999 rezultate për

kroacia

Presidenti i Serbisë mbështeti Rusinë kundër kroatëve Kroacia arriti të mposhtë Rusinë me anë të penalltive, duke ngjallur shumë emocione. Kroacia gjithashtu është ndjeku
Botëror apo “minieuropian”, gjysmëfinalet premtojnë surpriza Anglia, Belgjika, Franca dhe Kroacia, sipas rendit alfabetik, janë skuadrat e mbetura që do të tentojnë të kapin fillimi
Fjalët historike të trajnerit kroat pas kualifiimit në gjysmëfinale Zlatko Dalic ka folur i emocionuar pas fitores së madhe të Kroacisë ndaj Rusisë në Kupën e Botës. “Ne gjithmonë kemi
Kroacia në delir, kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Botës (VIDEO) Kroacia ka bër mrekullinë e madhe duke u kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Botës. 90 minuta e kohës së rregull
Dorëzohen rusët, Kroacia shënon golin e përmbysjes (VIDEO) Kroacia ka shënuar golin e përmbysjes ndaj Rusisë në "Fisht Olympic Stadium". Autori i golit është mbrojtësi Vida në
Nuk ka fitues, Rusia dhe Kroacia në shtesë (VIDEO) Ndeshja mes Rusisë dhe Kroacisë ka përfunduar në barazim me shifrat 1-1 në "Fisht Olympic Stadium". Të parët që kalu
Çfarë rasti të artë humbet Kroacia (VIDEO) Rusia dhe Kroacia po luajnë pjesën e dytë në "Fisht Olympic Stadium", ndeshje e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Bot
Përfundon në barazim pjesa e parë mes Rusisë dhe Kroacisë (VIDEO) Ka përfunduar në barazim 1-1 përballja ndërmjet Rusisë dhe Kroacisë e vlefshme për 1/8 në Kupën e Botës. Fillimisht i
Kroacia barazon rezultatin ndaj Rusisë (VIDEO) Kroacia ka barazuar gjithçka ndaj Rusisë në "Fisht Olympic Stadium". Ai që ka shënuar është Kramaric që realizon në
Formacionet zyrtare: Rusi - Kroaci Rusia dhe Kroacia do të luajnë sonte ndeshjen e fundit të çerekfinaleve në Kupën e Botës. Skuadra e trajnerit Dalic
Fjalët historike të trajnerit kroat pas kualifiimit në gjysmëfinale Zlatko Dalic ka folur i emocionuar pas fitores së madhe të Kroacisë ndaj Rusisë në Kupën e Botës. “Ne gjithmonë kemi
Fjalët historike të trajnerit kroat pas kualifiimit në gjysmëfinale Zlatko Dalic ka folur i emocionuar pas fitores së madhe të Kroacisë ndaj Rusisë në Kupën e Botës. “Ne gjithmonë kemi
Lovren: Kroacia mund të shkoj në finalen e Botërorit Kroacia është shumë afër shkrimit të historisë pas iështë vëtëm dy ndeshje larg finales së madhe të Botërorit “Rusi 2018
Kroacia kualifikohet, por lojtari i ndeshjes është i Danimarkës Kroacia dhe Danimarka diskutuan mes tyre në “Nizhny Novgorod Stadium” një biletë për në çerekfinalet e Botërorit. Koh
Çfarë ndeshje, Kroacia kualifikohet në çerekfinale të Botërorit (VIDEO) Kroacia është skuadra tjetër e kualifikuar sot në çerekfinale të Kupës së Botës, duke triumfuar ndaj Danimarkës. Koh
Kroacia fiton penallti, shikoni se çfarë shansi ka hmbur Modric (VIDEO) Kroacia kishte shansin e artë për të kaluar në avantazh ndaj Danimarkës në "Nizhny Stadium". Nga pika e bardhë e pen
Nuk ka fitues, Kroacia dhe Danimarka në shtesë (VIDEO) Kroacia dhe Danimarka po diskutojnë mes tyre në “Nizhny Novgorod Stadium” një biletë për në çerekfinalet e Botërorit.
Kroacia si asnjëherë më parë, ja rekordi që ka vendosur Kroacia bënte pjesë në të ashtuquajturin “Grupin e Ferrit” në këtë Botëror, ku në grup kishte Nigerinë, Islandën dhe Arg
Përcaktohen dy çiftet e tjera, shikoni me kë do të luaj Argjentina dhe Kroacia në 1/8- tat Janë mbyllur dhe ndeshjet e fazës së fundit në grupin D, ku Argjentina dhe Kroacia kanë arritur nga një fitore shumë të
Kroacia nuk fal, fiton edhe ndaj Islandës (VIDEO) Islanda pa dyshim ishte befasia e këtij Botërori pasi që është shteti me numrin më të vogël të banorëve që merr pjesë në