999 rezultate për

kthim

Do udhëtoni nesër? Aeroporti i Tiranës publikon listën me 23 fluturimet Nëse do të udhëtoni nesër, Aeroporti i Tiranës ka publikuar listën e 23 fluturimeve që janë konfirmuar për datën 28 shta
"Nëse dal nga ajo derë nuk ka kthim pas!" Prapaskenat e përplasjes Rama-Lleshaj Në Mars të këtij viti, kryeministri Edi Rama ka marrë vendimin për të ndryshuar të gjithë këshillin drejtues së Autorite
Lyon kërkon rikthimin e Umtitit, Barça gati ta përfshijë francezin në ofertën për Depay Lyon është gati për ta rikthyer në skuadër mbrojtësin Samuel Umtiti. Qendërmbrojtësi francez u largua katër vite më p
TIA publikon listën dhe kushtet, ja fluturimet e konfirmuara për nesër “Tirana International Airport” ka bërë me dije se për ditën e nesërme janë konfirmuar 27 fluturime. Bëhet me dije se
Nuk njihet më! Shihni ndryshimin e Alvin Berishës 1 vit pas kthimit nga kampi sirian (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajmë mend historinë e 11-vjeçarit, Alvin Berisha, i cili doli nga “kampi i ferrit” Al Hol në Siri. Por
Morata është perfekt për Juventusin, kjo është arsyeja (VIDEO) E ndjente, mbase e dinte që një gjë e tillë do të ndodhej. Po flasim për rikthimin e Alvaro Moratës te skuadra e Juv
Nuk po ambjentohet te Reali, Jovic kërkon rikthimin te Frankfurt Luka Jovic është i gatshëm të largohet nga Real Madrid. Luka Jovic nuk arrin të ambientohet në Real Madrid. Sulmue
Pas rikthimit, "Rebelde" kanë një surprizë akoma më të madhe (FOTO LAJM) Telenovela e ‘Rebelde’ është transmetuar në Shqipëri në vitin 2008 dhe në atë kohë ka thyer rekorde shikueshmërie. Të
Zbulohen fluturimet në Rinas për nesër, vetëm këta qytetarë lejohen të udhëtojnë Aeroporti i Rinasit ka bërë të ditur në faqen e tij në facebook 18 fluturimet që janë konfirmuar për ditën e nesërme (19
Kujdes! 14 fluturimet e konfirmuara nga Rinasi por jo të gjithë qytetarët lejohen të udhëtojnë Aeroporti i Rinasit ka konfirmuar 14 fluturime për ditën e nesërme (17.09. 2020) me destinacion vendet si Gjermania, Aus
Watford jep "OK", Deulofeu drejt rikthimit në kampionatin italian Pas rënies në kategori më poshtë të Watord, shumë skuadra kanë shfaqur interes për sulmuesin anësor Gerard Deulofeu, ku
Tuchel publikon listën për ndeshjen ndaj Marseille, rikthime dhe debutime PSG dhe Marsejë përballen kundër me njëra-tjetrën këtë mbrëmje në ndeshjen e vlefshme për javën e 3-të në Ligue 1. Të
Premierliga kërkesë qeverisë britanike që të mos vonojë rikthimin e tifozëve Pak para fillimit të sezonit të ri, Premierliga ka bërë thirrje drejt qeverisë britanike që të mos vonohen për rikthimin
Osmani s’përjashton kthimin në LDK Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka paralajmëruar se iniciativa e re politike të cilën ajo është duke e me
Udhëtoni nesër nga Rinasi? Njoftimi i rëndësishëm Aeroporti i Rinasit ka njoftuar se për ditën e nesërme janë konfirmuar 22 fluturime. Kryesisht udhëtimet janë në Serbi,
Rikthim pas 10 vitesh, Lenjani firmos me klubin e madh zviceran (VIDEO) 10 vite për t’u rikthyer te Grasshoper. Ermir Lenjani ka nënshkruar ditën e sotme dhe do të nisë një eksperiencë të re n
Rikthimi i kazinove, PD: Rama i preu në besë qytetarët Ditët e fundit, kryeministri Edi Rama ka vendosur të rihapen kazinotë, duke sjellë një shqetësim të madh në vend. Një
Shtimi i ndjeshëm i rasteve, Franca përgatitet për mbylljen e dytë Ka kaluar mbi 900 mijë numri i viktimave si pasojë e koronavirusit në të gjithë botën, ndërsa të prekurit po i afrohen 2
Rikthim në "skenën e krimit", PD denoncon vendimin për kazinotë Partia Demokratike denoncon vendimin e qeverisë për rihapjen e kazinove. Me një reagim përmes shefit të kabinetit të
Njoftimi i rëndësishëm, çfarë duhet të dini nëse do fluturoni nesër nga Rinasi Aeroporti i Rinasit ka konfirmuar 25 fluturime për ditën e nesërme të cilët do të nisen nga Tirana drejt qyteteve pritës