999 rezultate për

kryesise

Zëdhënësja e PD-së sqaron të vërtetën: Janë përhapur lajme fallto, ja ç’ndodhi mbrëmë në Kryesi Zëdhënësja e PD-së Ina Zhupa, me anë të një postimi në rrejtin e saj social “Facebook”, ka reaguar per lajmet e publikua
Nga Bregu tek Imami, zbardhen emrat që votuan kundër Bashës Mbledhja e kryesisë së PD-së u shoqëruar me debate të vazhdueshme mes anëtarëve të saj. Që në fillim të saj, grupi k
PD drejt shkatërrimit? Anëtari i kryesisë bën një parashikim të frikshëm Kreu i Departamentit të të Përndjekurve Politikë në PD, Tomor Alizoti ka bërë një parashikim të frikshëm për të ardhmen
Anëtari i kryesisë së PD: Ne do degradojmë sepse sot po bëjmë aktin më të kobshëm Kreu i Departamentit të të Përndjekurve Politikë në PD, Tomor Alizoti, i cili është edhe anëtar i Kryesisë së PD-së ka f
Bregu ashpërson gjuhën: Mbledhja e kryesisë më sëmuri më keq, PD po përçahet Majlinda Bregu e ka cilësuar një lojë atë çfarë po ndodh brenda mureve të selisë blu. Duke folur pas mbledhjes së Kry
Basha mungon në mbledhjen e Kryesisë së PD, Patozi nuk aplikon zyrtarisht Eshte mbledhur sot rreth ores 19:00 Kryesia e PD-se, e cila shqyrton kandidaturat per kreun e kesaj partie, pas humbjes
AKR-ja mund ta mbështesë PAN-in Aleanca Kosova e Re (AKR), e cila ka arritur t’i sigurojë katër deputetë në listën e përbashkët me LDK-në e Alternativën
Dorëhiqet anëtari i kryesisë së PD-së: “Qelbi” duhet pastruar… Koordinatori i Politikave të Territorit në Partinë Demokratike dhe anëtar i kryesisë në PD, Besnik Aliaj ka dhënë dorëhe
Reagon grupi kundër Bashës: Po shkel sërish statutin Pasi Lulzim Basha refuzoi të hapë dorëheqjen nga drejtimi i PD-së, duke ngrirë të gjitha funksionet e tij për të kaluar
Dhëndri i Berishës: Basha Ik! 19 emra, anetare te Kryesise se PD jane vene ne levizje dhe tani qe numerimi i votave u mbyll ne te gjithe Shqiperine, k
LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e Bashës, firmos edhe dhëndri i Berishës. Ja 19 emrat 19 emra, anetare te Kryesise se PD jane vene ne levizje dhe tani qe numerimi i votave u mbyll ne te gjithe Shqiperine, k
“Ik e mbushu nga erdhe”, gruaja e anëtarit të kryesisë në PD sulmon hapur Bashën Gruaja e anëtarit të kryesisë në PD Arben Skëndëri, Denata Toce ka reaguar me anë të një statusi në “Facebook” lidhur me
Kush do ta marrë drejtimin e LSI pas largimit të Metës si President Ilir Meta sot pritet të zgjidhet Presidenti i ri i Republikës, ndërkohë që LSI po “humb” drejtuesin e saj. Në një kohë z
Zgjedhja e Presidentit, propozohet edhe Vasili Deputetët e LSI-së, krahas kreut të Kuvendit, Ilir Meta kanë propozuar edhe një emër tjetër si kandidat për President.
Mocioni i mosbesimit procedohet në Kuvend në fund të javës Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka vendosur që më 18 prill të vazhdojë shqyrtimin e pikave të papërfunduara nga seancat pl
Nis mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, Lista Serbe e pranishme Ka filluar tashmë mbledhja e Kyesisë së Kuvendit të Kosovës ku pritet të caktohet seanca e ardhshme e Kuvendit. Sot prez
Kadri Kastrati, anëtari i ri i kryesisë së PDK-së Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, është rritur për nga numri i anëtarëve. Edhe pse subjekti më i madh politik
BDI vendosi: Do të jemi pjesë e qeverisë Ka përfunduar mbledhja e Kryesisë së BDI-së në Tetovë. Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani në dalje para mediave deklaro
BDI i jep nënshkrimet LSDM-së, ja çfarë u tha pas mbledhjes së kryesisë (VIDEO) Kanë mbaruar mbledhjen në kryesi, por si duket edhe diçka kanë për t’i thënë njëri-tjetrit. Xhevat Ademi për një mome
Ahmeti: Shqyrtojmë mundësitë të mbetemi opozitë Kreu i BDI-së Ali Ahmeti, para fillimit të takimit të kryesisë qëndrore ku do të vendoset për formimin e qeverisë së re,