999 rezultate për

kryera

Serie A në tension, lojtari i Torinon del pozitiv me Covid-19 Një futbollist i Torinos ka rezultuar pozitiv me Covid-19 pas testeve të para të kryera në funksion të rinisjes së garav
E fejuara e gazetarit të vrarë kërkon të ndalohet shitja e Newcastle, shkak krimet e kryera ndaj burrit të ndjerë E fejuara e gazetarit të vrarë në Turqi në vitin 2018, Jamal Khashoggi ka kërkuar nga Premierliga që të parandalojë shit
2 viktima dhe 41 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit në Maqedoni Dy persona, një nga Gostivari dhe tjetri nga Shkupi, që kanë vuajtur nga sindroma Daun, janë viktima të reja të Kovidit
Rëndohet situata nga koronavirusi në Shqipëri Ka shkuar në 361 numri i të prekurve. Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 28 raste të tjera nga 149 testime të krye
COVID-19 godet ashpër Anglinë: 22,114 persona rezultojnë pozitiv, 1,408 viktima Anglia është një ndër shtetet më të prekura nga COVID-19. Departamenti i Shëndetit në Britaninë e Madhe njoftoi sot n
3 sëmundjet që mbani larg nëse keni këtë tipar në trupin tuaj Gratë me të pasme të mëdha, janë më të shëndetshme, krahasuar me të tjerat. Të paktën, kështu thonë studimet e kryera së
Të tmerrshmet e Europës, lista e grave më të kërkuara nga Europol (FOTO LAJM) Agjencia europiane e policisë së antikrimit, Europol, nisi sot një fushatë të re për të kapur kriminelet më të kërkuara
Bushati i drejtohet ashpër Vuçiç: Gjeni forcë për të dënuar krimet tuaja 21 vjet bëhen sot nga masakra e Reçakut, masakër e cila shënoi pikën e kthesës në luftën që forcat Serbë po zhvillonin n
Të tmerrshmet e Europës, lista e grave më të kërkuara nga Europol (FOTO LAJM) Agjencia europiane e policisë së antikrimit, Europol, nisi sot një fushatë të re për të kapur kriminelet më të kërkuara
Haradinaj: Serbisë nuk i japim asgjë për njohje, duhet të kërkoj falje për krimet e kryera Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) për kryeministër, Ramush Haradinaj ka thënë se Kosova nuk do të jap
Plagosi me thikë 17-vjeçarin, vetëdorëzohet në polici autori Zbardhet ngjarja e ndodhur mbrëmjen e datës 6 gusht, në rrugën “Vaso Pasha”, ku pas një konflikti u plagos me thikë shte
2 milion euro vjedhje, kapet bandat e "skifterave" shqiptarë në Itali Autoritetet italiane bëjnë me dije se kanë shkatërruar bandën e "skifterave" shqiptarë që kishin bërë kërdinë me vjedhje
Ipeshkvi u reagon serbëve, e papranueshme të mohohen krimet e kryera Në Meshën qendrore të Pashkëve, që sonte është mbajtur në Katedralen “Shën Nënë Tereza” në Prishtinë, Ipeshkvi i Kosovës
Nga pasuritë e paluajtshme te call center, si u pastruan para në 2018 Të paktën pesë tipologji janë evidentuar vitin e shkuar nga autoritetet shqiptare si mundësi potenciale për pastrim para
EMRI/ Goditi me thikë vlonjatin, arrestohet autori 20-vjeçar Policia ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e Marius Pajos pasi mbrëmjen e djeshme rreth orës 18:00, në lagjen “28 N
3 sëmundjet që mbani larg nëse keni të pasme të mëdha Gratë me të pasme të mëdha, janë më të shëndetshme, krahasuar me të tjerat. Të paktën, kështu thonë studimet e kryera së
Dalin testet, ja sa do të mungoj Nanggolan Interi ka konfirmuar se Radja Nainggolan do të mungojë disa javë, pasi e ndrydhi nyjën e këmbës në derbin ndaj Milanit.
Ka thyer krahun, shikoni sa do të mungoj Messi (FOTO LAJM) Barcelona ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Sevillas me rezultatin e përgjithshëm 4-2 në "Camp Nou", e vlefs
Gazetari zbulon një gënjeshtër të Edita Tahirit Gazetari Fahri Musliu i ka quajtur gënjeshtra dhe patriotizma folklorik deklaratat e disa politikanëve kosovarë rreth th
3 sëmundjet që mbani larg nëse keni këtë tipar në trupin tuaj Gratë me të pasme të mëdha, janë më të shëndetshme, krahasuar me të tjerat. Të paktën, kështu thonë studimet e kryera së