999 rezultate për

kujdes

Kini kujdes! Shenjat më të pabesa të horoskopit Sipas astrologëve, ka disa shenja horoskopi që duket se paraqesin një prirje më të madhe për mashtrim dhe tre prej tyre
Kujdes: Njerëzit, që u përkasin këtyre shenjave janë më të pabesët! Për fat të keq jo të gjithë njerëzit janë të ndershëm dhe të respektueshëm. Mashtrimi është diçka që mund të shfaqet
DASH këshillon të vetët: Kujdes me udhëtimet në Kosovë, rrezikoheni nga COVID-19 dhe terrorizmi Departamenti i Shtetit këshilloi amerikanët të rishikojnë udhëtimet në Kosovë për shkak të koronavirusit dhe të tregojnë
HOROSKOP/ Kujdes në raport me shefin sot, gjërat mund të përkeqësohen Dashi Një ditë e nënshtruar dhe e kontrasteve në marrëdhënie. Në frontin e punës, nuk do të keni lajme të mira. Mundo
Bëni kujdes, këto janë shenjat që tregojnë se ju mungojnë vitaminat Edhe pse ka shumë mjete për të kompesuar mungesën e vitaminave në organizëm, njerëzit ende vuajnë nga mungesa e tyre. Mi
Kini kujdes! Njerëzit që u përkasin këtyre shenjave janë më të pabesët e horoskopit Për fat të keq jo të gjithë njerëzit janë të ndershëm dhe të respektueshëm. Mashtrimi është diçka që mund të shfaqet
Për të pasur një mëngjes të mirë mësoni si të keni një mbrëmje produktive A i kaloni shpesh mbrëmjet mbështjellë në divan me një batanije komode, duke parë Neflix dhe pa kuptuar shikoni që ora k
Vlora në alarm! Reshjet e dendura të shiut sjellin problemet e para Reshjet e dendura të shiut kanë shfaqur problemet e para në shumë zona të vendit. Një ndër vendet e alarmuara nga res
Meri Shehu: Kujdes! Disa të afërm duan t’ju ngatërrojnë në punët tuaja Dashi Nëse shtepia është jetë dhe dashuria është një llustër atëherë kjo shtëpi do bëhet e paqëndrueshme sado themel
Kujdes, këto janë gabimet që bëni kur jeni me grip Kur sëmureni, kërkoni që të bëheni mirë sa më shpejt. Por disa nga sjelljet tuaja mund të jenë duke ju bërë më keq seç j
E "torturuam" në verë, si të kujdeseni për lëkurën gjatë vjeshtës Ekzema mund të jetë jashtëzakonisht irrituese dhe e dhimbshme për njerëzit që vuajnë nga kjo gjendje e lëkurës. Ndërsa h
Kini kujdes! Kafeja esëll, rrit rrezikun për disa sëmundje Një kafe e fortë pas një gjumi të dobët është ajo për të cilin shumë njerëz kanë nevojë në mëngjes. Por një studim i ri
Thojini stop zakoneve të këqija! Si të kujdeseni për flokë të yndyrshëm Flokët e yndyrshëm, po ashtu si lëkura e yndyrshmë, janë shkaktuar nga një prodhim i tepërt i yndyrës së flokëve. No
Italianët paralajmërojnë Juventusin: Kujdes nga talenti Myrto Uzuni Shorti i Ligës së Kampioneve ka vënë sot përballë Myrto Uzunin me dy nga emrat më të njohur të të futbollit botëror, Lio
Prindër kujdes! 5 lloje fotografish të fëmijëve që nuk duhen postuar në mediat sociale Epoka e mediave sociale na ka dhënë shumë fenomene të reja, dhe njëra prej tyre njihet si “ndarja”. Ndarja është një
Virozat e vjeshtës, si të kujdeseni për fëmijët Në çdo fillim vjeshte, me ndryshimin e menjëhershëm të temperaturave, shfaqet edhe një rritje e infeksioneve respiratore
4 gabimet më të mëdha që vajzat bëjnë gjatë kujdesit të fytyrës Mospastrimi i fytyrës para gjumit Nëse e shmangni këtë procedurë, e rrezikoni lëkurën tuaj. Si? Numër i madh i bakter
Makina përplas të miturën në Tiranë Një 10 vjeçare është aksidentuar pak më parë në kryeqytet në bulevardin “Gjergj Fishta” në Tiranë. Policia njofton se
Moti i keq pushtoi Shqipërinë, Xhacka: Mund të ketë përmbytje, kini kujdes! Moti i keq që ka përfshirë vendin në orët e fundit ka alarmuar qytetarët dhe pushtetarët për pasojat që mund të ketë.
"Plas" te Barça: Suarez i përgjigjet Messit: Bëj kujdes aty mos të njollosin (FOTO LAJM) Luis Suarez i është përgjigjur mesazhit emocionues të dërguar publikisht nga shoku i tij më i ngushtë dhe njëkohësisht k