999 rezultate për

kthim

Shqiponjës së Frankfurtit i mohohet kthimi në Bundesligë Koronavirusi ka pasur ndikim edhe në maskotën më të famshme në Gjermani. Pronarit të maskotës së Eintracht Frankfurti
Jasir Asani drejt rikthimit te Partizani Pandemia “COVID19” mund t’i kushtojë shumë Partizanit dhe ish-lojtarit të tij, Jasir Asani. Në merkaton e janarit të kuq
La Liga ka një plan rikthimi, 3 datat e mundshme ku mund të nisë kampionati La Liga ka së shpejti një plan për rikthimin e ndeshjeve. "El Partidazo de COPE" raporton se janë duke u menduar tri
Flet infermieri që shërbeu kundër COVID-19: Italianët me falendëronin se isha shqiptar Rikthimi i mjekëve dhe infermierëve nga misioni në Itali u prit me duartrokitje. Infermieri Korab Gjana tregon vështirës
Newcastle po përgatit rikthimin e Coutinhos në Premier League Newcastle United gjatë merkatos së verës pritet të transferojnë "yllin" e Barcelonës, Philippe Coutinhon. Familja mbr
Duka takohet me Metën, futbolli drejt rikthimit Kur do të rinisë futbolli në Shqipëri, është kjo pyetja që Federata Shqiptare e Futbollit po kërkon t’i japë një përgjig
Rrëfehet Gjasula, rikthimi në stërvitje me Paderborn dhe lojtarët më mirë të Kombëtares Qeveria gjermane ka dhënë dritën jeshile dhe në mes të muajit maj pritet të rifillojnë ndeshjet në Bundesliga. Gjatë
ZYRTARE: Qeveria i thotë 'PO' kthimit të Bundesligës Bundesligës i është dhënë drita jeshile për t’u rikthyer, por jo deri më 22 maj. Kishte shpresë se kampionati elitarë
Merkel jep verdiktin final për rinisjen e Bundesligës Një lajmi i bujshëm është duke qarkulluar së fundmi në Gjermani. Bundesliga është e vendosur që të rikthehet dhe flit
I jepet fund problemeve, Ranaldo gati të kthehet në Torino Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo, është më në fund i gatshëm që të kthehet në Torino. Cristiano Ronaldo ka qenë mbr
Ylli i Realit i huazuar te Dortmundi pranon rikthimin në Madrid Mbrojtësi i krahut, Achraf Hakimi, duket se tashmë ka marrë vendimin sa i përket të ardhmes së tij. Lojtari i cili i
Pas Sassuolos, është Parma skuadra e radhës që konfirmon rikthimin në stërvitje Në Itali numërohet edhe skuadra e katërt që ka konifrmuar rikthimin në qendrën stërvitore, pasi regjioni Emilia-Romagna
Ter Stegen nuk e përjashton mundësinë e rikthimit në Gladbach E ardhmja e portierit të Gjermanisë është në pikëpyetje, me kontratën e tij te Barcelona që po afrohet me fundin. Pal
Godin përjashton mundësinë e rikthimit te Atletico Madridit Veterena i mbrojtjes së Interit, Diego Godin i cili vetëm sezonit të fundit iu bashkua gjigandëve italian duket se nuk d
Pas shumë aludimeve, Reali e ka një datë për rikthimin në stërvitje Suspendimit të aktiviteteve sportive nga pandemia Covid-19 duket se po iu vjen fundi, pasi ligat evropiane po përpilojnë
Strategjia e daljes dhe kërcënimi që i vjen Shqipërisë nga rikthimi në normalitet Pandemia e COVID-19 e ka vënë gjithë botën në provë, duke imponuar një distancim social, që ka bërë të rivlerësojmë zako
Filipçe: Plani për kthim në normalitet është gati Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp informoi se Komisioni për Sëmundje Infektuese ka përg
Artan Fuga për rikthimin në auditore: Butoni i një bombe baktereologjike që rrezikon kombin shqiptar! Akademiku Artan Fuga ka reaguar pas lajmit te njoftuar paraditen e sotme nga ministrja e Arsimit, per rikthimin e studen
Ndikoi koronavirusi? Conte pranon rikthimin e Nainggolan dhe Perisic Koronavirusi pritet të dëmtojë ndjeshëm gjendjen financiare të klubeve të futbollit dhe këtë e kanë kuptuar mirë edhe te
Zyrtare: La Liga vendos datën e rikthimit Tifozët me padurim janë duke e pritur rifillimin e futbollit dhe kthimit të normalitetit. La Liga pritet të filloj st