999 rezultate për

kujdes

Hoti: Do të kujdesemi që VV-ja të mos vijë kurrë në pushtet Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje është “duke u çmendur vetëm
HOROSKOPI/ Kujdes me fjalët sot, do mbani përgjegjësi për të gjitha Dashi Këtë të premte do të keni akoma probleme në punë që mund t’ju çojnë të keni, për pasojë, edhe disa probleme në
"Do ndaheni", Meri paralajmëron: Kujdes nga kjo shenjë se do tradhtojë Na pret nje ndryshim rrenjesor i cili permbys nje zgjidhje apo jete te lehte. Cdo gje qe kemi arritur lehte apo jemi per
Kujdes, këto janë sëmundjet e trashëgueshme që transmetohen në breza Sëmundjet e trashëguara, ose sëmundjet gjenetike, janë sëmundje që transmetohen nga njëri brez në tjetrin. Sëmundjet gje
ARRSH për situatën e rrugëve në vend: Kujdes nga ngricat! Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se qarkullimi rrugor në Shqipëri vijon pa probleme. Përmes një njoftimi të shp
5 sekretet që qëndrojnë pas shkëlqimit të përjetshëm të Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Duket se vitet për Jennifer Lopez kanë ndalur pasi vazhdon të shfaqet gjithmonë në super formë. Por për të patur linja p
Saimiri e eliminoi, Ariana para se të ngjitej në skenë: Ta dijë mirë motra e tij (FOTO LAJM) Të hënën që lamë pas, Saimiri eliminoi Ariana Shabanin nga 'Love Story'. Ai u shpreh se mes tyre nuk ka më shumë se tërh
HOROSKOPI/ Dita e shtunë, shenjat që sot duhet të tregojnë kujdes Dashi Ju ndiheni pak të lodhur nga pikëpamja fizike, bëni vetëm atë që është e nevojshme. Të ardhurat ekonomike janë
Në një mot të ftohtë duhet kujdes më i madh për fytyrën: Ndiqni këto këshilla Në stinën e dimrit kur temperaturat janë më të ulëta, kujdesi ndaj lëkurës është më i lartë. Lëkura ndryshe nga pjesët e
Kujdes! Ky është çaji që nuk duhet ta ndani në ditët e ftohta Stina e dimrit është ideale për konsumimin e çajit të trëndafilit të egër i cili rigjallëron organizmin, e mbron atë nga
Jo vetëm Ori, mamaja e moderatores kujdeset për Islin pasi u infektua me Covid (FOTO LAJM) Para dy ditësh moderatori i ‘Top Channel’, Isli Islami zbuloi se është infektuar me Covid-19 dhe për këtë arsye ka mungu
Vërshime në disa zona në Drenas, kërkohet kujdes i shtuar Komuna e Drenasit, njofton të gjithë qytetarët se pas vazhdimit të reshjeve të dendura të shiut, disa rrugë, sidomos mbi
Sherre dhe debate/ Meri paralajmëron ndryshime, cila është shenja e vetme që do ti ecë mirë Nga sot do filloni te ndjeni konkretisht mungesat reale qe keni ne jeten sociale Perballje me politiken dhe ekonomine si
Vëllai, thikë motrës 12-vjeçare për sallatën në Greqi, halla kërkon kujdestarinë e vajzës Halla e 11-vjeçares shqiptare që u qëllua me thikë nga vëllai 12-vjeçar në ishullin Rodos të Greqisë ka kërkuar kujdesta
Tregoni kujdes! Herë tjetër mos e bëni më këtë gabim kur të lani flokët Ata që i lajnë flokët duke aplikuar vetëm një herë shampo kanë bërë gabim. Kështu thotë një stiliste flokësh e cila post
Mjekja meksikane shtrohet në spital pasi bëri vaksinën anti-COVID Një mjeke është shtruar në spital në Meksikë pasi ka bërë vaksinën anti-COVID. Autoritetet meksikane thanë se po stud
HOROSKOPI/ Kujdes me fjalët që nxirrni nga goja, kjo shenjë të mendohet dy herë Dashi Yjet i sugjerojnë kësaj shenje të mos i ndërrojë planet. Sa i përket jetës sentimentale dhe asaj familjare, perso
Kini kujdes! 10 dhurata që nuk është mirë t’i bëni në fundvit Është e vërtetë që dhuratat i pëlqejnë të gjithë, por në shumë raste ato përfundojnë nëpër cepa dollapësh që nuk hapen a
"Gjysma e Tiranës e ka kaluar", epidemiologu Alimehmeti bën thirrje për kujdes Mjeku i njohur epidemiolog Ilir Alimehmeti bën apel për kujdes, pas lajmit se Tirana urbane është shumë pranë imunitetit
8 këshilla për t'u kujdesur për veten nëse keni kaluar depresion "post partum" Nëse diagnostikoheni me depresionin e paslindjes ose nëse mendoni se vuani nga kjo sëmundje, është e rëndësishme të kërk