999 rezultate për

kryera

EMRI/ Goditi me thikë vlonjatin, arrestohet autori 20-vjeçar Policia ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e Marius Pajos pasi mbrëmjen e djeshme rreth orës 18:00, në lagjen “28 N
3 sëmundjet që mbani larg nëse keni të pasme të mëdha Gratë me të pasme të mëdha, janë më të shëndetshme, krahasuar me të tjerat. Të paktën, kështu thonë studimet e kryera së
Dalin testet, ja sa do të mungoj Nanggolan Interi ka konfirmuar se Radja Nainggolan do të mungojë disa javë, pasi e ndrydhi nyjën e këmbës në derbin ndaj Milanit.
Ka thyer krahun, shikoni sa do të mungoj Messi (FOTO LAJM) Barcelona ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Sevillas me rezultatin e përgjithshëm 4-2 në "Camp Nou", e vlefs
Gazetari zbulon një gënjeshtër të Edita Tahirit Gazetari Fahri Musliu i ka quajtur gënjeshtra dhe patriotizma folklorik deklaratat e disa politikanëve kosovarë rreth th
3 sëmundjet që mbani larg nëse keni këtë tipar në trupin tuaj Gratë me të pasme të mëdha, janë më të shëndetshme, krahasuar me të tjerat. Të paktën, kështu thonë studimet e kryera së
Tragjike, 57-vjeçari në Vorë vret veten Një 57-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke konsumuar fostoksinë. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në Vorë. Njoft
Gjendet i vdekur vëllai i ish-gjeneralit në Mat Gjendet i vdekur vëllai i ish gjeneral Gjin Markut nga Bazi i Matit. Ndue Gjinaj (Marku) 84 vjeç, i cili punonte si
Pamje dramatike të balenave vrasëse në Antarktidë (VIDEO) Pamjet e pabesueshme janë realizuar nga studiuesit e balenave në Antarktidë. E çuditshme është se si balenat nuk kanë
Klaudia Pepa sfidon temperaturat, tregon format e përkryera të trupit (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare prej kohësh ka nisur karrierën e saj në Itali. Klaudia është komentuar mjaft për veshje
Vdiq nga overdoza, gjendet pa jetë 40-vjeçari në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një burrë është gjetur i pajetë në zonën e Freskut, në banesën e tij. Vikti
Vret 300 mijë njerëz, 96 vjeçari kërkon falje për krimet e kryera Oskar Grening, 96-vjeçar, një ish ushtar nazist, i cili u dënua me katër vjet burg për vrasjen e 300,000 njerëzve në kam
Historike, ISIS kërkon falje për herë të parë për sulmet e kryera Luftëtarët e Isis "kërkuan falje" pas nisjes së një sulmi ndaj ushtarëve izraelitë, ka pohuar ish ministri i mbrojtjes i
Jetonte vetëm, gruaja nga Lushnja i jep fund jetës me fotoksinë Një grua e moshës 64 vjeçare është vetëvrarë duke konsumuar fotoksinë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se
Grabiti pikën e lojërave të fatit: Krimet e kryera nga shënjestra e sotme e atentatit të Vlorës Shënjestra e atentatit të sotëm në Vlorë, 25-vjeçari Inez Hajrulla nuk është një emër i panjohur për policinë. Madje
Vdes në spital shkodrani i burgosur për vrasje Një shkodran i burgosur i dënuar për vrasje ka ndërruar jetë në spital. Ngjarja ka ndodhur më datë 12.11.2017, në rea
Tatimet: Si do të përcaktohet vendi i furnizimit të TVSH-së për shërbimet e kryera Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve ka njoftuar për mënyrën se si do të përcaktohet vendi i furnizmit të TVSH-së, lidhur
Bllokohen dy skafe, njëri po shkonte nga Jala në Durrës Dy skafe janë sekuestruar ditën e sotme në Vlorë, të cilat lëviznin pa dokumentacione. Policia bën me dije se njëri
129 milionë lekë dëm, KLSH kallëzon kryetaren e Bashkisë Sarandë KLSH me anë të një njoftimi zyrtar ka kallëzuar kryetaren e bashkisë Sarandë Florjana Koka. Ajo akuzohet për shërb
Disa mënyra si të bëni foto të përkryera në Instagram Tommy Clarke është bërë një fotograf mode që kur nisi të postojë në Instagram, dhe u dallua për cilësinë e tyre. Si eksp