999 rezultate për

kualifikimit

Rama tallet keq me Bashën pas kualifikimit të Juves (FOTO) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot ka publikuar një tjetër fotomontazh ironik ndaj kreut të Opozitës, Lulzim Basha
Pas kualifikimit, Reali bën gati rinovimin me një nga yjet Mesfushori i Realit, Isco ndja Bayernit e nisi ndeshjen nga minuta e parë duke zhvilluar një ndeshje mjaft të mirë. Tash
Rekordmeni Ronaldo flet pas kualifikimit: Nuk është e lehtë t'i shënosh 6 gola Bayernit Cristiano Ronaldo shënoi mbrëmë një "tripletë" duke u bërë futbollisti i parë që kalon shifrën e 100 goalve në Ligën e K
Strakosha flet pas kualifikimit: Suksesin ja dedikoj familjes sime! Thomas Strakosha regjistron një tjetër arritje historike në sezonin e tij të parë me Lazion si titullarë. Gardiani shqip
Pas kualifikimit, ja shuma që fiton Juventusi nga Liga e Kampionëve Kulifikimi për në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve është në lajm i mirë jo vetëm në plasnin sportiv për Juventusin, po
Pamjet që nuk u panë në TV, ja si e festoi golin e kualifikimit Messi (VIDEO) Lionel Messi ka festuar si i çmendur golin e shënuar ngha Sergi Roberto në sekondat e fundit, ndoshta edhe më shumë seç
Plas gallata në rrjetet sociale pas kualifikimit të Barcelonës (FOTO) Barcelona është në çerekfinale tashmë, duke arritur ëndrrën për t'u kualifikuar pas humbjes 4-0 të ndeshjes së parë. Gji
Barcelona-PSG, ja si janë përqindjet e kualifikimit sonte Sonte në mbrëmje do të luhen dy ndeshje të tjera që do të përcaktojnë dy biletat e radhës për në çerekfinale. Eksper
Ina Rama dhe Shpresa Beçaj pranë skualifikimit nga Vettingu, ja arsyet pse Avokati i Popullit vetëm pak kohë më parë bëri publike listën e personave që plotësojnë kërkesën për Vettingun dhe në li
MAS: Më 15 prill, provimi i kualifikimit për mësuesit Ministria e Arsimit ka informuar të gjitha drejtoritë arsimore se provimi i kualifikimit zhvillohet në 15 prill në orën
Reforma në drejtësi/ Ligji i ri për noterët, kushtet dhe procedurat për marrjen e titullit Reforma në drejtësi pritet të reformojë edhe shërbimet si avokatia dhe shërbimin e noterisë. Mësohet se është gati d
Real Madrid mposht Sevillan, shumë pranë kualifikimit (VIDEO) Skuadra e Zinedine Zidane ka bërë një hap të madh drejt kualifikimit në fazën tjetër të Copa del Rey, pasi ka mposhtur S
Sfida e fundit, ja llogarit e kualifikimit në 4 grupet e sotme Sonte në mbrëmje do të rikthen emocionet e Ligës së Kampionëve. Janë ende 4 vende të paplotësuar për në fazën tjetër, nd
Nis projekti i rikualifikimit urban në zonën e Doganës në Laprakë Një bllok banimi mbi 34 hektarësh në zonën e Doganës në Laprakë ka nisur të rikualifikohet me rrugë, trotuare, infrastru
Emocionuese/ Ja si reagon Majlinda pas kualifikimit në finale (FOTO LAJM) Majlinda Kelmendi nuk ka mundur t’u përmbahet lotëve në momentin që ka siguruar finalen në Lojërat Olimpike në xhudo në
Presidenti i Partizanit hap "thesin", ja sa i shpërblen lojtarët Partizani ka siguruar një biletë për në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve, teksa tashmë do të ketë një duel delikat nd
Trajneri i Partizani rrëfen "çelësin" e kualifikimit Partizani as që e kishte menduar kualifikimin në Champions ndaj ekipit të Ferencvarosh, por puna fantastike e trajnerit
Llogaritë, ja "skenarët" e kualifikimit të Shqipërisë Kombëtarja shqiptare do të luajë shanset e fundit për t'u kualifikuar në Europian në ndeshjen e fundit ndaj Rumanisë. Pp
Inista përlotet në autobus pas skualifikimit nga Championsi (VIDEO) Eliminimi në Ligën e Kampionëve nuk është kapërdirë mirë nga futbollistët e katalanësve. Një prej protagonistëve në sezo
Ministria: S'ka shërbim me koncesion, specialistët do trajnojnë mësuesit Ministria e Arsimit ka reaguar përmes një deklarate për mediat, pas lajmit të publikuar se qeveria shqiptare do të jepte