999 rezultate për

kualifikimit

"TKZ" sulmojnë FSHF-në: Na harruat pas kualifikimit! Nëpërmjet një njoftimi në faqen e tyre në Facebook Tifozat Kuq e Zi kanë treguar se për një kohë të gjatë kanë kontaktua
"Gazzeta dello Sport", ja përqindjet e kualifikimit në të gjitha grupet (FOTO LAJM) Kombëtaret pjesëmarrëse në "Euro 2016" dje kanë mësuar kundërshtarët e tyre për në fazën e grupeve. Shqipëria e Ganni De
Merr sprajin e arbitrit për të festuar golin e kualifikimit (VIDEO) Teofilo Gutierrez shenoi golin e trete per Sportingun e Lisbones ne fitoren e mbremshme kunder Besiktas, gol ai qe vulos
Grupi G: Fiton Chelseat, Porto pranë kualifikimit (VIDEO) Më në fund, Chelsea ka arritur të fitojë në Ligën Kampionëve, pas barazimit të javës së kaluar ndaj Dynamo Kievit. Ch
Ja si luajnë sonte të mëdhatë në Champions (FOTO LAJM) Champions League vjen me një tjetër mbrëmje magjike, teksa emocionet do të jenë të shumta veçanërisht në super sfidën me
Basha mban premtimin e kualifikimit (FOTO) Pas arritjes së kualifikimit në “Euro 2016”, mesfushori i Kombëtares, Migjen Basha, dha një premtim se do të qethej tull
De Biasi rrëfen ëndrrën e kualifikimit të Shqipërisë në Sky Sport Kualifikimi historik i Shqipërisë nuk ka mundur që të të kalohet pa shumë bujë edhe në Itali, teksa Gianni de Biasi ka q
Chelsea jashtë zonës të kualifikimit Ekipi i Chelsea ka barazuar pa gola ndaj Dinamos së Kievit në kuadër të ndeshjes së tretë të Ligës së Kampioneve. Kam
Alban Bushi: Kontrata e De Biasit i zgjatet pas kualifikimit në "Euro 2016" Menaxheri i Kombëtares Alban Bushi ka sqaruar sonte në emisionin “Procesi Sportiv” debatet e ditëve të fundit mbi trajne
De Biazi: Po të them sa është rroga në Shqipëri, nuk vjen njeri Kënaqësia e kualifikimit për herë të parë të Shqipërisë në një Kampionat Europian vështirë se do të harrohet ndonjëherë
Ja sa vlejnë futbollistët e Kombëtares pas kualifikimit historik (FOTO LAJM) Kualifikimi për në Kampionatin Europian "France 2016" pasohet me rritje të vlerës në merkato. Kjo ka ndodhur me futbolli
Dorëzohen mediat serbe: Shqipëria drejt kualifikimit Mediet serbe duket se janë dorëzuar përballë realitetit, duke thënë se Shqipëria është shumë pranë kualifikimit në “Euro
3 variantet e kualifikimit të Shqipërisë në Euro 2016 Rezultatet e ndeshjeve të ditës së nesërme mund të bëjnë që Shqipëria të kualifikohet edhe në mënyrë të drejtpërdrejtë n
Një biletë për Shqipëri-Serbi shkon 500 euro (FOTO) Shqipëria është shumë pranë kualifikimit për në Francë 2016, teksa shanset janë të shumta, dhe mund të sigurohet kualifi
Çurçiç realist: Shqipëria drejt kualifikimit Trajneri përfaqësueses serbe, Radovan Çurçiç ka vlerësuar ekipin shqiptar, që është pranë kualifikimit në fazën finale t
Formacioni i javës në Champions (FOTO LAJM) Kjo jave dhuroi të tjera emocione në Ligën e Kampionëve, teksa nuk i munguan edhe surprizat e shumta. Juventus, Bayern d
ESPN: Shqipëria drejt kualifikimit në Euro 2016 Shqipëria cilësohet si favorite, përkrah Hungarisë dhe Irlandës së Veriut për t'u kualifikuar në "Euro 2016". “ESPN” vle
Ja 8 shqiptarët që do të luajnë në Champions League (FOTO LAJM) Edhe këtë sezon të Ligës së Kampionëve, shqiptarët do të jenë të shumtë në kompeticionin më të madh evropian. Janë pl
Mamiç: Do të japim më shumë në ndeshjen e kthimit Dinamo Zagreb bëri një hap të madh drejt grupeve të Champions League pas fitores 1-2 kundër Skënderbeut në "Elbasan Aren
Kuqezinjtë çmendin Danimarkën: Fitojmë 0-3 (FOTO) Tifozët shqiptarë kanë filluar prej kohësh prenotimin e biletave për ndeshjen e 4 shtatorit në Danimarkë, megjithatë kuq