999 rezultate për

kudo

Përdhunim dhe rrëmbim: Kapet tiranasi me një mal me akuza, e kërkonin kudo Policia e Tiranes ka vene ne pranga nje person në kërkim ndërkombëtar, i dënuar nga drejtësia italiane për përdhunim, rr
Përndiqte kudo ish-gruan, e pëson keq 40-vjeçari shqiptar Marrëdhëniet e tyre ishin përkeqësuar që kur gruaja vendosi të ndërpriste marrëdhëniet me 40-vjeçarin dhe këtë kishte ni
Natyra zotëron botën, këto fotografi e tregojnë më së miri (FOTO LAJM) Natyra sundon dhe mbizotëron kudo ajo është e lirë të veprojë, pasi është njeriu që e shkatërron gjithmonë atë. Çdo v
Kudo dorë për dore, Dua Lipa më e dashuruar se kurrë më parë (FOTO & VIDEO) Dua Lipa është padyshim një prej këngëtarecve më të dashura në mbarë botën. Së fundi të gjitha mediat rozë janë "sy e ve
Të shkrin lëkurën duke detyruar prerjen e gjymtyrit: Rreziku i tmerrshëm që gjendet kudo Gaboheni nëse mendoni se "vëjusha e zezë" është merimanga më e rrezikshme që gjendet në tokën shqiptare. Në fakt, krahas
Të dashurin e Erës e gjen "belaja", kudo që shkon me të i ndodh e njëjta gjë (FOTO LAJM) Pak më parë ju bëmë me dije se Era Istrefi dhe partneri i saj i përfolur Julian Perreta po shijojnë pushimet së bashku n
Tërheq vëmëndje kudo që shkon, Luana Vjollca në kryetitujt e mediave ndërkombëtare (FOTO LAJM) Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca po jeton momentet me të lumtura të jetës së saj.Bashkëpunim
Beu i Dibrës dhe mik i Ramës, kush është Ymer Lala që shfaqet kudo në përgjimet e "Bild" E përditshma gjermane “Bild” ka publikuar mbrëmjen e së mërkurës 10 audiopërgjime të reja me protagonist kryesor Ymer L
Jo në 30 qershor! Xhelal Mziu zbulon datën e re të zgjedhjeve Ndërkohë që maxhoranca është në luftë të hapur me Presidentin për datën e zgjedhjev duket se kryebashkiaku i Kamzës Xhel
97 vjeçarja shkëlqen kudo, zbuloni sekretin e saj ( FOTO LAJM) Betty White është aktore dhe komediane amerikane, e cila ka karrierën më të gjatë televizive ndonjëherë. Ajo ka një k
Haradinaj: Unë besoj në Zot, shqiptarët kudo janë vëllezër Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë mbajtjes së fjalimit, për festimin e 19 vjetorit të formimit të partisë
Izraeli mban 2 minuta heshtje, njërëzit ndalen kudo (VIDEO) I tërë populli izraelit është ndalur sot në 2 minuta heshtje për të përkujtuar përvjetorin e gjashtë milionë viktimave h
U arratis në vitet 91' për një jetë më të mirë, sot bën namin në Itali (FOTO LAJM) 55 vjeçari shqiptar, Edmond Ndroqi, i famshëm kudo në Bolzano, tregon sekretin e tij të rinisë dhe atmosferës që dhuron
Totti i shkel syrin trajnerit të ri: Ka fituar kudo Francesco Totti ka konfirmuar sot se avokati i Romës ka zhvilluar një takim me trajnerin Antonio Conte, për t’i ofruar d
Përveç Strugës, Blerim Reka fitoi kudo ku mbizotërojnë shqiptarët Zgjedhjet Presidenciale në Maqedoninë e Veriut ishin befasusese, sidomos për opozitën shqiptare e cila avansoi thuajse n
U bë e famshme në botë brenda një nate, por Era Istrefin e përjashtojnë kudo Rita Ora, Dua Lipa, Gashi, Ava Max, James Belushi, Bebe Rexha e shumë e shumë emra të tjerë konsiderohen artistët që nde
Dhëndërr si ky nuk shihni kudo, ecën kilometra rrugë për të marrë nusen (FOTO LAJM) Një dhëndër ka ecur në këmbë të paktën 6 km në mes të dëborës për të marrë pjesë në ceremoninë e tij të dasmës. Të pa
U martua ish i dashuri, reagon Xhesika Berberi (FOTO LAJM) Xhesika Berberi u ndame shumë bujë vetëm dy vite më parë nga partneri i saj Evald Balla. Nfdërkohë Evaldi duket se g
250 spetsnaz, 7 00 policë dhe kudo snajpera: Beogradi blindohet për vizitën e "babait" Serbët e shohin Putinin si shpresën më të madhe që Kosova të mbetet në Serbi, ose të paktën çështje e pazgjidhur. Vladim
Policia ka "sy" kudo, mënyra e re e gjobitjes së shoferëve në rrugë (VIDEO) Policia Rrugore ka publikuar një video ku i bën bën apel për kujdes të shtuar nga ana e drejtuesve të mjeteve, të zbatoj