999 rezultate për

kudo

Hashim Thaçi: Shqipëria sot feston si kurrë më mirë në histori Kryeministri në detyrë i Kosovës, Hashim Thaçi iu ka uruar të gjithë shqiptarëve Festën e Flamurit, 28 Nëntorin, duke th
Edi Rama në Preshevë: Do kujdesemi për të gjithë shqiptarët kudo ku jetojnë (FOTO VIDEO) UPDATE - Kreu i qeverisë shqiptare ka theksuar në fjalimin e tij se shqiptarët meritojnë të jenë evropianë dhe te mos iu
Vuçiq: Thirrje raciste ka kudo Kryeministri i Republikës së Serbisë, Aleksandër Vuçiq, pas takimit me homologun shqiptar Edi Rama, duke folur për ndesh
Gëzuar ditëlindjen, Hillary Clinton (FOTO LAJM) Ajo është Hillary Clinton. Ajo është më shumë se një senatore e Nju Jorkut. Zonja Clinton është mbi të gjitha mbro
Albana Osmani: Kuq e zi kudo ku ka shqiptarë Sa më shumë afrohet ndeshja Serbi-Shqipëri, aq më shumë shtohen ethet dhe emocionet tek futbollistët dhe tifozët kuqezi.
Rama: Vijon në Tiranë shkulja e çibaneve që mbinë kudo nëpër trotuare Vijon aksioni i INUK për prishjen e objekteve që kanë zënë hapsirat publike dhe trotuaren në qytetet e Shqipërisë dhe kr
Serbët kundër EULEX-it Në disa lokacione në veri të Mitrovicës, janë vënë parrulla kundër EULEX-it. Disa nga parrullat kanë patur mesazhe të
Krasniqi: Ka fondamentalizëm fetar Jakup Krasniqi është shprehur se të gjithë pa përjashtim duhet të përbuzim çdo lloj forme ekstremizmi dhe fondamentalizm
JLo, kudo nën shoqërinë e fëmijëve Në intervista të ndryshme, Jennifer Lopez ka bërë publik faktin se fëmijët e saj janë në plane të parë, e më pas vjen gj
LISBA përkrah protestat e shqiptarëve Edhe partia e Fuad Ramiqit, LISBA ka dalë në përkrahje të protestave të shqiptarëve. Sipas LISBA-s, fushatat antishqi
Haradinaj uron Amerikën për Ditën e Pavarësisë Kryetari i AAK-së, i nominuar për kryeministër të Kosovës, Ramush Haradinaj ka uruar ambasadoren e SHBA-ve në Prishtinë,
Thaçi takon ambasadorin e Shqipërisë Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi ka pritur në zyrën e PDSH-së, ambasadorin e Shqipërisë në Maqedon
Mall për të atin, vajza bën foto me posterin kudo në botë (FOTO LAJM) Udhëtimi i saj nëpër botë ka qënë magjik, pasi bashkë me të ka marrë edhe një foto të madhe të babait të saj, i cili ka
PD fajëson Ramën për vetëvrasjen e 55- vjeçarit Partia Demokratike bëri sot fajtor kryeministrin Edi Rama dhe qeverinë e tij për vetëvrasjen e një 55- vjeçari i cili si
Zaev: Shqiptarët duhet të dalin në votime Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev tha sot se Maqedonia është një shtet i përbashkët i të gjithë qytetarëve, pavarësisht etnis
Publikohen fotot kur Pistorius vrau të dashurën (FOTO-LAJM) Gjyqi ndaj atletit nga Afrika e Jugut Oscar Pistorius i cili vrau të dashurën e tij Reeca Steenkamp më 14 shkurt të viti
Një Ferrari nuk parkohet kudo (FOTO-LAJM) Pronari i këtij Ferrari do jetë shokuar kur ka parë se një kamion i kishte kapur njërën anë, pasi nuk e mori siç duhet k
Kur propozimi për martesë është sportiv (VIDEO) "A do të martohesh me mua?", është një pyetje që e ka hasur shpesh herë në ceremoni të ndryshme kishtare, bashkiake etj.
Shqiptarët në Afrikë: Kushte skandaloze, mungesë higjiene, mushkonja kudo (VIDEO) Disa ditë pas vdekjes së 41-vjeçarit, Ridvan Kate nga sëmundja e malaries, fakte të reja dalin në dritë mbi jetesën e vë
Cheryl Cole tregon e tregon kudo dashurinë për qentë (FOTO LAJM) Dashuria e këngëtares Cheryl Cole për kafshët është mjaft e madhe. Këtë ajo nuk ngurron të tregojë edhe gjatë pushimeve