999 rezultate për

kualifikimit

Vettingu jep vendimin për gjyqtaren Brikena Ukperaj Lubonja Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka dhënë sot vendimin për gjyqtaren e Vlorës. Gjyqtarja e Apelit në Vlorë, Brikena
Përballjet e ditës së 8-të "ndezin" Botërorin Sot do të luhet dita e tetë e Botërorit "Russia 2018" ku do të përballen të gjitha skuadrat e grupit C, Danimarkë-Austra
Rusët festojnë të çmendur pas kualifikimit në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Tifozët rusë dolën të festojnë si të çmendur në rrugët e vendit të tyre, pas fitores 3-1 ndaj Egjiptit, që i kualifikoi
Festa e çmendur e tifozit arab pas kualifikimit të Interit në Champions (VIDEO) Kualifikimi i Interit në ndeshjen e fundit në Seria A, pas një fitore dramatike 2-3 ndaj Lazios, ka sjellë gëzim të pama
Festa e çmendur e tifozit të Interit pas kualifikimit në Champions League (VIDEO) Kualifikimi i Interit në ndeshjen e fundit në Seria A, pas një fitore dramatike 2-3 ndaj Lacios, ka sjellë gëzim të pama
Grekët tërbohen pas kualifikimit të Bushpepës, i quajnë shqiptarët gay Eugent Bushpepa arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision. Por kjo arritje e Bushpepës nuk i ka gëzuar aspak fqi
KPK tregon nëse janë kotrolluar fizikisht fëmijët e gjyqtarëve e prokurorëve KPK ka reaguar ndaj lajmeve se fëmijët e gjyqtarëve e prokurorëve janë kontrolluar fizikishy. "Nga ky organ kushtetue
Bushpepa kalon në finale, çfarë tha pas kualifikimit (VIDEO) Me “Mall” Eugent Bushpepa ia ka dalë që të sigurojë një vend në finalet e 12 majit të Eurovision 2018 që zhvillohen në L
Gjykatësi nuk justifikon apartamentin 145 mijë euro, ka marrë kredi si i pastrehë Fatmir Hoxha, anëtar i Gjykatës Kushtetuese prej vitit 2011 përballet në seancë dëgjimore me Komisionin e Pavarur të Kua
Marseilla shënon golin e kualifikimit ndaj Salzburgut (VIDEO) Marseilla ka ngushtuar diferenc%n ndaj Salzburgut në "Red Bull Arena". Ai që ka shënuar është mbrojtësi portugez, Ro
Simeone feston si i çmendur pas kualifikimit në finale (VIDEO) Diego Simeone ka festuar si i çmendur pas kualifikimit në finalen e Europa Leagues. Strategu argjentinas eliminoi Ars
Llalla donte të ikte por nuk shpëton lehtë: Vendimi jepet në 16 maj KPA ka caktuar sot seancën ndaj ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla. Seanca sipas njoftimit do të mbahet në 16 maj, n
KPK e shkarkon nga detyra, prokurorja e Apelit u përgjigjet me duartrokitje Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra prokuroren e Apelit Shkodër, Besa Nikëhasani. Deri tani Ko
Kjo është përgjigja e Kloppit pas kualifikimit të Romës Eliminimi i Barcelonës sonte nga UEFA Champions League ka bërë që të gjithë futbolldashësit, analistët dhe specialistët
Lojtarët madrilen i'u drejtuan dhomës së zhveshjes për të vazhduar festën pas kualifikimit (VIDEO) Real Madridi pas një 90 minutëshi në Parc des Princes arriti kualifikim në fazën tjetër të Champions League. Të moti
Protestë në Shkup: Prokurorët po e vrasin Almirin për të dytë herë (VIDEO) Para Prokurorisë Themelore Publike po protestohet kundër rikualifikimit të rastit për vrasjen e Almir Aliut nga vepra "
Irlandezët janë çmendur pas kualifikimit në Botëror, rekord tifozësh duan të jenë në Russi Irlanda mbase nuk ka një futboll tëstandarteve më të lartanë futboll për ka shifrat rekord për tifozët që duan të jenë n
Leipzig përmbysë Napolin e Hysajt, shumë pranë kualifikimit (VIDEO) Leipzigu ka triumfuar sonte ndaj Napolt të Hysajt në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për kualifikimet e UEFA E uropa Lea
Arsenal fiton bindshëm ndaj Ostersunds, dhe është shumë afër kualifikimit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur me rezultatin e përgjithshëm 3-0 skuadrën e Oestersunds në "Jamtkraft Arena", ndeshje e vlefshme pë
Dalipi paralajmëron arbitrat mos e pengojnë Partizanin drejt kualifikimit Me Partizanin që pritet të luajë në sulm përballë Flamurtarit në çerekfinalet e Kupës së Shqipërisë, ofensiva nis nga zv