999 rezultate për

kthyer

Kishte kthyer shtëpinë në bazë droge, arrestohet shqiptari Një shqiptar është arrestuar në Itali për shkak se akuzohet për trafik droge. Ai mësohet se e kishte kthyer banesën e
Çfarë ka ndodhur me luftëtarët e ISIS-it që janë rikthyer në Evropë? Mediat kanë prirjen të mbulojë shumë pak gjërat që nuk ndodhin. Për shembull, mbetet ende një mister mbi atë që ka ndodh
Kreu sulmin terrorist në Peshkëpi, kush është ekstremisti grek i kthyer në Kakavijë Qindra qytetarë grekë kanë hyrë në Shqipëri në orët e fundit. Ata janë duke ardhur për të marrë pjesë në varrimin e e
Ylli i Juventusit kthehet në stërvitje Blaise Matuidi dhe Joao Cancelo janë kthyer në stërvitje me Juventusin këtë mbrëmje, para ndeshjes së nesërme kundër Man
Zhduket gruaja në Fier, dyshohet se është mbytur në lumë Ka kaluar një ditë që kur një grua 59-vjeçare nga fshati Ferras i Fieri është shpallur e zhdukur. Shaqe Nexhipi, nënë
Plani i Juventusit për të rikthyer Pogban Skuadra e Juventusit e ka seriozisht rikthimin e Paul Pogba në ekip. Bardhezinjtë e shitën dy vite më parë drejt Manches
Tërboi publikun me një këngë, Tayna bën ndryshimin drastik Tayna është reperja më e përfolur kohët e fundit. Ajo në një kohë fare të shkurtër arriti të deportojë në tregun e m
Ishte kthyer në makthin e qytetit, kapet "skifteri" i 40 vjedhjeve në Itali Shqipatrët vijojnë të mbeten problematikë në shtetin fqinjë, Itali, ku përveç trafikimit të lëndëve narkotike, kryejnë
Kishin kthyer pallatin në fermë kanabisi, kush janë dy "lordët" shqiptarë në Angli (FOTO LAJM) Dy "lordë" shqiptarë në Angli janë kapur nga policia ku ndaj tyre rëndon akuza për prodhim kanabisi. Disa ditë më pa
EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e Fierit, arrestohen 4 "skifterët" e banesave Kapen dhe arrestohen në flagrancë nga policia 4 autorët e dyshuar të cilët kryen vjedhje të banesave me mekanizmin e thy
Policia i kap thasë me para korçarit duke u kthyer nga Anglia (FOTO LAJM) Arrestohet shtetasi D. D, 25 vjeç banues në Korçë, për veprat penale "Mosdeklarimi në kufi i të hollave dhe sendeve me v
Njihuni me shqiptarin që rrit kërmij Për shumëkënd në vendin tonë mund të duket një ushqim i neveritshëm, mirëpo kërmijtë janë ushqim shumë i pëlqyer në vend
Kishte kthyer vilën në një fabrikë kanabisi, arrestohet shqiptari 5 dhoma të mëdha të një vile në Britani, prej kohësh ishin kthyer në një fabrikë kanabisi. Ndërtesa që ndodhej në rru
Chelsea pranë rinovimit me yllin Brazilian Skuadra e Chelsea e ka nisur mirë këtë stinor duke korrur suksese të një pasnjëshme. Pa dyshim që meritë është edhe e tr
Aulona Musta hedh videon me bashkëshortin, vajza tjetër reagon "pa frena" (FOTO LAJM) Aulona Musta është kthyer në një nga personazhet më antipatikë në rrjetet sociale, kjo për arsye që shpesh ndjekësit e s
'Virusi' për tu kthyer në Barbie i kushtoi 50 mijë dollarë Josie Capllonch është emër i njohur në Australi që ka folur për herë të parë për operacionet plastike. Dëshira e saj më
Higuain tregon kush e bindi të transferohet te Milani Ka qenë njeriu i ndeshjes në Europa League, në ndeshjen e fituar 1-0 nga Milani kundër Dudelange. Tani, Gonzalo Higuain
Liverpooli e mposhti në fushë, shikoni çfarë i ndodhi në konferencë trajnerit të PSG (VIDEO) Trajneri i PSG, Thomas Tuchel, nuk e ka pritur aspak mirë humbjen në sekondat e fundit ditën e djeshme, 3-2 ndaj Liverpo
Qytetarët kërkojnë me protestë lirimin e Selimit, çfarë tha Jashari Qindra qytetarë janë mbledhur para Pallatit të Drejtësisë për të protestuar për lirimin e Sylejman Selimit për rastin “D
Inskenoi vetëvrasjen e tij për të rikthyer të dashurën, pranga shqiptarit Dëshira për të shkaktuar dramë tek ish e dashura i ka kushtuar shumë shtrenjtë një shqiptari në Itali. 39- vjeçar i