999 rezultate për

kroat

Momenti kur kroati i AEK shkelmon serbin e Videotonit (VIDEO) Ndeshja e mbrëmshme mes AEK dhe Videotoni në kuadër të kualifikimeve të Ligës së Kampionëve, është përfshirë në një inci
Talenti i Shpresave firmos për 4 vite me gjigandët kroatë Emir Sahiti sulmuesi i kombëtares Shpresa të Shqipërisë i cili është edhe vëllai i ish-lojtarit të Skënderbeut Suad Sahi
Edhe Kroacia është kundër ndryshimit të kufijve Kryeministri i Kroacisë, Andrej Plenkoviç, në një takim me kancelaren gjermane Angela Merkel kanë diskutuar rreth çështj
Lojtari i Milanit po vuan nga zemra, Napoli i bën një mesazh prekës Lojtari kroat i Milanit, Ivan Striniç është raportuar se po vuan nga disa shqetësime kardiake dhe për këtë arsye mjekët
Asociacioni duhet të jetë si në modelin kroat? A mundet Këshilli i Përbashkët i Komunave serbe, i cili tash e dy decenie ekziston në Kroaci, të jetë model për formimin
Lajm i keq për Milanin, mbrojtësi kroat ka probleme me zemrën Mbrojtësi i kroacisë, Ivan Strinic ka bërë një paraqitje mjaftë të mirë në Botërorin e Rusia 2018. Përveç kombëtares
Nënkampioni i botës mund të transferohet në Francë Qendërmbrojtësi i Kroacisë, Vida ka bërë një paraqitje mjaftë të mirë në Botërorin që lamë pas duke ndihmuar skuadrën e
E fundit: Ja çfarë po ndodh mes Luka Modric dhe Florentino Perez Gazzetta dello Sport rihap kapitullin Luka Modric për Interin. Sipas saj, sonte, kroati do të përpiqet të fitojë ‘lirinë
Mandzukiç largohet papritur nga skuadra Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic, është larguar nga Kombëtarja kroate. Lajmi është konfirmuar nga mediat kroate
Rafael Nadal mposht tenistin kroat dhe kualifikohet në gjysmëfinale Rafael Nadal arriti të kualifikohet për në fazën gjysmëfinale të turneut të tenisit në Toronto të Canadasë. Numri 1 i re
Mesfushori kroat falenderon Realin: Faleminderit për gjithçka por tani duhet të shikoj përpara Mateo Kovacic është larguar nga Reali për tek Chelsea para pak ditësh. Nëpërmjet një statusi në Facebook ai ka falenderu
Pasi doli nën kampion me Kroacinë, ja vendimi që pritet të merret për Daliç nga federata kroate Zlatko Daliç do të vijojë të qëndrojë në krye të kombëtares nënkampione të botës në futboll, Kroacisë. “Për mua ishte
Kaliniç i sjell Milanit përfitime edhe pse po shitet nën çmim Edhe pse Milani do ta shesë sulmuesin e tyre, Nikola Kalinicin, për një shumë më të vogël se sa ajo që kishin paguar për
Luka Modric refuzon të stërvitet tek Real Madrid Sipas "Sky Sports", ka të reja rreth mundësisë që Luka Modric të luajë në Serie A, me fanellën e Interit. Në fakt, vetë
Modric tek Interi? Ky veprim i kroatit bën zikaltërit të pashpresë për një transferim të tij “Modriç” është kthyer në një çështje shumë të diskutuar dhe duket se çdo gjë është aty ku ka qenë. Nëse klubi i Inte
Baste për transferimin e Modric tek Inter, e pabesueshme çfarë bën kompania Modric duket çdo sekondë e më pranë Interit. Kompania e basteve Sisal Matchpoint në Itali para 1 jave e kuotonte transfe
Avionet izrealitë festojnë me kroatët, Serbia në ankth (VIDEO) Teksa Beogradi është në vorbullën e propozimit për korrigjim kufijsh me Kosovën dhe një paqartësie mbi të ardhmen e Asos
Kroatët u tregojnë dhëmbët serbëve me F-16 izraelite në qytetin martir Kroatët festojnë sot Ditën e Pavarësisë dhe organizimet po bëhen në qytetin simbol të luftës për pavarësi, pikërisht në
Kjo është oferta e Interit për Modriç që mund ti ndryshojë mendjen kroatit Gjigantët e Serie A-së, Interi, nuk i ndahet mesfushorit më të mirë në botë, Luka Modri. Së fundmi medit italiane po
Dje ishte ditë e zezë për serbët, a është kjo arsyeja që u trembën nga Kosova? Ditën e premte më 3 gusht, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç u është drejtuar me një letër të hapur qytetarëve serb