999 rezultate për

kudo

I ndjek kudo! Kjo është frika më e madhe e femrave Keni menduar se femrat frikësohen nga merimangat dhe gjarpri, por e keni gabim. Ato më së shumti frikësohen (së paku kur
A e dini se çfarë celulari përdor Ali Ahmeti? (FOTO LAJM) Ali Ahmeti është lideri i padiskutueshëm i BDI-së së shqiptarëve në Maqedoni. Ai njihet për karizmën e tij të fortë
Nuk bën asnjë hap pa ata, kush janë dy njerëzit që shoqërojnë kudo Ramën (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mbrëmë ishte i ftuar në "Opinion" për të folur në lidhje me shtresën e varfër të shqiptarëve si dh
Tre konkurentë të denjë, a do t’i jepet çmimi i parë një shqiptari? Finalja e "Eurovision" është mbyllur me dy këngëtarët shiptarë Eleni Fueriera që përfaqëson Qipron dhe Ermal Meta me Fab
Një Eurovizion kuqezi, pse fituesi i këtij viti do të jetë shqiptar? Eugent Bushpepaj postoi një foto duke bërë simbolin e shqiponjës me këngëtaren me origjinë shqiptare që përfaqëson Qipro
E akuzuan për fotot e fundit, Trejsi nuk përmbahet Trejsi Sejdini është bukuroshja nga Elbasani e cila u bë e njohur fillimisht nëpërmjet një videoje të shpërndarë ku duke
Nuk është Messi, por futbollistët e Irakut nxitojnë të bëjnë foto duke kujtuar se është ai (VIDEO) Ky është padyshim sozia më e mrekullueshme që mund të kemi parë ndonjëherë. Gazetari iranian kudo që shkon dhe kudo
Guardiolas nuk i ndahet shpirti nga ky lojtar, e do me vete kudo Pep Guardiola mesa duket nuk do të ndahet kurrë nga ish-lojtari i tij Alcantara. Mesfushori aktivizohet në radhët e B
E përndiqte kudo, çfarë ka ndodhur sot me fansin e çmendur të Luanës Moderatorja shumë e njohur Luana Vjollca vetëm pak kohë më parë ka përjetuar tmerrin nga përndjekja e një fansi që ish
Ish-badigardi i Berishës shpjegon se përse ishte në protestën e kuksianëve Sali Lusha, ish-badigardi i Berishës u pa të merrte pjesë në protestën e dhunshme të qindra banorëve të veriut kundër ta
"Merr mobiljet e tij të gjumit, kudo që shkon", zakonet e çuditshme të Princit Charles Në librin e tij të ri, “Princi Rebel: Fuqia, Pasioni dhe Dëbimi i Princit Charles”, autori Tom Bower zbulon shumë për ma
Manjola Nallbani merr ''Oscar'' si nëna më e mirë! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Manjola Nallbani ka publikuar në rrjete sociale një dedikim për ditën e gruas bashkangjitur me një f
Shpërthen Matoshi pas rikthimit të flamurit: Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë Është rivendosur sot flamuri kombëtar tek vendi i njohur si ‘rrethi i flamurit’ në Prishtinë. Pas ndryshimit të sotë
Telegraph: Shqipëria në 10 destinationet e paragjykuara Destinacionet nuk rezultojnë gjithnjë kënaqësi dhe kjo na bën që të gjykojmë një vend sipas reputacionit. Parisi duh
Do habiteni, 9 ligje të çuditshme kudo në botë (FOTO LAJM) Ligjet ndonjëherë janë vërtet të çuditshme dhe sidomos kur shkon në një vend të huaj dhe nuk i njeh ligjet mund te rrezi
Mënyrat si urojnë Vipa-at në Festën e Pavarsisë (FOTO LAJM) Kosova prej 10 vitesh po gëzon Pavarësinë dhe çdo 17 shkurt kjo kujtohet nga banorët e saj dhe nga të gjithë shqiptarët
Lushtaku është i forti në PDK për këtë arsye, komandantët uzurpuan kudo Në prag të dekadës së parë të pavarësisë së Kosovës, partitë politike, përveç që nuk po gjejnë zgjidhje për çështje shum
Telefoni juaj ju spiunon kudo që shkoni, ja si ta zbuloni Nëse përdorni iOS ose Android, celularët kanë mënyra për të parë se ku po shkojnë pronarët e tyre dhe rregjistrimin e të
Lorik Cana kthehet nga Amerika, gruaja e pret sikur u kthye nga ushtria (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes tyre ka qenë gjithmonë shumë e afërt dhe e ngrohtë aq sa Monika thuajse e ndjek Lorik Canën kudo. Po
Menduh Thaçi dërgon një mesazh për Vitin e Ri Lideri i PDSH-së, Mënduh Thaçi, në emrin e tij dhe në emër të Partisë Demokratike Shqiptare, ka uruar Vitin e Ri të gjit