999 rezultate për

kujdes

Infektohet me koronavirus zv.ministri i Mbrojtjes Zëvendës Ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi është infektuar me koronavirus.LLajmin e ka bërë me dije vetë ai përmes një po
Fillon sonte, zonat që duhet të bëjnë kujdes këto 12 orë Vendi është karakterizuar nga një mot i vranët dhe me shira gjatë ditës së sotme, ndërsa agjencitë meteorologjike parash
Messi i kujdesshëm, portierëve mysliman i dërgon birra pa alkool Leo Messi ka bërë një fushat të bukur këto ditë në bashkëpunim me një brend të një birrarie të njohur. Ai me rastin e
HOROSKOPI/ Sot bëni shumë kujdes, çfarë rezervojnë yjet Dashi Disa prej jush do të ndiehen të lodhur dhe nervozë, por do të përmirësoheni për vitin 2021. Në vendin e punës d
Kujdes! Horoskopi 21 - 27 dhjetor, ja shenjat që do përballen me vështirësi këtë javë Dashi Do merrni dhe do përcillni energji pozitive gjatë kësaj jave. Komunikimi dhe durimi do jenë pikat tuaja më të f
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të ketë kujdes me alkoolin Dashi Ata që do të dalin për t’u argëtuar sot, do të kënaqen pafund. Ka gjasa të humbni financiarisht nëse i investoni
Kujdes se çfarë kërkoni, mjeshtri i Fotoshopit bën lëmsh rrjetin (FOTO LAJM) Ai konsiderohet si një nga më të mirët në fushën e Photoshopit, dhe këtë e provon edhe fakti se ndiqet nga mbi 883,000 n
HOROSKOPI/ Kujdes në dashuri, mund të ketë lajme të rëndësishme Dashi Ju ende ndiheni mjaft nervoz. Nëse ka gjëra që ju interesojnë nëse doni të përpiqeni të shtyni në një drejtim q
Kujdes kur hani shumë patate të skuqura, trupit tuaj i ndodhin këto probleme Patatete e skuqura janë një ushqim shumë i shijshëm dhe i preferuar i shqiptarëve. Por, duke qenë një ushqim i shpejt
Kujdes me ëmbëlsirat gjatë festave, si të kuptoni a vuani nga diabeti Diabeti është një nga sëmundjet nga e cila preket një pjesë e mirë e popullsisë sonë. Në fakt ka disa lloje diabeti: tip
Bëni kujdes, këto janë shenjat që tregojnë se ju mungojnë vitaminat Edhe pse ka shumë mjete për të kompesuar mungesën e vitaminave në organizëm, njerëzit ende vuajnë nga mungesa e tyre. Mi
Bëhuni të kujdesshëm, Instagram ju njofton kur dikush i bën "screenshot" bisedës (VIDEO) Në shtator, Instagram-i prezantoi disa tipare të reja për Direct Messages, dhe tani, pak nga pak, ato po vendosen në pla
Qeni ushtarak refuzon ta lejoj kujdestarin e pensionuar të largohet nga ushtria (VIDEO) Një golden retriever ushtarak nga Kina, refuzon të lejoj kujdestarin e tij që po pensionohet të largohet pasi kaloi dy v
Basha nxjerr foton e Ramës: Shqiptarët meritojnë një qeveri që kujdeset për njerëzit, jo për veten Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar një ditë pas protestës së organizuar për vrasjen e Klodian Rashës nga një efektiv
Vrasja e Klodian Rashës, Ambasada Amerikane thirrje për kujdes qytetarëve të saj Në një njoftim në faqen zyrtare, ambasada amerikane u bën thirrje qytetarëve amerikanë të shmangin tubimet e mëdha, pas
Genci infektohet me Covid-19, Eni zbulon publikisht nëse ja ka ngjitur partneri (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, reperi i njohur Genc Prelvukaj njoftoi ndjekësit në rrjete sociale se ishte infektuar me Covid-19. A
Kujdes! Ky është çaji që nuk duhet ta ndani në ditët e ftohta Stina e dimrit që po afron është ideale për konsumimin e çajit të trëndafilit të egër i cili rigjallëron organizmin, e m
Pirlo: Ishim të kujdesshëm, sidomos Ronaldo ndaj rivalit të përjetshëm Messit Juventusi shënoi fitore të madhe në Camp Nou duke e mposhtur Barcelonën me rezultat 0-3 dhe ka marrë kreun e tabelës me
Mos mendoni se ia hodhët! Nëse keni kaluar COVID-19, duhet të keni kujdes shëndetin Është e vërtet që pjesa më e madhe e kalojnë lehtësisht covid-19, dhe nuk kanë pasoja por ata që kanë sëmundje shoqërues
Kush është shqiptarja që vrau 7 vjeçaren ne Angli Vogëlushja Emily Jones u vra në parkun Queen’s Park në Bolton më 22 mars të këtij viti, por 30 vjeçarja shqiptare Eltion