999 rezultate për

kudo

Meta: Do shkoj kudo ku të japim mesazhin se e votuam reformën me konsensus Që në nisje të seancës, Meta u shpreh i bindur se Reforma në Drejtësi do të votohet sot dhe seanca parlamentare nuk do p
ISIS propagandë në shqip: Mbytini kudo ti gjeni! (VIDEO) Organizata ISIS vijon me propagandën e vet përmes videove në internet. Madje sëfundmi është publikuar edhe një video
E bukura është kudo! 20 fotot të cilat tregojnë se kudo në botë ka njerëz të bukur, e sidomos femra të bukura. Nuk ka rëndësi nga janë, si je
Berisha thirrje shqiptarëve: T'i qërrojmë horrat në pushtet Sali Berisha po mban një fjalim në 25-vjetorin e themelimit të Partisë Demokratike. Berisha në fjalim ka theksuar se
Ekskluzive/ Florian Agalliu: Kudo ka brryla dhe sahanlëpirës, duhet të dështosh që të gëzosh fitoret! Sfida e radhës që ka marrë përsipër e që po e realizon me mjaft sukses është ajo e "Dancing with the stars", ku duket se
Politikanët njëzëri urojnë shqiptarët për Pavarësinë Politikanët tanë kanë përcjellë urimet në rrjetet sociale që në oret e para të ditës. Ata urojnë të gjthë shqiptarët kud
Alban Skënderaj bëhet romantik, ja dedikimi për Miriamin Teksa Miriami po kalon periudhën e fundit të shtatzënisë, Alban Skënderaj bën një dedikim romantik dashurie për bashkësh
Nishani me lojtarët e Kombëtares: Futbolli ka bashkuar kombe Presidenti Nishani ka pritur lojtarët e Kombëtares, ku tha se rrugëtimi i Kombëtares drejt Francës ka qenë i gjatë, “me
Sa e bukur është vjeshta (FOTO LAJM) Vjeshta ështështë ajo stinë e vitit kur ngjyra e artë mbizotëron kudo. Kudo sheh peizazhe të mrekullueshme dhe kjo është
Korrupsioni në Kosovë, i pranishëm kudo Zyrtarët e lartë të institucioneve të Kosovës kanë theksuar se vendi është duke u ballafaquar me nivel të lartë të korru
Revolta e tifozëve nga Kosova e Maqedonia: FSHF, mjerim me biletat (FOTO LAJM) "Ne kemi tifozërinë më të mirë në botë. Ata skuqin shkallët e stadiumeve kudo ku luan Kombëtarja dhe janë shpirti i saj"
Alarmohet Mesila Doda:Spiunët me status të veçantë në PD Deputetja Mesila Doda, mjaft e rebeluar është shprehur se spiunët kanë një status të veçantë në PD, ndërsa gëzojnë mbro
KOMENT/ Përgjues e të përgjuar, ku çdokush filmon çdokënd dhe kudo Koment nga Albeu Mediat onlinë po raportojnë prej dy ditësh një video ku duket deputeti socialist i zonës së Lu
Basha: Të protestojmë kundër klikës kriminale Rama - Meta Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha iu ka bërë thirrje qytetarëve që të dalin të protestojnë më datë 12 mars për
Një dokumentar nga Backstreet Boys Një rrikthim i fuqishëm është menduar për Backstreet Boys, të cilët nuk do të vijnë me një projekt të ri, por me një dok
Prishtina e qetë pas protestës, por pa gjallëri Pas më shumë se shtatë orë dhunë nga demonstrues e nga policia e Kosovës, në Prishtinë tashmë është çdo gjë e qetë. Demo
Ja rastet kur ekzagjërohet me alkoolin për Vitin e Ri (FOTO LAJM) Teksa njerëzit janë të prirur që gjatë festave ta teprojnë me alkoolin, shumë prej tyre kanë dhënë një shfaqje aspak të
Prishtina kur hyn dhjetori (FOTO LAJM) Tashmë ka hyrë muaji dhjetor dhe ky është muaji i festave të fundvitit. Sheshet e Prishtinës ende nuk janë ndriçuar s
Qeshni pak me këto foto, ja gjumashët që i zë gjumi kudo (FOTO-LAJM) Ju ka ndohur t'iu zërë gjumi në autobus apo në vendin e punës? Fotot që shihni më lartë tregojnë pikërsiht momente kur p
Braçe: Urime për 102 vjetorin e shtetit shqiptar Edhe deputeti Erjon Braçe ka zgjedhur Facebook-un për të përcjellë një urim për të gjithë shqiptarët kudo ndodhen në 28