999 rezultate për

kthyer

Vuante nga zmadhimi i kafkës, 22 vjeçares i vënë kafkë plastike 3D dhe transparente (FOTO LAJM) Kohët e fundit kemi parë një numër shumë të madh operacionesh, të cilët inkorporojnë teknologjinë 3D, mirëpo, thuajse as
Çështja e Loredanës dhe çiftit zvicerian, këngëtarja ndryshon avokat Një skandal me një çift zvicerian e kanë kthyer Loredanën dhe Mozzik në kryefjalën e mediave. Çifti zviceran pretendo
Xhelal Smajli flet me lot në sy për djalin e vrarë dhe nipin 1 vjeçar të kthyer nga Siria Xhelal Smajli e kujton sikur dje momentin kur mori një telefonat nga Siria në maj të vitit 2017. Njeriu që e kishte
Spitali ushtarak i UÇK-së është kthyer në rrënojë Në një objekt në Potok të Podujevës, mjekoheshin ushtarët e plagosur të Zonës Operative të Llapit. Në ditët e sotme,
Nga Lori Hoxha te Alketa Vejsiu, njihuni me vipat që janë kthyer në "vlogger" (VIDEO) Me zhvillimin e teknologjisë po krijohen edhe opsione të reja për profesione siç është ai i një ‘vlogger-i’. Një ‘vlogg’
"Do ketë një tjetër dosje", Monika Kryemadhi bën parlajmërimin e fortë 2 ditë para protestës Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka mbledhur mbrëmjen e sotme strukturat e Lëvizjes Socialiste për Integrim. Gjatë f
Grabiste banesa dhe kur kishte njerëz brenda. Si u kap shqiptari që ishte kthyer në makthin e banorëve Një 43 vjeçar shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë italiane në Rapallo, nën akuzën e grabitjes. Shqiptari me ini
POGRADEC/ Çelës shkollave të kthyera në KZAZ, arrestohen 2 punonjësit e bashkisë Janë arrestuar dy policë të bashkisë së Pogradecit për pengim të zgjedhjeve. Në pranga kanë përfunduar 61-vjeçari S.
Haradinaj: E kemi rikthyer sovranitetin, pasi ishte zhvendosur në dialog Kryetari i AAK-së, i cili është edhe kryeministër i Kosovës, Ramush Haradinaj ka theksuar sot se do të jetë i gëzuar kur
Pas lindjes së vajzës, Xhensila rikthen linjat trupore në top-formë (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj njihet si një nga artistet më të dashura për publikun shqiptarë, kjo për shkak të muzikës që ajo sjell
Zyrtare: Cech rikthehet në Chelsea Petr Cech është rikthyer te Chelsea pas përfundimit të karrierës së portier te Arsenal. Ish portieri i Kombëtares së
Dhuna ndaj KZAZ-ve, reagon Leshaj: Do shkrihen policitë bashkiake, janë kthyer në rrezik publik Ministri i Brëndëshem Sander Leshaj ka reaguar ndaj sulmeve të militantëve të PD-së ndaj KZAZ-ve. Lleshaj tha se do
Historia e trishtë, doli nga shtëpia ditën e Bajramit por ende nuk është kthyer Dita e Bajramit ishte hera e fundit që Edita Maxhuni-Xhaka i pa të dy fëmijët e saj. Që nga ajo ditë, 26-vjecarja nga fs
Nuk do u besoni syve si duken VIP-at pa grim (FOTO LAJM) Ditët e sotme, të pakta janë vajzat të cilat qëndrojnë gjatë ditës "ujë dhe sapun". Make-upi tashmë është kthyer në
Nga Fero, tek Babastars dhe Mozzik! Reperët "çmenden" pas flokëve të verdhë (FOTO LAJM) Duket se vitet e fundit për disa këngëtare është kthyer në modë të bëhen bjondë. I pari që e provoi ishte Fero, i cil
Kishte marrë lejë nga burgu dhe s’ishte kthyer në qeli, arrestohet 36-vjeçari në Fier Thyen lejen e dhënë nga IEVP Fier duke mos u kthyer më në vendin e kryerjes së dënimit, kapet dhe ndalohet shtetasi i sh
Berisha nxjerr videon kur qentë sulmojnë një njeri (VIDEO) Ish- kryeministri Sali Berisha poston një video nga qyteti i Bulqizës. Në të shihet sesi një tufë qensh i turren një
Kthimi në atdhe i ekstremistëve, një rrezik i madh Ballkani Perëndimor vazhdon të vuajë pasojat e përhapjes së ideologjive të ekstremizimt të dhunshëm me bazë fetare. Kthi
Maxi Lopez harron Wandën, një tjetër bionde i ka kthyer buzëqeshjen (FOTO LAJM) Maxi Lopez e ka gjetur buzëqeshjen. Sulmuesi argjentinas ndihet i lumtur me partneren e re, Daniela Christiansson, e cil
A do të integrohen të kthyerit nga Siria? Kthimi i më shumë se 100 qytetarëve të Kosovës nga zonat e konfliktit në Siri, sipas zyrtarëve të shtetit, nuk duhet të