999 rezultate për

kudo

Natyra zotëron botën, këto fotografi e tregojnë më së miri (FOTO LAJM) Natyra sundon dhe mbizotëron kudo ajo është e lirë të veprojë, pasi është njeriu që e shkatërron gjithmonë atë. Çdo v
IKSHPK-ja me apel për qytetarët: Virusi është kudo Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), u ka bërë apel qytetarëve që të bartin maska. Institut
Plehra kudo, si e festuan titullin tifozët e Liverpoolit (VIDEO) Sot, Anfield është i papastër si kurrë më parë. Mbrëmë, me të përfunduar ndeshja Chelsea-Man City, që me fitoren e Bl
5 fundet që do të shihni kudo këtë verë (FOTO LAJM) Kur vjen puna te garderoba, duket se fundet janë ndonjëherë të nënvlerësuar. Ne priremi drejt këpucëve, fustaneve, x
Federik Veseli: Zotëroj 5 gjuhë, mund të përshtatem kudo Frederik Veseli nuk është duke kaluar periudhën e tij më të mirë në karrierë. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare pasi m
Kloppit nuk i intereson si apo ku do të merret titulli: Liverpool do të luajë kudo Kampionati do të rikthehet më 17 qershor dhe do të luhet pas dyerve të mbyllura. Gjithsesi, ndërmjet klubeve u diskut
"E aftë të godasë kudo në botë", 10 vendet që zotërojnë raketat balistike Shumëkush mund të mendojë se me stadin aktual të zhvillimeve teknlogjike në botë, ndërtimi i raketave balistike ndër-kon
Shehu: Pse komiteti i ekspertëve heshti para Ramës Ish-deputeti i PD-së, Tritan Shehu është shprehur se Komiteti Teknik i Ekspertëve heshti përpara kryeministrit dhe nuk f
Asnjë rast! Rama: Dibra e Gjirokastra do të ketë lehtësime të mëdha Rama ka shpjeguar pse qytete të ndryshme në vend do kenë një rifillim gradual në aktivitetin ekonomik, të ndryshëm nga n
"Bekuar qofshin vajzat e gratë shqiptare kudo në botë", qeveritarët urojnë 8 Marsin Tetë Marsi është një ditë feste për ccdo grua e vajzë shqiptare. Pikërisht në këtë ditë, qeveritarët kanë dhënë mesazhet
Sipas Anna Wintour, këta 4 aksesorë do të jenë kudo përgjatë 2020-ës (FOTO LAJM) Kur vjen puna tek trendet e modës, një zë bën ligjin: ai i Anna Wintour, kryeredaktores historike të revistës Vogue.
Flet vëllai i 33 vjeçares që vdiq në mënyrë të mistershme: Sëmundja iu përhap kudo Dy javë më parë, Mariglen Mestani vetëm 27 vjeç, me profesion polic humbi jetën, pasi u prek nga meningjiti akut. Insti
7 fustanet që do shihni kudo në 2020-ën (FOTO LAJM) Kryefjala e fustaneve të 2020-ës është: "Joshëse"! Disa prej trendeve të së shkuarës rikthehen sërish këtë pranverë, po
Sipas Anna Wintour, këta 4 aksesorë do të jenë kudo përgjatë 2020-ës (FOTO LAJM) Kur vjen puna tek trendet e modës, një zë bën ligjin: ai i Anna Wintour, kryeredaktores historike të revistës Vogue.
Valcerde i thur elozhe Messit: Shfaqet papritmas dhe shënon nga kudo Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, e ka lartësuar superyllin e skuadrës së vet, Lionel Messin, duke thënë se ai ës
Keni refuzuar ta vishni, por këtë dimër do ta shihni kudo këtë pulovër (FOTO LAJM) Nëse ka diçka "të shëmtuar" nga e cila s'do të heqim dorë këtë dimër, është jeleku i leshit! Eshtë pikërisht ajo bluzë q
Tifozët anglezë këndojnë në kor: Serbët janë bastardë kudo që shkojnë (VIDEO) Në stadiumin “Fadil Vokrri” ishin prezent rreth 1 mijë tifozë anglezë, që kishin ardhur për të përcjellur ndeshjen Kosov
7 trendet më të mëdha të ngjyrave që do t’i shohim kudo në 2020-n (FOTO LAJM) E dimë që tani është ajo koha kur na duhet të nxjerrim nga gardëroba triko, pallto dhe çizme për t’u përgatitur për sezo
Çantat më të bukura që do t'i shihni kudo këtë sezon (FOTO LAJM) Çantat janë ndër aksesorët më të dashur për gratë. Njësoj si me këpucët, edhe me këto të fundit nuk mjaftohemi ndonjëher
3 ngjyrat më “in” të vjeshtës që do t’i shohim kudo këtë shtator (FOTO LAJM) Mos u mërzisni aspak që vera po largohet! Vjeshta e vitit 2019 do të jetë shumëngjyrëshe. Ngjyrat do t’i ruajmë edhe