999 rezultate për

kujdes

Kush është shqiptarja që vrau 7 vjeçaren ne Angli Vogëlushja Emily Jones u vra në parkun Queen’s Park në Bolton më 22 mars të këtij viti, por 30 vjeçarja shqiptare Eltion
HOROSKOPI/ Kujdes me shpenzimet, çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë Dashi Çdo gjë do ece me se mire sot mes jush dhe atij qe keni ne krah. Do jeni largpamës dhe do i mendoni gjerat me kuj
Kujdesuni për fëmijët! Ky është dëmi i madh që sjellin patatinat për shëndetin Patatinat dhe produktet e tjera ‘snack’ janë më joshëset për fëmijët, por pavarësisht se duket sikur po plotësoni një dë
Foto të tmerrshme, indiferenca njerëzore ka arritur kulmin (FOTO LAJM) Sipas statistikave, rreth 100,000 krijesa detare ngordhin çdo vit për shkak të mbeturinave plastike. Dhe kjo nuk është e
Kush u kujdes gjatë pandemisë COVID-19 për romët e Fushë-Krujës? Në 8 Mars 2020 Autoritetet raportuan rastin e parë të COVID-pozitive. Po atë ditë, Qeveria Shqiptare vendosi mbylljen e
Kini kujdes! Zbuloni shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë në lidhje Të dymbëdhjetë shenjat, secila në mënyrën e vet, e përjetojnë faktin se partneri po i mashtron, ose, megjithatë, janë ve
HOROSKOPI/ Bëni kujdes nga paratë, keni shpenzuar shumë Dashi Dita fillon ngadalë, përpiquni të rikuperoni pasdite. Duhet të jeni më të qetë në punë, keni shumë përgjegjësi.
HOROSKOPI/ Bëni kujdes me shëndetin sepse e keni lënë pas dore Dashi Çështjet që lidhen me punën do të zgjidhen sot. Kjo do të bëjë që të kaloni kohë me njerëzit e dashur. Bëni kuj
Kujdes! Ky është çaji që nuk duhet ta ndani në ditët e ftohta Stina e dimrit që po afron është ideale për konsumimin e çajit të trëndafilit të egër i cili rigjallëron organizmin, e m
Sekreti për një tretje të mirë dhe pa probleme me kapsllëkun Të gjithë kemi pirë ujë me limon në mëngjes por e dimë që është shumë i rëndë për stomakun dhe jo gjithmonë mund ta përd
Brenda burgut ku mbahet Hashim Thaçi dhe ish-komandantët e UÇK-së (FOTO LAJM) Gjykata Speciale ka publikuar akuzat për Hashim Thaçin dh eish-komandantët e UÇK-së. Këta të fundit prej disa javësh tas
Kujdesej për sigurinë e Putin, i jep fund jetës agjenti Një plumb i vetëm, i mjaftoi agjentit special Mikhail Zakharov, për t’i dhënë fund jetës. Sipas disa mediave lokale,
OBSH jep lajme të mira: Këtë javë kemi pasur një rënie të infektimeve Javën e kaluar sipas OBSH, Europa dhe bota patën një rënie të numrit të të infektuarve me koronavirus. Drejtori i për
FMN: Qeveria Rama të ketë kujdes me paratë, situata mund të përkeqësohet Fondi Monetar Ndërkombëtar (FMN) në vlerësimin e parë të raportit të post monitorimit, të sapopublikuar i ka bërë thirrj
"Kujdesu për të dhe për engjëllin tim", publikohet audio e fundit e Maradonës Disa orë më parë u shfaq audio e fundit në Whatsapp, e dërguar nga Diego Armando Maradona. Disa ditë para se të vdiste,
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të ketë kujdes me shpenzimet, por pa bërë koprracin Dashi Një ditë që fillon disi me plogështi e ku nuk jeni në gjendje të mbani ritmet tuaja të zakonshme, nuk mund të quh
Ekspertët thirrje për kujdes: Vaksinat për COVID-19 po vijnë Dy ekspertë të lartë të Shteteve të Bashkuara për koronavirusin siguruan amerikanët të dielën se vaksinat kundër pandemi
Policia bën paralajmërimin për këtë aks rrugor: Kini kujdes, ka ngrica në rrugë! Policia ka dhënë njoftimin e rëndësishëm për të gjithë drejtuesit që do të kalojnë në aksin rrugor Korçë-Goricë. Në
Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit dhe paralajmëron disa shenja: Nuk ju duan kolegët Dashi Sot per ju dita rezervon nje problem me koken apo stresin, i cili vjen dhe ju mblidhet nese nuk keni marredheni
Vaksina nuk do të na shpëtojë nga pandemia, ekspertët bëjnë thirrje për kujdes Pavarësisht pritjeve për qasje në vaksinë për koronavirus brenda disa javëve, Shteteve të Bashkuara dhe amerikanëve do t