999 rezultate për

kryeshefi

Në pranga kryeshefi i ndërmarrjes së pastrimit në Mitrovicë Kryeshefi i ndërmarrjes së pastrimit në Mitrovicës, Gazmend Morina, është arrestuar sot nga Policia e Kosovës. Ai dys
Ky është drejtuesi i ri i Telekomit (FOTO LAJM) Bordi i Drejtorëve i Telekomit të Kosovës Sh.A., në mbledhjen e fundit, unanimisht ka vendosur që për pozitën e kryeshef
Ndotja erdhi kurse kryeshefi Morina thotë se në prill dalin me raport të detajuar Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Fatmir Matoshi, ka bërë të ditur se kanë filluar me konfiskimin e thëngj
Flet kryeshefi: Nuk është Prishtina por Gjilani më i ndoturi Gjilani është komuna me ajrin më të ndotur në Kosovë në periudhën e fundit, ndonëse shumë prej qytetarëve mund të mendoj
Komuna e Prishtinës zbulon një skandal në NPB Drejtori i Pronës në Komunën e Prishtinës, Dren Kukaj, ka thënë se Nexhat Kryeziu po e mban jashtëligjshëm pozitën e Kry
AAK merr drejtimin e Telekomit, ky është drejtori i ri Bordi i Telekomit të Kosovës ka zgjedhur të enjten për drejtor ekzekutiv të Telekomit të Kosovës, Gent Begollin. Zgje
Dorëhiqet drejtori i Stacionit të Autobusëve Ylber Çitaku ka dhënë dorëheqje të parevokueshme nga pozita e kryeshefit Ekzekutiv të Ndërmarrjes Publike “Stacioni i Au
Për shkak të hetimeve, pezullohet Kryeshefi i Inspektoratit të Policisë Kryeshefi ekzekutiv i Inspektoratit të Policisë së Kosovës, Hilmi Mehmeti është pezulluar nga pozita e tij. Suspendim
Pritet suspendimi i kryeshefit të IPK-së Kryeshefi i Inspektoratit Policor të Kosovës, Hilmi Mehmeti pritet të suspendohet së shpejti nga pozita që ai mbanë.
Emërohet kryeshefi i ri i SPB-së në Tetovë Amir Dalipi sot është emëruar si kryeshef i ri i SPB-së në Tetovë, pas shkarkimit të ish kryeshefit Nevair Shabanit, njo
Rehatohet me punë vëllai i Agim Veliut Vëllai i kryetarit të Podujevës, Sami Veliu, është emëruar javën e kaluar ushtrues detyre i kryeshefit në ndërmarrjen “I
Deputeti Berisha ngel pa fjalë nga fyerjet e Kryeshefit për Mbrojtjen e Mjedisit Deputeti nga komuniteti egjiptian,Veton Berisha ka ngelur pa fjalë nga fyrja që Kryeshefi Ekzekutiv i Agjensisë për Mbro
Kryeshefi i Agjencisë së shtetit fyen rëndë minoritetin egjiptian Kryeshefi Ekzekutiv i Agjensisë për Mbrojtjen e Mjedisit, Ilir Morina komunitetit egjiptianë në Kosovë i është drejtuar
Shkarkohet kryeshefi i KOSTT-it Bordi i Drejtorëve të Operatorit të Sistemit, Transmisionit dhe Tregut (KOSTT) ka shkarkuar nga detyra kryeshefin e kësa
Arrestohet kryeshefi i DSK-së për dhunën në Kuvend Policia e Maqedonisë ka arrestuar katër persona nga gjithsej 15 që kërkohen nga Prokuroria Publike lidhur me dhunën në K
Bastiset shtëpia e kryeshefit të policisë së Kumanovës, konfiskohen dokumente Prokruoria publike për krim dhe korupsion, kainformuar sot se mbrëmë, në kuadër të procedurës për hetim, është bërë bast
Ja kryeshefi i ri i ARM-së Update - Gjeneral–major Metodija Veliçkovski është kryeshefi i ri i Armatës së Republikës së Maqedonisë. Lajmi është
Ujësjellësi i Prishtinës redukton ujin në pikun e të nxehtit, ja oraret (FOTO LAJM) Kompania e Ujësjellësit Rajonal Prishtina, duke nisur nga nesër. do të fillojë orarin e reduktimeve të ujit të pijshëm,
Hoxhaj: Njohja nga Izraeli, në shërbim të stabilitetit në rajon Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka zhvilluar sot një takim me një delegacion të lar
Rrokadë në PTK Drejtorit për financa në PTK, Nuredin Krasniqit dhe sekretarit të korporatës, Sebajdin Ramaxhikut, nuk u është vazhduar