999 rezultate për

kualifikimit

Teuta pranë kualifikimit pas fitores 3-1 ndaj Daças Teuta arriti një fitore mjaft rëndësishme në “Niko Dovana” me Dacian e Kishinievit, të cilën e mposhti me rezultatin 3-1
Ja 9 arsyet pse Shqipëria duhet të fitojë (FOTO LAJM) Shqipëria luan pas pak orësh një ndeshje shumë vendimtare për fatet e kualifikimit përballë Norvegjisë, por si rallë her
Shënohet 14-vjetori i pediatrisë Sfidë për shëndetësinë mbetet përmirësimi i shëndetit të nënës dhe fëmijëve. Kështu u shpreh ministri Shëndetësisë Halim
Allegri: Berlusconi i kënaqur me lojën tonë Masimiliano Allegri vazhdon të besojë tek Milani i tij, edhe pse ndaj Malagas priste fitoren për të forcuar pozitat në g
Malaga, 3 blerje pas kualifikimit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Malaga ishte buze greminës, me lojtarët që kërkonin vetëm largimin por kualifikimi në fazën e grupeve n
Guardiola i frikësohet skualifikimit: Milan shënon gol Trajneri i Barcelonës Pep Guadiola shprehet se skuadra e Milanit do të shonojë në përballjen e së martës në Camp Nou. Në
"Trajner, do të shënoj për ty" Didier Deschamps është në qiellin e shtatë pas kualifikimit të arritur në “San Siro”, që mbetet një nga stadiumet më të
Jemi një hap larg kualifikimit Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho e ka përshëndetur lojën që bënë lojtarët e tij kundër Lyonit, në fitoren bindëse
Bayern Munchen në pritje të kualifikimit Ekipi gjerman i Bayern Munchen pret konkretizimin e kualifikimit për më tej në Ligën e Kampioneve në ndeshjen e dytë me