999 rezultate për

kudo

Fytyra e Messit gjendet kudo, madje dhe në shpatullën e një 54-vjeçareje (FOTO LAJM) Pas vizatimeve gjigante nëpër mure, fotografive me përmasa të mëdha apo statujave të ndryshme Messi-mania këtë radhë vje
Ia bënë vëllain shoshë nga plumbat, reagon ish-deputeti i PS-së Ish deputeti i Partisë Socialiste Arben Ndoka me anë të një postimi në Facebook ka reaguar në lidhje me vrasjen e vëllai
E hasim kudo, kjo bimë shëron shumë sëmundje Laboti i egër është njohur më parë si bar i keq, por mund të konsiderohet si një barishte e nënvlerësuar, pikërisht prej
50 vjeçari i kthehet në makth vajzës nga Tirana, e ndiqte kudo Një 50 vjeçar nga Tirana kthyer në makth për të renë nga Tirana. Ai momentalisht është nën hetim për veprën penale ‘
Pesë minatorë të vdekur në 10 muaj, por Rama thotë se kjo ndodh kudo (FOTO LAJM) Kryeministrit Edi Rama nuk i bën përshtypje vdekja e minatorit sot në Bulqizë duke thënë se aksidente të tilla ndodhin k
Pacolli përmbyll fushatën duke iu bashkuar festës së plisave Në 30 vjetorin e tifozëve të Plisave, kandidati për Kryetar të Komunës së Prishtinës nga AKR, Selim Pacolli i është bash
Flet fotografi i Enverit: Si i ia bëra foton e fundit që qarkullon kudo sot (FOTO LAJM) Petrit Kumi është fotograf i vjetër nga ata që kanë fiksuar ndër të parët në foto Shqipërinë e para viteve ’90. Shpesh h
Rama: Vitin e ardhshëm fillojmë regjistrimin e emigrantëve shqiptarë kudo ku jetojnë Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se vitin tjetër do të fillojë regjistrimi i shqiptarëve të diasporës teksa ka prezantu
Bukuria është kudo! Fotot mahnitëse tregojnë të bukurën në 10 vende të ndryshme të botës (FOTO LAJM) Fotografja rumune Mihaela Noroc ka marrë 500 portrete të grave të bukura nga bota, përcjell albeu.com. Portretet, të
Dalin pamjet nga kamerat e policëve në Las-Vegas, breshëri plumbash kudo (VIDEO) Pamje tmerri ato që kanë xhiruar policët me kamerat e tyre të trupit në tentativë për të ndalur masakrën në Las Vegas.
Xhensilën e mori malli që tani për dasmën (FOTO LAJM) Ata bënë dasmën më madhështore këtë vit duke shkaktuar shumë bujë kudo në media dhe gjithashtu edhe rrjete sociale. A
Greqia kërkon kthimin e të gjithë Shqipërisë në zonë minoritare greke Ministri i Jashtëm i Greqisë ka bërë një deklaratë të guximshme përmes një interviste në televizionin publik grek. S
Rozana përlot fansat: Kudo më ndjek frika e vdekjes (FOTO LAJM) Rozana Radi ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. Por, kjo nuk do të thotë se këngëtarja të jetë larg
Legjendat se macet flenë kudo dhe kurdo qenka e vërtetë (FOTO LAJM) Këto pamje qesharake, tregojnë se macet vërtet janë shumë gjumashe dhe mbi të gjitha shumë të adhurueshme. Një kotele
Rashford si Asensio shënon kudo që debuton Mund të jetë vetëm një koeçidencë fatlume, por rezultati është gjithmonë i njëjti: në çdo aktivitet ku debuton, Marcus R
"Gjithkund do të ketë dygjuhësi, edhe aty ku nuk ka nevojë" Ilija Dimovski kordinator i njërit nga grupet e deputetëve të OBRM-PDUKM-së, në fjalimin e tij përmbyllës në Komisionin
Rikthimi i vizave? Rama: S’është aspak faji i shqiptarëve Kryeministri Edi Rama është shprehur i vendosur dhe i ashpër për “kthimin e vizave” për shqiptarët. “Ndamë pikëpamje
Ish-deputeti i PS-së armën në kokë ish-gruas, Albina Deda: Protestoj Ish­ deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Hamit Kosta u arrestua dje pasi kishte kërcënuar me armë ish bashkëshorten e tij.
Katte Middleton ikona e kësaj vere, shkëlqen me fustan të kuq (FOTO LAJM) Kate Middleton është padyshim një nga personzhet më të dashur për publikun kudo në botë. Ajo u bë kryetemë kudo në m
9 ligje të çuditshme kudo në botë (FOTO LAJM) Ligjet ndonjëherë janë vërtet të çuditshme dhe sidomos kur shkon në një vend të huaj dhe nuk i njeh ligjet mund te rrezi