999 rezultate për

kryesisht

Jeni nisur për plazh? Mësoni si pritet të jetë moti sot Ultësira Perëndimore vijon në kushtet e motit të kthjellët gjatë gjithë ditës. Ndërsa vranësira kalimtare do të ketë
Ky është moti për ditën e sotme Ultësira Perëndimore vijon në kushtet e motit të kthjellët gjatë gjithë ditës. Ndërsa vranësira kalimtare do të ketë
Pas tërmeteve dhe shirave, Shqipëria fillon të "piqet" nga e enjtja Shirat do të vijojnë të bie në zona të vogla të vendit edhe gjatë kësaj jave, por pritet që nga dita e enjte dhe ne viji
Shi, vapë dhe lagështirë: Surprizat e motit sot Moti për fillimin e kësaj jave nis me vranësira kalimtare në zonat malore dhe kryesisht e kthjellët në ultësirën perëndi
Plane për plazh? Mësoni fillimisht si do të jetë moti sot Paraditja paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit. Por pasditja sjell fuqizi
Plane për fundjavën? Parashikimin e motit premton surpriza Pas disa ditëve të nxehta, nuk përjashtohen surprizat këtë fundjavë. Moti sot: Sipas MeteoAlb, Shqipëria mb
Fundjava zhgënjen pushuesit, ja çfarë pritet të ndodhë Ditë të nxehtë na presin por të shoqëruara me shtrëngata, kryesisht pasditë. Sipas Meteoalb, sot vijon dominimi i mot
Ky është parashikimi i motit për sot Pjesa më e madhe e Shqipërisë vijon në kushtet e motit të kthjellët ndërsa vranësira të lehta do të ketë në zonat Lindor
Rituali i frikshëm, banorët nxjerrin kufomat nga varri dhe i pastrojnë (FOTO LAJM) Një komunitet i vogël në ishullin indonezian të Sulaëesiut ekziston një traditë e pazakontë dhe shumë frikshme. Këto
Pushime 15-ditëshin e parë të korrikut? Zbuloni surprizat e motit Nëse keni zgjedhur të shkoni me pushime 15-ditëshin e parë të këtij muaji keni bërë zgjedhjen e duhur. Sipas Meteoalb
Keni planifikuar pushimet këtë javë? Mësoni si do të jetë moti Doni të dini se si do të jetë moti për ditët në vijim? Meteoalb ka parashikuar deri në fundjavë një mot me kthjellime dh
Nisuni për plazh! Ky është parashikimi i motit për sot Sot, bregdeti dhe zonat e ulëta dominohen nga moti i kthejllët me vranësira të lehta deri në mesditë kur vranësirat shto
Shpejtësi e paprapueshme, hiqen 18 patenta brenda natës në rrugën Tiranë-Durrës Mbrëmjen e kaluar policia rrugore ka ushtruar disa kontrolle në rrugën interurbane Durrës-Tiranë. "Me Radar për të pa
Mos prisni ndonjë mbrekulli nga moti, shtyni planet për plazh Derisa në Europën perëndimore fusha të presionit të lartë dhe masa më të ngrohta të ajrit do të sjellin mot më stabil dh
Shi dimri në qershor, ky është moti për ditën e sotme Sipas MeteoAlb, moti për ditën e martë mbetet gjatë gjithë ditës kryesisht i vranët, me shira të përkohshëm në të gjithë
Anulloni të gjitha planet, ky do të jetë moti në fundjavë Moti në fundjavë do të jetë me kthjellime dhe vranësira në mesditë kryesisht në zonat Veri-Qendër, ndërsa pasditja do të
Ky është moti për ditën e sotme Paraditja e kësaj të mërkure do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë territorin. Sip
Mësoni si do të jetë moti për ditën e sotme Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë gjatë gjithë ditës në territorin shqiptar përjashtuar orët e mesditës në ek
Keni bërë plane për të dalë? Mësoni fillimisht si do të jetë moti Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë pjesën e parë të ditës. Por sërish pasditja fuqizon përkohësi
Pa e lexuar motin mos bëni plane për fundjavë Temperaturat e ajrit mbesin mbi vlera mesatare, edhe pse do të pësojnë një rënie të lehtë. Minimalet do të sillen nga 12