999 rezultate për

kualifikimit

Arsenal fiton bindshëm ndaj Ostersunds, dhe është shumë afër kualifikimit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur me rezultatin e përgjithshëm 3-0 skuadrën e Oestersunds në "Jamtkraft Arena", ndeshje e vlefshme pë
Dalipi paralajmëron arbitrat mos e pengojnë Partizanin drejt kualifikimit Me Partizanin që pritet të luajë në sulm përballë Flamurtarit në çerekfinalet e Kupës së Shqipërisë, ofensiva nis nga zv
Rasti "Almiri", protestë në Shkup kundër rikualifikimit të lëndës Sot në Shkup është paralajmëruar një protestë qytetare kundër rikualifikimit të veprës në rastin e vogëlushit, Almir Al
Dardani e shpall të hapur procesin e kualifikimit për Investitor Strategjik Ministria e Diasporës dhe Investimeve Strategjike e shpallë të hapur procesin e kualifikimit për Investitor Strategjik n
Real Madrid fiton bindshëm ndaj Numancias dhe është shumë afër kualifikimit në çerek-finale (VIDEO) Real Madrid ka fituar me rezultatin e pastër 3-0 ndaj Numancias në "Nuevo Estadio Los Pajaritos". Ishte Gareth Bale a
Baseli fiton në fund kundër Man United, dhe shumë afër kualifikimit Baseli ka mundur anglezët e Man United në "St Jakob-Park" me rezultatin minimal 1-0 Goli në këtë ndeshje u shënua në
Pas skualifikimit, një tjetër lajm i keq për tifozët e Italisë Daniele De Rossi, Giorgio Chiellini, Andrea Barzagli do të tërhiqen nga kombëtarja italiane pas eleminimit shkatërrues n
Buffon me lot në sy pas moskualifikimit të Italisë në Kupën e Botës Gianluigi Buffon ka kërkuar falje për mos kualifikimin e Italisë në Kupën e Botës Portieri legjendar, Gianluigi Buffo
Kroacia shkatërron grekët dhe është shumë afër kualifikimit Kroacia ka shpartalluar Kombëtaren e greqisë me shifrat 4-1 në "Stadio Maksimir" të Zagrebit. Vendasit e hapin golea
Arsenali barazon brenda ndaj Crvena Zvezdës, shumë afër kualifikimit Arsenali dhe Crvena Zvezda kanë barazuar me porta të paprekura në "Emirates Stadium" Arsenali ka fituar me statistik
Simeone me fjalë të mëdha për Messin pas kualifikimit në Botëror Diego Simeone dhe Leo Mesi janë dy prej personaliteteve më të famshëm në Argjentinë. Edhe pse tekniku i Atleticos dh
Festimi i çmendur i telekronistit pas kualifikimit të Panamasë në Botëror (VIDEO) Panamaja u kualifikua për herë të parë në historinë e vendit në një Kupë Bote. Një ëndërr përrallorë e bërë realitet për
Neymar me lëvdata për Messin pas kualifikimit në Botëror Neymar ka lavdëruar dhe është i lumtur që 30-vjeçari dhe kombëtarja e tij u kualifikua për në Kupë e Botës "Rusi 2018".
Frikë për jetën? Si do t’i mbrojë Garda 27 njerëzit e Vetingut Garda e Republikës merr në mbrojtje anëtarët e tre organeve të Vetingut, të cilët do të vendosin për fatin e mbi 750 gjy
Shikoni festën e “çmendur” të korçareve pas kualifikimit historik (VIDEO) Sapo përfundoi ndeshja në stadiumin “Elbasan Arena” ka filluar festa e merituar e korçarëve, të cilët janë përshëndetur
E jashtëzakonshme! E dini sa fiton Skënderbeu pas kualifikimit në Europa League? Skuadra e Skënderbeut ka shkruar histori në futbollin shqiptarë, duke kaluar katër faza për të siguruar grupet e Europa
De Gea te Reali? United refuzon një ofertë shokuese të ardhur për të Davie De Gea mund të mos largohet nga Manchester United gjatë verës. Portieri spanjoll është emri më i përfolur për por
Veliaj: Drejt përfundimit të rikualifikimit urban të bllokut te "Vëllezërit Huta" Një tjetër lagje në kryeqytet ka tashmë rrugë, trotuare, lulishte dhe hapësira çlodhëse e argëtuese për fëmijë. Bashkia
City shumë pranë kualifikimit në Ligën e Kampionëve (VIDEO) Manchester City ka bërë një hap të madh drejt fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, pas fitores ndaj WBA me rezultat
Dy super lajme nga Bayerni pas skualifikimit nga Kupa e Gjermanisë Pas skualifikimit nga Champions League dhe nga Kupa e Gjermanisë mbrëmë nga Dortmundit, te Bayerni ka zhvillime të rëndë