999 rezultate për

kthyer

Hajdari jep deklaratën e fortë: Rama i ka kthyer deputetët në pëllumba Për të folur mbi debatin për Reformën Zgjedhore në studion e lajmeve të Abc News pasditen e kësaj të mërkurë ishte përba
Rabiot kthehet sot në Torino, ka një mesazh ironizues për kritikuesit Ish-lojtari i Paris Saint-Germain ka qenë në shënjestër të mosgatishmërisë së tij për t’u rikthyer pas karantinës dhe pr
DETAJET/ Kushtet që duhet të plotësojnë maturantët për t’u rikthyer në klasë Me 18 maj të gjithë maturantët do të rikthehen në bankat e shkollës për të bërë të gjithë përgatitjet e nevojshme për pr
Si po e kalojnë karantinën të riatdhesuarit në Shëngjin: Muzikë, valle, DJ dhe "Rama ik"! Karantina e shqiptarëve të kthyer nga jashtë vendit në hotele duket se është kthyer në një vend argëtimi. Nuk ka më
Agron Llakaj mendon se është prekur nga COVID-19: Më është rikthyer dy herë Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj gjatë një interviste për emisoonin "Vizioni i Pasdites", ka bërë deklaruar se me
"Rama ik", shpërthejnë në thirrje qytetarët e rikthyer në Shqipëri (VIDEO) Shqiptarët që janë futur në karantinë pas rikthimit nga vendet e tjera, duket se janë të pakënaqur me qeverisjen. Ata
Modë e 20 viteve më parë, ky print është kthyer fuqishëm në 2020 (FOTO LAJM) 20 vite më parë John Galliano prezantoi për herë të parë printin ikonë që u përqafua nga të gjithë, atë të gazetës.
Juventusi nuk nxitohet, i pret yjet e saj deri më 18 maj Edhe pse seancat stërvitore individuale mund të fillojnë më 4 maj në Itali, Juventusi nuk ngul këmbë për të thirrur menj
Gazetari: Karantinimi s’ka më kuptim, është kthyer në eksperiment social Gazetari Mentor Kikia i konsideron masat e qeverisë një eksperiment social. Në një reagim të tijin është ai është shp
Mposhti sfidën me Covid-19, Boris Johnson gati për t'u rikthyer në punë Kryeministri i Britanisë, Boris Johnson do të rifillojë punën pas sfidës së madhe që kaloi. Ai është parë sot në zyrë
"Jam gati për tu rikthyer në punë", mjeku i njohur flet pasi mposhti Covid-19 Mjeku i njohur, Andi Koraqi i cili u infektua me Covid-19 ka folur mbi situatën pandemike që po kalon vendi. Mjeku de
Mike Tyson po përgatitet për tu rikthyer në ring, kjo është arsyeja Boksieri i njohur amerikan Mike Tyson ka thënë se mund të rikthehet në ring. 53-vjeçari ka shpejguar më pas arsyen që
660 shqiptarë pritet të riatdhesohen, Balluku sqaron si do të veprohet në vijim Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka shpjeguar në emisionin Opinion, vijimin e procesit të riat
Balla: S'ka kafe dhe xhiro në parqe, koha për tu kthyer në jetën normale është ende larg Numri dy i Partisë Socialiste, Taulant Balla tha se Shqipëria është ende larg kthimit të normalitetit. Në një intervistë
Neymari më në fund heq dorë nga paratë për t'u kthyer te Barça Një ulje drastike e pagës vetëm për t’u kthyer te Barcelona. Kjo është ajo po merr në konsideratë Neymar Junior (sipas "
Mayweather nuk njeh rregulla, bën xhiro nëpër LA pa maskë Floyd Mayweather thyen rregullat e vendosura nga qeveria për mbrojtjen nga koronavirusi, duke dalë në rrugët e Los Angel
Juventus-Zidane, rikthehen kontaktet Juventusi nuk ka hequr dorë nga Zinedin Zidane. Zidane është rikthyer në listën e dëshirave të Juventus, me këta të
Pas disa muajsh futbollistët e Wuhanit kthehen në qytetin e tyre Skuadra e Wuhan Zall më në fund janë rikthyer në shtëpi pas tre muajsh. Wuhan ishte epiqendra nga ku shpërtheu korona
8 kafshë që janë kthyer në ekspertë të vetizolimit (FOTO LAJM) Secili prej nesh ka të paktën një formë ndërveprimi me dikë tjetër gjatë ditës. Si natyrë, njerëzit janë qenie të shoqër
U infektua në shërbim por e mundi COVID-19, mjeku Kraja rikthehet me vendosmëri në detyrë Doktor Dhimitër Kraja i është kthyer shërbimit në repartin infektiv, pasi u përball me sëmundjen e koronavirusit. Ai