999 rezultate për

kthyer

Spilleja e tej mbushur me pushues, mbeturinat kanë tre ditë pa u pastruar (FOTO LAJM) Spilleja ka një prej plazheve më të mira në vend dhe njihet për detin e kristaltë dhe rërën e pastër. Dhuratë e çmuar ng
Ramës i bëjnë sytë xixa nga ky veprim i Elisës (FOTO LAJM) Elisa Spiropali vijon akuzat ndaj Presidentit të Republikës duke e quajtur atë "baba Xhikja", por më tepër se sa "lufta"
Detaji që nxjerr zbuluar Arbanën dhe Eduartin, regjisori është dakord (FOTO LAJM) Pas një martese 16-vjeçare, e cila u kurorëzua me djalin Jon, Arbana Osmani duket të jetë rikthyer në adoleshencën e saj
Mes palmave, bikinit dhe diellit: Vajza e ish-deputetes së PD e "djeg" në jug (FOTO LAJM) Vajza e ish-deuptetes së PD është kthyer ndër vajzat shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale duke fituar kështu edhe
Tayna nuk i lë vend imagjinatës, pozon me fustan të kuq dhe pa të brendshme (FOTO LAJM) Tayna është kthyer në një nga reperet më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar. Këngët e saj janë kthyer në hite dhe
I ngacmonjë burrin në Instgram, Almeda Abazi i jep përgjigjen epike (FOTO LAJM) Tolgahan Sayisman është ndër aktorët turq më të pëlqyer të momentit. Falë roleve të tij të suksesshëm, ai ka krijuar
Burri i mori dy fëmijët dhe i çoi në Siri, lufta e nënës shqiptare për t’i kthyer (VIDEO) Një nënë nga Tirana ka mbi pesë vjet që po mundohet t’i kthejë dy fëmijët e saj nga Siria. Në vitin 2014, burri i saj mo
Pjesëtar i një organizate kriminale, arrestohet 54-vjeçari shqiptar në tentative për tu rikthyer në atdhe Një 54 vjeçar shqiptar ka rënë sot në duart e autoriteteve greke në pikën kufitare të Kristalopigi, në përpjekje për
"Sandalet e vajzave të fshatit" po çmendin fashionistet dhe pallatin mbretëror (FOTO LAJM) Këto sandale që tashmë janë kthyer në pë të përdorurat nga gratë e pallatit mbretëror por edhe nga fashionistet kanë ekz
Vuante nga zmadhimi i kafkës, 22 vjeçares i vënë kafkë plastike 3D dhe transparente (FOTO LAJM) Kohët e fundit kemi parë një numër shumë të madh operacionesh, të cilët inkorporojnë teknologjinë 3D, mirëpo, thuajse as
Çështja e Loredanës dhe çiftit zvicerian, këngëtarja ndryshon avokat Një skandal me një çift zvicerian e kanë kthyer Loredanën dhe Mozzik në kryefjalën e mediave. Çifti zviceran pretendo
Xhelal Smajli flet me lot në sy për djalin e vrarë dhe nipin 1 vjeçar të kthyer nga Siria Xhelal Smajli e kujton sikur dje momentin kur mori një telefonat nga Siria në maj të vitit 2017. Njeriu që e kishte
Spitali ushtarak i UÇK-së është kthyer në rrënojë Në një objekt në Potok të Podujevës, mjekoheshin ushtarët e plagosur të Zonës Operative të Llapit. Në ditët e sotme,
Nga Lori Hoxha te Alketa Vejsiu, njihuni me vipat që janë kthyer në "vlogger" (VIDEO) Me zhvillimin e teknologjisë po krijohen edhe opsione të reja për profesione siç është ai i një ‘vlogger-i’. Një ‘vlogg’
"Do ketë një tjetër dosje", Monika Kryemadhi bën parlajmërimin e fortë 2 ditë para protestës Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka mbledhur mbrëmjen e sotme strukturat e Lëvizjes Socialiste për Integrim. Gjatë f
Grabiste banesa dhe kur kishte njerëz brenda. Si u kap shqiptari që ishte kthyer në makthin e banorëve Një 43 vjeçar shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë italiane në Rapallo, nën akuzën e grabitjes. Shqiptari me ini
POGRADEC/ Çelës shkollave të kthyera në KZAZ, arrestohen 2 punonjësit e bashkisë Janë arrestuar dy policë të bashkisë së Pogradecit për pengim të zgjedhjeve. Në pranga kanë përfunduar 61-vjeçari S.
Haradinaj: E kemi rikthyer sovranitetin, pasi ishte zhvendosur në dialog Kryetari i AAK-së, i cili është edhe kryeministër i Kosovës, Ramush Haradinaj ka theksuar sot se do të jetë i gëzuar kur
Pas lindjes së vajzës, Xhensila rikthen linjat trupore në top-formë (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj njihet si një nga artistet më të dashura për publikun shqiptarë, kjo për shkak të muzikës që ajo sjell
Zyrtare: Cech rikthehet në Chelsea Petr Cech është rikthyer te Chelsea pas përfundimit të karrierës së portier te Arsenal. Ish portieri i Kombëtares së