999 rezultate për

kthim

Neymar nuk e mendon rikthimin te Barcelona, kërkon rinovimin me PSG-në Ylli i PSG-së, Neymar ka refuzuar mundësinë e rikthimit të klubi i vjetër, Barcelona. Braziliani në 18 muajt e fundit
Qeveria merr vendimin për kthimin në karantinë, populli anglez shkatërron furgonat e policisë Nga një kontroll i policisë Britanike në Bristol u zbuluan disa klube te natës të jashtligjshme që kishin organizuar fes
Rikthim te Barcelona? Kjo është përgjigja e Pep Guardiolas Trajneri i Manchester City ka folur për spekulimet mbi një rikthim të mundshëm te Barcelona. Ishe dëshira e kandidatit p
Presidenti i Ligës: Kthimi i bojkotit? Varet nga plotësimi i kërkesave Presidenti i Ligës Profesioniste të Futbollit, Edvin Libohova, në sqarimin e gjatë dhënë për mediet në përfundim të mb
Eva Dumani refuzoi kthimin në Shqipëri, gazetari zbulon planin e gruas së xhihadistit të vrarë Eva Dumani, historia e së cilës është tashmë e njohur për të gjithë, vijon të jetë në kampin e ferrit, Al Hol në Siri, n
"S'ka kthim", Shqipja jep përgjigjjen përfundimtare? (FOTO LAJM) Pas shumë sulmeve dhe shprehje bullizuese në studio, Shqipe Hysenaj u përjashtua për një afat të pacaktuar nga emisioni
Umtiti zbulon prapaskenat e merkatos: Isha shumë pranë kthimit te Lyoni Samuel Umtiti në një intervistë të fundit pranoi se gjatë merkatos së verës ishte shumë pranë kalimit te ish-skuadra e t
Mustafi nuk pranon rinovimin me Arsenal, pritet rikthimi në Serie A Shkodran Mustafi duket i bindur të mbyllë eksperiencën e tij te Arsenali në fund të këtij sezoni, kur edhe të ketë mbush
Rama mbërrin në Liban, operacioni për kthimin e 4 fëmijëve dhe një gruaje shqiptare Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Liban për të sjellë në shtëpi 4 fëmijë dhe një grua shqiptare që ishin në kampin A
Kylie Jenner theu rrjetin, konfirmon rikthimin me Travis Scott (FOTO LAJM) Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të marrëdhënies së tyre. Disa kohë më parë ata
Balotelli drejt rikthimit në Ligue 1 Mario Balotelli tash e katër muaj ka mbetur futbollist i lirë dhe pa skuadër. Sulmuesi italian u largua nga Brescia p
Forma e dobët me Kombëtaren dhe rikthimi i Smalling detyron Kumbullën të pranojë stolin Marash Kumbulla do të ketë disa momente vështirësie të cilat duhet t’i tejkalojë, për t’u kthyer sërish në nivelet më të
Mposhti me sukses COVID-19, Trump habit me rikthimin e tij: Dua t'ju puth të gjithëve! Presidenti Donald Trump ka habitur njerzit me rikthimin e tij plot energji në garën e Zgjedhjeve Presidenciale në SHBA,
FSHF me hapin e UEFA-s, kërkesë qeverisë, do rikthimin e tifozëve në stadium Në një kohë që futbolli vendas po bojkoton apo edhe që sportet e tjera janë në pritje të një vendimi të qeverisë që të l
Trump iu përgjigj jashtëzakonisht mirë mjekimit, gati për rikthim “Presidenti i SHBA Donald Trump ka përfunduar trajtimit për Covid-19 dhe mund të kthehet në angazhimet publike këtë fund
Ishte afër rikthimit te Juventusi, pse dështoi transferimi i Pogbas? Gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano, ka zbuluar se Paul Pogba ka qenë afër rikthimit te Juventus këtë verë. Tr
"Buzëqesh" Pioli, gati tre rikthime të rëndësishme para derbit Milani e nisi kampionatin në mënyrë perfekte me tre fitore në po kaq ndeshje dhe tani ndodhet në krye të renditjes bashk
Pas shumë negociatave arriti të nënshkruante me Romën, Smalling: Tani dua trofe Pas dy muajsh negociata të vazhdueshme me Manchester United, Roma ia doli të rikthejë në dispozicion të trajnerit Fonsec
Hapen stadiumet për tifozët në Premier League? Premierligë përmes një letre të hapur i ka kërkuar qeverisë së Mbretërisë së Bashkuar që të lejojë rikthimin e tifozëve
S'ka më dyshime, Loredana reagon pas lajmeve të rikthimit me Mozzik (FOTO LAJM) Prej disa ditësh mediat po ziejnë nga lajmi se Loredana dhe Mozzik janë rikthyer me njëri-tjetrin. Të gjitha shenjat