999 rezultate për

kryeqytetit

Emery i fiksuar pas yllit të Romës Unai Emery kërkon të ketë tek Arsenali mesfushroin e Romës Steven N’Zonzi. Francezi i cili i bashkua gjatë verës Romë
Shiten të gjitha biletat e derbit të kryeqytetit Me të gjitha gjasat, 8300 biletat e derbit mes Tiranës dhe Partizanit do të jenë të ezauruara ditën e premte. Të mart
Dalin biletat, ja sa kushton një vend për derbin e kryeqytetit (FOTO LAJM) Teksa hymë në javën e derbit të kryeqytetit, klubi i Tiranës, si klub pritës, ka publikuar ditën e sotme, edhe detajet p
“Përrallë Mesdheu” në Metropol, argëtim me tingujt e muzikës për artdashësit e kryeqytetit Të gjithë artdashësit në kryeqytet përgjatë muajit shkurt do të mund të shijojnë një “Përrallë Mesdheu”. Për katër fundj
Policia ka "sy" kudo, mënyra e re e gjobitjes së shoferëve në rrugë (VIDEO) Policia Rrugore ka publikuar një video ku i bën bën apel për kujdes të shtuar nga ana e drejtuesve të mjeteve, të zbatoj
Policia nuk të ndal më në rrugë, çfarë ndodh me gjobat (VIDEO) Pakësimi i numrit të policëve në rrugët e kryeqytetit nuk do të thotë se shoferët kanë shpëtuar nga gjobat. Madje ta
"Narcos" në Tiranë, kështu u vizatuan mbrëmë muret e kryeqytetit (FOTO LAJM) Muret e Tiranës janë mbushur me grafitë gjatë mbrëmjes së djeshme ku kryeministri Rama dhe ministra të tjerë janë paraqi
Derbi i kryeqytetit, Partizani-Tirana në aktin e 151-të Sot në orën 18:00 do të zhvillohet derbi i kryeqytetit teksa Partizanidhe Tirana do të përplasin brirët për javën e
Ahmeti ka një kërkesë për policinë Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka kërkuar që të ketë shtim të patrullimit të Policisë në kryeqytet. Ahmeti ka
Nga epoka e gurit te mjeti Euro6, njihuni me makinerinë moderne të pastrimit që ka mbërritur në Tiranë Rreth dy vite më parë, Tirana nisi një revolucion të vërtetë që kishte të bënte me pastrimin. Pas marrëveshjes së bashkë
Vishej me xhinse dhe lyhej, modelen e vrasin në mes të kryeqytetit Vrasjet e vajzave të bukura që kujdesen për veten, apo arrestimi i tyre duket sikur është kthyer në një proces normal në
Partizani niset drejt Tiranës me këtë formacion Vetëm pak orë na ndajnë nga derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit që do të luhet sonte në "Selman Stërmasi" në
Arrestohet 25 vjeçari me pistoletë në brez mes Tiranës Policia e Tiranës ka nisur kontrolle në akset e ndryshme të kryeqytetit për kapjen e personave në kërkim. Si pasoje e
Ky është arbitri i cili do të vendos drejtësi në derbin e kryeqytetit Kur duhet edhe 1 ditë nga derbi i shumëpritur i kryeqytetit, Tirana-Partizani, Federata Shqiptare e Futbollit ka përcakt
Vietnami: Mos konsumoni më mish qeni Në disa vende aziatike, kryesisht në Vietnam, qeni nuk është thjesht një kafshë që ruan shtëpinë, por mishi i tij shërbe
Shoferë kujdes! Policë civilë po patrullojnë në Tiranë, ku qendrojnë Policia ka vendosur efektivë me veshje civile në akset kryesore të kryeqytetit për të minimizuar aksidentet përmes ndësh
Muzika e lartë e lokaleve gjatë natës, merren masa Ndotja akustike është kthyer tashmë prej kohësh në një problem shumë serioz, sidomos në zonat më pikante të kryeqytetit,
Plas arma në mes të kryeqytetit Në orën 16:00 në rrugën “Drenica” në Prishtinë ka ndodhur një gjuajtje me armë zjarri, ku ne vendin e ngjarjes është gje
Gjendet një person i vdekur në një puset të kryeqytetit Policia e Kosovës ka konfirmuar se rreth orës 20 në lagjen Kodra e Trimave në Prishtinë është nxjerrë trupi i pajetë i n
Bashkia masakron qentë e lagjeve, por Pit Bull-at bëjnë kërdinë në Tiranë (VIDEO) Për muaj me radhë, shoqata për mbrojtjen e kafshëve akuzojnë Bashkinë e Tiranës për shfarosjen e qenve pa zot që rrinë r