.
Hidhet nga kati i tretë 18 vjeçarja në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku dyshohet se një 18 vjeçare është hedhur nga kati i treti i pall
Vajza kini kujdes! Meshkujt e horoskopit që tradhëtojnë Doni të dini se cilat janë shenjat zodiakale të burrave më pak besnikë në dashuri? Lexoni më poshtë: Shigjetari
HOROSKOPI/ Ju pret një ditë e vështirë, kjo shenjë të bëjë kujdes Dashi Atmosfera është e mbushur me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe në çështjet financiare. Jeta sociale paraq
Monitorim me dron: Kujdes kur ktheheni nga zonat bregdetare, policia bën namin në rrugë duke pezulluar 63 patenta dhe 467 gjoba Si pasojë e kthimit nga zonat bregdetare, në drejtim të Tiranës dhe Morinës, në të gjitha akset rrugore nacionale ka flu
A është e dëmshme kërcitja e kockave? Mësoni kujdesin që ju duhet Për shumë njerëz një nga gjërat e para që bëjnë sapo zgjohen nga gjumi është kërcitja e kockave dhe tërheqja e trupit. M
HOROSKOPI/ Bëni kujdes, financat nuk do të jenë në favorin tuaj Dashi Jeni aq shumë të impenjuar saqë ju duket se edhe për gjërat më të vogla të gjithë t’ju drejtohen juve. Duhet të d
Kini kujdes kë njihni! Njerëzit e kësaj shenje horoskopi do të ju thyejnë zemrën Në horoskop mund të zbuloni edhe cila është shenja që ju “thyen” zemrën. Portali i njohur “zodiacmind.com” ka publik