999 rezultate për

kthim

Meta nxjerr foton e para 30 viteve: Koha për kthimin e shqiptarëve në vendin e tyre Presidenti i vendit, Ilir Meta ka publikuar një foto të shkrepur 30 vite më parë, ku shihen qytetarë shqiptarë brenda am
Cavani drejt rikthimit në Serie A, por jo te Napoli Sulmuesi 33-vjeçar ka përfunduar përvojën e tij në Paris Saint-Germain, pasi marrëveshja e tij skadon nesër. Atletico
COVID-19 nuk është zhdukur! Shtetet që rrezikojnë rikthimin në karantinë COVID-19 nuk është zhdukur, prej muajsh vazhdon lufta e mjekësisë në vendet e prekura ndaj këtij virusi të rrezikshëm.
Situata në Kosovë pas kthimit nga Brukseli, kryeministri paralajmëron konferencë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti do të mbajë sot konferencë për media në ora 11:00, në objektin e Qeverisë, raporto
Del lista, këto janë 12 fluturimet e konfirmuara për ditën e nesërme Aeroporti Nënë Tereza ka publikuar në facebook listën e fluturimeve të konfirmuara për ditën e nesërme. Gjithashtu, a
Këto janë linjat e fluturimeve për nesër 11 fluturime të tjera nga aeroporti i Rinasit do të mbahen gjatë ditës së nesërme. Sipas Tirana International Airport
Asensio zbulon se çfarë i tha Zinedine Zidane në rikthimin e tij në fushë Marco Asensio ka zbulua se çfarë i ka thënë Zinedine Zidane në rikthimin e tij në fushë, pas lëndimit të rëndë që pësoi
Reali i kërkon UEFA-s të luajë në fushë neutrale sfidën e kthimit përballë City-t në Champions Real Madridi po kërkon që ndeshja e kthimit të fazës së 1/16-ve të Ligës së Kampioneve me Manchester Cityn të luhet në n
Barcelona kërkon rikthimin e tifozëve në fund të muajit Ndeshjet e futbollit pothuajse në gjithë botën janë duke u zhvilluar pa praninë e tifozëve, për të evituar përhapjen e k
Këto janë oraret dhe linjat në të cilat do të fluturohet nesër nga Tirana Aeroporti i Rinasit me anë të një njoftimi ka bërë publik fluturimet e konfirmuara për ditën e nesërme. Po ashtu, bëhet
Kuvendi rrëzon 2 dekrete të Metës, presidenti i kërkon SPAK-ut të nisë hetimet Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas vendimit të Komisionit të Ekonomisë për të rrëzuar tre dekretet për tri ligje që ai
82 infektime sot, specialistja e ISHP-së tregon nëse rrezikojmë kthimin tek masat shtrënguese "Ka gjetur terrenin e përshtatshëm. Të gjitha këto masa, janë për efekt të minimizimit..." Eugena Tomini, Shefe e shë
Rikthim në izolim? Manastirliu zbulon skenarin më të keq Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në emisionin "Opinion" konfirmoi se vendi nuk do të kthehet pas në karant
Rinisin udhëtimet ajrore nga Rinasi, konfirmohen 4 fluturime për ditën e nesërme Tirana International Airport ka njoftuar të gjithë qytetarët se për ditën e nesërme janë konfirmuar 4 fluturime vajtje-a
Rikthim pozitiv i Hazard, Zidane nuk i kursen elozhet për belgun Zinedine Zidane ka mbetur shumë i kënaqur me paraqitjen e Hazard në fitoren 3-1 kundër Eibarit. Ylli belg u kthye në
Manchester United dhe Juventus projektojnë shkëmbimin e vitit, Pogba drejt rikthimit në Serie A Manchester United dhe Juventus janë në bisedime për një shkëmbim të bujshëm. Dy gjigantët e mëdhenj evropian kanë nis
Paralajmërohet rikthimi i masave shtrënguese në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka regjistruar të premten 58 raste të reja me koronavirus. Shifra
Dyfishimi i rasteve me COVID-19 në Shqipëri, lajm i mirë: Nuk ka më kthim në karantinë! Kryetarja e Komitetit Teknik të Ekspertëve, Mira Rakacolli në një dalje publike për mediat pohoi se pavarësisht rritjes
Juventus-Milan, formacionet e mundshme Pas pak më shumë se tre muajsh rikthehet më në fund futbolli në Itali. Gjithçka rinis mbrëmjen e sotme me gjysmëfinal
Nuk pritej, Conor McGregor njofton tërheqjen nga UFC Dita e sotme ka nisur me një lajm jo të mirë për tifozët e sportit të MMA. Superylli i arteve marciale, Conor McGregor k