999 rezultate për

kthim

UEFA konfirmon planin "pilot" për kthimin e tifozëve në stadium UEFA ka konfirmuar sot se ndeshja e SuperKupës së UEFA më 24 shtator që do të mbahet në Budapest do të jetë një test për
Venko Filipçe paralajmëron kthimin e orës policore Rikthimi i orës policore, mbyllja e shkollave, objekteve hotilerike si dhe masa tjera restriktive ka paralajmëruar për p
Mjeku i Sanatoriumit fiton betejën me COVID-19, Shefja e Reanimacionit ka një apel për të gjithë Mjeku anestezist-reanimator në Spitalin “Shefqet Ndroqi”, Alban Hatibi ka fituar betejën me COVID-19. Lajmin e ka dhë
Si ta menaxhojmë stresin gjatë pushimeve dhe rikthimin në punë Gjatë pushimeve ne nuk jemi të lirë nga stresi dhe menaxhimi i tij ndonjëherë është me të vërtetë i komplikuar. Shpesh n
Shtyhet rikthimi i Mike Tyson në ring Shtyhet rikthimi në ring i veteranit amerikan Mike Tyson. Dueli ndërmjet boksierit të famshëm nga Shtetet e Bashkuara dh
A do hapen shkollat në shtator? Ja tri variantet, jo rikthim 100 % në klasa! Pas shpërthimit të Covid-19, gjimnazi “Petro Nini Luarasi” dyert e shkollës i hapi vetëm në ditët kur u zhvilluan provim
Klubet bojkotojnë Katgorinë Superiore, vendosin kushte për rikthimin Liga e Futbollit Profesionist vendos bojkotimin e kampionatit dhe pak caste me pare ka dale me njoftimin e meposhtem
Super goli që i mundësoi Fulhamit rikthimin në Premier League (VIDEO) Fulhami do të jetë pjesë e Premier League për edicionin 2020/21, pasi fitoi 2-1 ndaj Brentfordit në play-offin e zhvillu
UEFA merr vendim: Skuadrat me fanella speciale në rikthimin e kompeticioneve evropiane UEFA ka marrë një vendim interesant. Pas luftës së gjatë me pandeminë Covid-19, garat evropiane në futboll do të kthe
Pochettino dëshiron rikthimin në stol, prioritet mbetet Premier Laegue Që pas shkarkimit nga stoli i Tottenham Hotspur, në nëntor të vitit të kaluar Mauricio Pochettino është i papunë në prit
Lajm i madh për Premier League, konfirmohet data e kthimit të tifozëve në stadium 1 tetori mund të jetë dita e madhe e rikthimit të tifozëve në stadiume. Lajmi që qarkullon prej javësh në mediat angleze
"Kam marrë shumë brryla dhe inate", Eva Murati flet për rikthimin në televizion (FOTO LAJM) Moderatorja sportive Eva Murati ka ndarë me publikun shumë të pathëna si nga jeta profesionale, ashtu edhe nga jeta per
LSDM: Qytetarët zgjodhën rrugën evropiane, ne do udhëheqim me vendin për 4 vite të tjera Nëpërmjet një njoftimi të LSDM-së thuhet se “me fitoren e LSDM-së në këto zgjedhje, qytetarët e zgjodhën rrugën në të ci
LISTA/ 30 fluturimet e konfirmuara nga Aeroporti i Rinasit për nesër Aeroporti i Rinasit përmes një postimi në facebook njofton 30 fluturimet që janë konfirmuar për ditën e nesërme, 23 kor
"Rikthimi i masave kufizuese, vetëm nëse mbushen spitalet" Pavarësisht shifrave të larta të të infektuarve me Covid-19, Ministria e Shëndetësisë për momentin nuk planifikon shtrën
Thaçi i bindur pas kthimit nga Haga: Ky proces do të vulosë të vërtetën e UÇK-së! "Sot them me bindje se kjo histori është vulosur me gjakun e një populli për liri..." Presidenti i Kosovës, Hashim Th
Ministri italian optimist për rikthimin e tifozëve në tribuna Klubet e Serisë A kanë nisur punën bashkë me Federatën e Futbollit për të hartuar një protokoll që do t’i “ndizte dritën
Luana njofton rikthimin në ekran me lëvizjet më joshëse (VIDEO) Postimi i fundit i moderatores Luana Vjollca i ka bërë të gjithë të mendojnë se shumë shpejt ajo do të sjellë një projek
Paralajmërimi për rikthimin e kufizimeve, përleshje me policinë në Beograd (VIDEO) Trembëdhjetë policë dhe shtatë civilë u plagosën gjatë trazirave të së martës mbrëma në Beograd, për shkak të paralajmër
VAR nuk akordoi penallti kundër Realit, shkak u bë përkthimi i gabuar në gjuhën spanjolle (VIDEO) Fitorja e Real Madridit ndaj Athletic Bilbaos kaloi nën hije nga një vendim i diskutueshëm i VAR-it për të mos i dhënë v