999 rezultate për

kthyer

Shqiptarët ëndërrojnë Amerikën pa ditur çmimin! Flet emigrantja e kthyer pas 20 vitesh Nga Aneta Mihali Xhiku Pas 20 vjet emigrimi, diç kam mësuar për dhimbjet e shpirtit nga vetmia dhe çrrënjosja.
Mbrojtësi i Barcelonës kthehet në stërvitje (FOTO LAJM) Barcelona mori një fitore të rëndësishme mbrëmë kundër Sevillas me rezultatin 6-1, duke u kualifikuar në gjysmëfinale të
Protesta e opozitës, si rikthim i saj në identitet Alfred Peza Opozita shqiptare pasi dështoi me të gjitha rrugët e tjera, për të provokuar krizën e ëndërruar politike
Ishte kthyer ne "makthin" e zonës, pranga 20-vjeçarit shqiptar në Greqi Një 20-vjeçar shqiptar mësohet se është arrestuar nga policia greke pasi mbi të rëndojnë akuzat e grabitjes së 11 shtëpi
Patrick Coutrone është kthyer në një lider për Milanin Patrick Coutrone është kthyer në futbollistin vendimtar të Milanit . 21 vjecari ishte heroi kryesor qe i dhuroi k
Lajme të mira për Panuccin, Abrashi rikthehet në stërvitje te Freiburgu Shqipëria mund të bëjë llogaritë me një luftëtar më shumë për këtë edicion. Amir Abrashi është rikthyer dje në fushën e
Portieri i Unitedit: Solskjaer ka kthyer lumturinë në klub Ende pa u bërë një muaj që nga emërimi i Ole Gunnar Solskjaerit në pozitën e trajnerit të Manchester Unitedit, portieri
Ishin kthyer për festa, si u vranë daj e nip sapo dolën nga lokali në Elbasan Elbasani është tronditur mbrëmjen e djeshme nga një atentat me armë zjarri. Nga breshëria e automatikut kanë mbetur
Studentët nuk i ndahen Ramës, nisin ekspozitën e memeve (FOTO LAJM) Për hir të pushimeve të fundvitit, studentët i ndalën protestat për tu rikthyer në janar. Por ditën e sotme ata janë
Protesta e meme-ve, studentët kthehen para Kryeministrisë Edhe pse e ndalën protestën e tyre për hir të pushimeve të fundvitit, studentët nuk kanë ndërmend të ndalen se protestua
Numri 9 është kthyer makth për Milanin Milani po kalon një krizë të thellë rezultatesh teksa problemet te kjo skuadër nuk kanë fund, por sa vjen e shtohen, shk
Sassuolo kërkon 40 milion euro për ta lënë të lirë Berardin Domenico Berardi shënoi golin e tij të 50-të ndaj Frosinones duke treguar se lojtari është rikthyer në formën më të mirë
E la zemra teksa po e ndiqte policia angleze, si vdiq shqiptari një muaj pasi kishte mbërritur Një 26-vjeçar shqiptar është ndarë nga jeta në Angli pasi pësoi atak kardiak. Franci Çoku pësoi infarkt 30 ditë pasi
"PD nuk është moçal", Ristani flet për figurat e rikthyera PD mblodhi sot në Pallatin e Kongreseve Kuvendin për zgjedhjen e 265 anëtarëve të Këshillit Kombëtar të PD. I ftuar në e
Pse sot të jesh një “pjeshkë” Instagrami është kthyer në një profesion të vërtetë Ditët kur shkrepnim një foto për qejfin tonë dhe pa u menduar gjatë e postonim në Instagram kanë marrë fund. Atëherë ish
Iphone i merr jetën sportistes ruse Një qark i shkurtër elektrik, ndërsa ishte duke u larë në vaskë, i ka marrë jetën sportistet ruse Irina Rybnikova. Burim
Goditi policët dhe ishte kthyer mit në qytet, del fotografia e të fortit të Elbasanit (FOTO LAJM) Suel Çela, djali i biznesmenit Petrit Ccela është personi që akuzohet se goditi me makinë patrullën e policisë së Elbasa
Skuadra e Juventusit për derbin kundër Interit Alex Sandro, Andrea Barzagli dhe Moise Kean kanë mbetur jashtë skuadrës së Juventusit për përballjen kundër Interit.
Arrestohet "skifteri" i Sarandës, ishte kthyer në tmerrin e banorëve Policia në Sarandë ka arrestuar një 42-vjeçar i cili ishte shpallur në kërkim dhe dyshohet si autor i 8 vjedhjeve. I
Qeni shpëton portën nga goli i sigurtë (VIDEO) Gjatë një ndeshje mes Juventud Unida de Gualeguaychu dhe Defensores de Belgrano, kategorine e 3-të në Argjentinë ka ndod