999 rezultate për

kudo

Kudo akull dhe nuk mbin asgjë, si jetohet në -30 gradë? (FOTO LAJM) Oymyakon në Rusi konsiderohet si vendi më i ftohtë në tokë ku banojnë njerëz. E vendosur pranë Polit të Veriut, kjo
Basha uron festën: Zoti e bekoftë Shqipërinë (FOTO LAJM) Kreu i opozitës, Lulzim Basha, u ka uruar Krishtlindjen të gjithë besimtarëve të krishterë. Në urimin e tij Basha që kjo
Haradinaj: Kudo ku ishte Muja, të gjithë bëheshin luftëtarë Nën patronatin e Qeverisë së Kosovës dhe shoqatave të dala nga lufta është mbajtur sot akademi përkujtimore në 20-vjetor
Kudo mjerim, shqiptarëve iu duhet gjysma e të ardhurave për t'u ushqyer Në krahasim me një familje europiane, frigoriferi i një familje shqiptare do të dukej bosh shpenzimet për ushqime zënë r
"Krenarë kudo që jemi!", Era Istrefi bën shqiponjën në mes të Athinës Si sot 106 vite më parë, Shqipëria u shpall vend i Pavarur deh për këtë festë të shqipatarëve kanë ardhur mijëra urime n
KUJDES/ Makina juaj mund të vidhet për 23 sekonda me këto pajisje që qarkullojnë kudo Nëse mendoni se nese e keni mbyllur makinën dhe jeni të sigurt se makina juaj nuk vidhet dot, gaboheni. Në fakt makin
Kudo akull dhe nuk mbin asgjë, si jetohet në -30 gradë? (FOTO LAJM) Oymyakon në Rusi konsiderohet si vendi më i ftohtë në tokë ku banojnë njerëz. E vendosur pranë Polit të Veriut, kjo zonë
Kudo gjak dhe ushtarë të shtrirë, pamje tmerri nga shpërthimi i "Gërdecit" në Turqi (FOTO & VIDEO) Një depo armësh shpëtheu gjatë natës së shkuar në provincën e Hakkarit të Turqisë jug-lindore duke lënë të vdekur të pak
Kudo mjerim, si jetonin shqiptarët në Shqipëri e Kosovë para një shekulli (FOTO LAJM) Faja e titulluar “Fotografitë që kanë bërë historinë”, ka publikuar disa imazhe të realizuara nga finatropisti francez A
Kudo gjak dhe gjithçka përmbysur, brenda lokalit ku ndodhi masakra në Burrel (FOTO & VIDEO) Punonjësit e Bashkisë Mat ishin duke drekuar në një lokal buzë rrugës në fshatin Shëlli teksa sipas policisë 54 vjeçari
Snajpera, helikopterë dhe kudo tym, Forcat Speciale "pushtojnë" Tiranën (FOTO LAJM) Qytetarët e Tiranë kanë qenë dëshmitarë të një parade ushtarake të Forcave Speciale nga disa vende, përfshirë edhe Shqip
Ndotja nga plastika. Studiuesit: Ndodhet kudo në mjedis Studimet tronditëse që tregojnë se mikroplastika është gjithandej, duke ndotur detet dhe qiejt e botës, dalin në përfund
Shenja plumbash kudo, pamje nga shtëpia e gazetares që u sulmua me armë (FOTO LAJM) Policia ka gjetur dhjetë gëzhoja automatiku kallashnikov pranë shtëpisë së babait të gazetares Klodiana Lala, e cila u s
Thaçi nuk është stabil në vendime, dje ishte më serbët kurse sot me nënat gjakovare Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi edhe një herë tregon se është i paqartë në vendime dhe flet në bazë të emocioneve.
Janë kudo, si të veproni nëse ju kafshon gjarpri Me nxehjen e motit edhe gjarpërinjtë fillojnë të dalin më shumë, e posaçërisht në vendet më rurale ku ka pyje ose vende
Pamjet pas masakrës në Vlorë, njollat e gjakut shihen kudo (FOTO LAJM) Këtu në Resulaj të Selenicës, ka rënë heshtja e vdekjes. Tetë persona u sharruan me kallashnikovë të premten nga Ridvani
Gjyshi i Ritvanit rrëfen tragjedinë: Si i gjeta të gjithë të vrarë, kudo kishte kufoma Dëshmi rrëqethëse e gjyshit të autorit të masakrës së Selenicës. Kujtim Zykaj, ndonëse në moshë të thyer ka rrëfyer me d
KFOR tregon forcën, ushtarë, blinda dhe makina kudo në Kosovë (VIDEO) KFOR-i ka publikuar një video gjatë ditës së sotme ku ka shfaqur pamje gjatë, siç thotë, ushtrimeve në të gjitha pjesët
Ronela tregon se u ka rene puna: Ka testosteron kudo Ronela Hajta është një ndër vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar. Këngët e saj dhe vidoklipet interesante, j
E mohoi lidhjen, Majk puth në sy të të gjithëve Melitën (VIDEO) Majk, ka qenë kohët e fundit në qendër të vëmendjes jo vetëm falë projekteve muzikore, por edhe për shkak të lidhjes së